Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Chyba tez muszę nad czymś takim pomysleć jak juz bedę w formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajne te karty ;) hihi ale Alidzi przeciez mozna normalnie igraszkowac w ciazy ;) wiec mozecie juz teraz nie musisz wracac do zadnej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli to jest taka gra o jakiej ja myślę to nie wiem czy bym z tym brzuchem podołała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie obawiam tylko kondycyjnie wysiadam, wystarczy, że wejdę po schodach i mam zadyszkę i sapie, a co dopiero strzelanie wymyślnych póz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem ale chyba jak bym miala z kim oczywiscie :P to bym zrobila kwarantanne na seks bo ja to jestem pietras straszny :P Przepraszam za pyt a Wy sie nie boicie i nie zrezygnowalyscie z nocnych igraszek ze tak powiem ? A wlasnie a jeszcze pyt z innej beczki czy temp ciala w ciazy jest caly czas wyzsza bo ja zauwazylam ze od poczatku ciazy mam 37 i nie wiem czy to dobrze czy nie. A i co byscie polecaly na blace gardziolko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura może być podwyższona, co do seksu to nawet wskazane tyle, że z ochotą różnie bywa a na gardło nasuneła mi się jedna myśl...:-) a tak serio to może do ssania coś, a domowe sposoby to woda z solą do płukania lub szałwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila małe sprostowanie do ssania to oczywiście tabletki miałam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi ... :P no raczej do ssania to nic nie wolno w ciazy chyba ze jakies ziolowe ale to mnie przyprawia o wymioty. a z sola wyprubuje a to ma byc ciepla woda czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do ssania miałam orofar max, a ta woda taka letnia, sól musi się rozpuścić tylko ostrzegam skuteczne ale bardzo nie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Alidzi ale tego sie nie pije tylko plucze tak ? zebym czegos nie odstawila hehe :D a ile tej soli ? lyzke dwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lyżeczkę na szklankę wody, gwarantuje, że bys tego nie dała rady wypić popłukaj chociaz pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff dotarłam do końca, alescie się porozpisywały przez tych kilka dni. Miałam awarie kompa, zdechł kompletnie i troche to trwało zanim małżon doprowadził go do stanu używalności. Koteczek - gratuluje córci! a to ci niespodzianka! A dla Michała - duzo zdrówka! dobrze że masz go w domu:) Co do bólu gardła - jak miałam przeziębienie to zapisano mi tabletki anginHeel, takie homeopatyczne, bez recepty są dostepne i mnie pomogły. Co do reszty - nie mam zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka są kropelki homeopatyczne bezpieczne - czy skuteczne właśnie sprawdzam;) Mam chore zatoki, więc bez kropli się nie obejdzie. Jak mnie farmaceutka usłyszała, to od razu spytała \" Na katar zatokowy?\" hehe ładnie mnie zapchało. Chciałam kupić inne, ale mieli ten lek tylko w postaci syropu i kosztował bagatela 50zł:/ Ale dziś numer mamie odwaliłam:/ Prawie zemdlałam. Poszłam z nią do sklepu, weszłam na chwilę, przeszłam między półkami i nagle akcja! Ręce mi się zaczęły trząść, miałam zaburzenia wzroku, ledwo stałam, potem się okazało, że cała mokra jestem tak mnie pot oblał. Wyszłam na świeże powietrze, zjadłam batonika i przeszło na szczęście, ale boję się, że to może być cukrzyca:/ Jutro idę na usg z A - w końcu zobaczy dzidzię, i może poznamy płeć:) Właśnie się dowiedziałam, że w piątek przyjeżdża firma od kuchni i będą mi montować meble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robili morfologię ostatnio i było ok wszystko z żelazem. I jedno i drugie mi potrzebne bardzo:P Hhaha Koteczek te czerwone stringi?;) Dżizas jak ja tęsknię za seksem.. masakra. Mamy z A. celibat, ze względu na te plamienia i tak sobie myślę, że ja nerwowa jestem też przez ten brak seksu;) A gdybym była zdrowa, tzn ciąża nie zagrożona, to nie miałabym żadnych oporów. Co do nerwów i wizyt to też tak mam, że im bliżej wizyty tym gorsze myśli mnie nachodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko: jeśli zrobię mocz (mam zlecony i w tym tyg zrobię) to wyjdzie mi za wysoki poziom glukozy w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Zelka nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale ja też dzis prawie nie zemdlałam tyle że w domu w trakcie gotowania obiadu, trzęsawka rąk i zimny pot,...zrobiłam se zimny okład na szyje i amol pod nos -jakos przeszło...:(...masakra...a ciśnienie jakie masz bo ja bardzo niskie...???byc może to jest powodem...:( ...Co do seksu to na razie mam zabroniony...zobaczymy w środe co mi Pani Gin powie :) ...A jeśli chodzi o temperature to też mam podwyższoną, ale naogół wieczorkiem...tak o 3 kreski w góre...ale to podobnoż sprawa hormonów :) ...Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie mam o dziwo trochę wyższe w ciąży, bo zawsze miałam marniutkie. Już doczytałam, że jeśli to cukrzyca to powinno wyjść w moczu. Boję się, bo w mojej rodzinie parę osób choruje na cukrzycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony jak tak ostatnio haftowałam to mogłam sobie żelazo w organizmu wyrzucić:/ Ech no nic, zrobię badania i zobaczymy. Chyba morfologię w takim razie tez zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka chyba będziesz musiała zrobić badanie na krzywą cukrową bo tak chyba przy cukrzycy ciążowej nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, aha to dobrze, że te kropelki można, ale z drugiej strony czasem choroba może bardziej zaszkodzić niż leki. Zelka, a o której masz to USG? Ja wychodzę z domu jutro o 13.30, jeśli wrócisz do tego czasu, to dawaj znać!!! Widzę, że zrobiło się gorąco na forum. Ja jak najbardziej mam ochotę na bzykanko. Zwłaszcza, że teraz mniej pracuję i jestem bardziej wypoczęta, tylko mężuś jest codziennie zjeb..y. Teraz ma 2 budowy na raz (ma firmę budowlaną i sam pracuje). Wczoraj był bardzo zmęczony, a mnie taka ochota wzięła, że go do tego zmusiłam hihi! Jak skończyliśmy, to strasznie mnie zakuło po lewej stronie. Nie wiem jak Wy, ale mnie jeszcze bardziej ciągnie jak mąż jest zmęczony. Dziwne, jakoś mnie to pociąga... Oj, dziewczyny, nie wiem jak Wy wytrzymujecie bez! No nic, cipki na kłódkę i czekajcie na zielone światło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do omdleń to ja też miałam w piątek 2 razy. Zauważyłam, że słabo mi się robi jak stoję długi czas (wtedy stałam ok. godziny). Inna atrakcja to sobie smarkam (sorki za określenie) to jest troszeczkę krwi, ale bardzo mało, jest taka blada. Wyczytałam, ze to jest normalne w tym okresie ciąży. Tak więc się uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to normalne ze w ciazy jest podwyzszona temperatura, ja wieczorem tez mam o te 3, 4 kreseczki wiecej . Mnie etz sie slabo czasem robi, i kreci mi sie w glowie, tez sie zastanawiam czy nie mam anemii bo mialam z nia dosc powaze problemy , ale pok co do tej pory w ciazy mialam b dobre wyniki, zobaczymy ja teraz, w srode robie badania na krew i mocz. Teraz uciekam sie myc i spac, zmeczona cos jestem, kolorowych Wam zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny no ja też rano miałam prawie omdlenie -wsiadlam sobie na rowerek treninowy i wolniutko i leciutko sobie zaczełam jechac i po 5 min mnie tak zemdlidło że nie wiedziałam czy wymiotować czy mdleć bo oddychac nie mogłammm... ***a co do smarkania to tez mam zawsze troszke krwi tak jakby żyłka pękła czy coś **a co do seksu to jakoś nie mam zbytnio ochoty chociaż go uprawiam:) bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poraz pierwszy PIERWSZA :P JUż nie piszcie tyle o seksie, bo mój mąż będzie jutro biedny. My nie kochamy się od momentu plamień. To wyobraźcie sobie na jakim jestem głodzie :P A teraz mam zielone światełko więc.... :D W tej ciąży jeszcze ani razu nie zasłabłam. Raz tylko krew z nosa poleciala :/. A tak to przy myciu zębów non stop leci krew. Niby norma w ciąży, bo osłabiony organizm, ale czasami tej krwi jest dużo. A co do wczorajszej wizyty... Nie poznałam płci. Dzidziuś zrobił fik ii schował swoje krocze za spojenie łonowe ;) Czyżbym jako jedyna miala nie wiedzieć co urodzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×