Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witajcie :) a u mnie niedziela bardzo sloneczna i ladna ale cos sie chyba popsuje pogoda tak czuje bo to slonc juz nie jest takie piekne jak wczesniej tylko coraz czesciej kryje sie za chmurka ech. zobaczymy oby tylko nie padalo jejku jak ja nie lubie deszczu :P Koteczek wspolczuje Ci pewnie Michal tez marudny i juz napewno zmecziny tym chorowaniem no bo ile mozna ech. Ale moze to tylko 3 dniowka bo teraz ta pogoda zdradliwa i sie nas infekcje czepiaja. Nie wiem co mam robic wstalam o 10 zjadlam sniadanie i nie mam pomyslu na niedziele:( chyba wypadalo by sie ogarnac hehe ale jakas taka leniwa jestem tez tak macie ? ja to dzisiaj mam mega leniucha:P zycze milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jogi dobrze ze przypomnialas o zmianie stopki hehe sama tez musze zmienic ;) wczoraj powinnam ale wylecialo mi z glowy :P Czytalam ostatnio ze dzieci w brew pozorom nie lubiom oastelowych kolorow tylko wyrazne i "oczoje..." hehe a najbardziej ulubionym kolorem niemowlakow jest czarny bialy i czerwony :) Wlasnie Koteczek niech Michal wraca jak najszybciej do zdrowka :) bo i jemu to bardzo potrzebne i Tobie psychicznie. JA wczoraj wieczorem dostalam takich jakis dziwnych skurczy w dole brzucha ze nie moglam sie ruszyc do tego tak poczulam jak by mnie ktos uderzyl w brzuch mocno i kolo pepka zrobilo mi sie twarde wch nie wiecie co to moze byc? czyzby ruchy jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja z ruchami Ci nie pomogę, bo sama mam z tym problem. Zazdroszczę Ci tego braku pomysłu n a niedzielę. Też bym chciała nie mieć, a czeka mnie dziś obiad rodzinny i za cholerę nie mam na niego ochoty. Jakiś nastrój mam dziwny. Mam nadzieję,że ten fiolet się dzieciaczkowi spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi napewno bedzie sie maluszkowi podobal :) zobaczysz jak z zachwytem bedzie patrzyla na kolorek hehe :D Koteczek no wlasnie mi sie wydaje ze kopnal ale tak mocno ?! myslalam ze to moze jakis skurcz czy cos. Michas wyzdrowieje wiosna idzie takze na przelomie zimy i wiosny sie straszne infekcje lapie tez tak mam ale na razie odpukam w niemalowane. Jeszcze raz gratuluje ksiezniczki w brzuszku ;) Ja chce miec jakis pomysl bo nie lubie siedziec bezczynnie ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajnie:) ze tam maz wariuje :) Moj K. sie odezwal do mnie i mu sie przypomnialo ze bedziemy mieli dziecko niby chyba cghce wszystko naprawic ale czy sie da czy nie jest dla nas i naszej "rodziny" za pozno ?! tego nie wiem czas pokaze. Ale widze zmiany jak juz inaczej mowi o dzicku ale i tak sie boje rozczarowania i podchodze do tego sceptycznie ech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! U mnie wiosna w pełni. 13stopni na termometrze i słoneczko.. A ja w wyrku:/ Wczoraj jeszcze miałam temperaturę i znów wieczorem wymiotowałam:/ Jeśli nie przejdzie to idę jutro do lekarza. Biorę paracetamol i rutinoscorbin oraz stodal. Jutro kupię sobie marimar albo inne kropelki z solą morską. We wtorek idę na usg i może zobaczymy, czy chłopczyk czy dziewczynka nam się udała, więc chciałabym być na chodzie;) Poza tym boję się, że to przeziębienie zaszkodzi dziecku. Koteczek trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia Twojego synka. Jogi może to kwestia przyzwyczajenia i całkowitego wyschnięcia farby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila bądź ostrożna w relacjach z tym facetem. Już raz się zawiodłaś i na pewno trudno będzie mu odbudować zaufanie. Poza tym, czy on na pewno ma dobre zamiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już jestem pewna ruchów:)) Przeczytałam, że jeśli brzuszek jeszcze pozwala to można się na nim położyć, zrobić dziecku mniej miejsca i będzie się rozpychał. I naprawdę zadziałało!:) Czułam jak się rusza i mnie szturcha! Nawet przez łożysko z przodu się przebił, hihi;) Ale fajnie:) A już się martwiłam! Koteczek, mój mąż pragnie córy baardzo mocno i podejrzewam, że jeśli 19 marca lekarz powie, że to córka to się zacznie szał w jego wykonaniu, ale na pewno będzie to urocze:) kamila, ja nie wiem czy mogłabym drugi raz zaufać.. Zranił i zostawił Was w tak trudnej sytuacji, chyba bym go olała. Ale ciężko cokolwiek doradzić jak się nei jest i nie było w danej sytuacji. Sama będziesz musiała zdecydować, czy chcesz by uczestniczył w Waszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, fajną masz pogodę.. za moim oknem szaro, buro i ponuro i tylko czekam aż lunie. Zdrowiej szybciutko!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi tak sie ciesze ze poczulas chyba zaraz sama sprawdze czy to dziala na mojego szkraba:) :D Wlasnie dziewczyny nie wiem co to bedzie itd. ciezko mi cokolwiek powiedziec na razie patrze obserwuje co bedzie jak jest itd. A wiecie co jest najgorsze ze nie wiem tak naprawde kim bym dla niego teraz byla az boje sie zapytac bo nie chce uslyszec "matka mojego dziecka" bo wkoncu kiedys bylam kobieta jego zycia i tak bym chciala zeby pozostalo a wiem ze majac inna to ja nepewno nie jestem ta jedyna sprzed 4 mies ach :( boje sie lez boje sie rozczarowania wlasnie najgorzej jest z tym zaufaniem ech. Zoacze co to bedzie jak przyslowiowe go... to nie bawie w to chociaz napewno fajnie byc we 3 ale coz samo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Koteczek i staram sie byc ostrozna i o miodzie i kokosach nie myslec bo same wiecie jak bylo i kolejny raz nie chce sie przejechac na tym ze daje szanse wykazac mu sie w roli czlonka naszej jako takiej rodziny. Ja lece na razie pomoc w obiedzie i ogarne sie troszke :) milej niedzieli zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten szary mglisty dzień! Miałam się odezwać po wizycie w piątek ale jakoś zabrakło czasu także komp włączyłam dopiero wczoraj wieczorem. Na wizycie niczego konkretnego się nie dowiedziałam i w ogóle jak przyszłam to musiałam czekać godzine bo ponoć lekarz przyjął 2 \"5minutowe\" pacjentki które zajęły po pół godziny i w związku z tym sam był jakiś taki dziwny tego dnia. W każdym bądz razie nie miałam macanka ale miałam szybkie usg z zaznaczeniem że jest to badanie dla lekarza w celu stwierdzenia prawidłowości bądz nie, a nie do oglądania bobasa, więc uzgodniliśmy z S. że wybierzemy się na takie prywatne żeby podejrzeć maluszka, może i wtedy płeć poznamy! Ogólnie z maluszkiem wszystko w porządku i wg usg data też przypada między 17 a 19 sierpnia. Poza tym lekarz założył mi karte ciąży, zmierzył ciśnienie (118/68), zważył i powiedział że wyniki mam bardzo dobre, żadnych więcej teraz nie musze robić oprócz grupy krwi (płatne 13zł) bo nie znalazłam starego dowodu, nast. wiz. za 4tyg. Dodał jeszcze że ruchy poczuje dopiero za 2-3tyg! A tak poza tym czas spędziłam na zakupach weselnych i poszukiwaniu butów dla siebie i Pauli i oczywiście kupiłam tylko dla niej bo dla mnie w tym Kołobrzegu to nic nie ma!! i kupiłam jej sukienke na mój ślub ale w domu doszłam do wniosku że za jasna i chyba jutro wymienię. Buty też okazały się do wymiany bo mimo że rozmiar ten sam to jeden o 3mm mniejszy i bardzo ją ciśnie a są nowiutkie bo babka w sklepie (ccc) powiedziała że tego dnia przyjechały :o jakiegoś pecha mam do zakupów!! Tak samo z ozdobami do włosów, w związku z tym że sukienka jest beżowo brązowa kupiłam sobie takie wpinki do włosów z kwiatkami, wzięłam dwie sztuki żeby pokazać fryzjerce, (jeden kwiatek beżowy, drugi brązowy) mniej więcej takie : http://www.ryznar.nazwa.pl/ozdoby/rozyczki-c-92.html?osCsid=8416166dc454109444e62c9a254c4cb1 no i fryzjerka skwitowała że takie to się nadają na studniówkę a nie ślub chociaż jej mówiłam że te mi pasują do sukienki to ona proponowała srebrne :o może i faktycznie są zbyt skromne ale srebrny to by mi pasował jak świni krawat!! ależ się rozpisałam - przepraszam!! Zelko, jeśli o mnie chodzi to ja mam imieniny tylko raz w roku w styczniu, ale dziękuje :) KOTECZEK współczuje i Tobie i małemu! mam nadzieje że to choróbsko szybko Go opuści!! Ja Pauli robie kompresy z zimnej wody, czasem z pokruszonym lodem na czoło żeby gorączka zeszła i moja lekarka przy takiej wysokiej proponuje paracetamol. Trzymajcie się dzielnie i Ty uważaj na siebie! U mnie dzisiaj też same baby w domu włacznie z psem bo S. też na służbie. Chyba wezme się dzisiaj za firanki! Dziewczyny powiedzcie mi, czy firanki prać w pralce złożone w kostke?? Chyba wtedy tak się nie pogniotą, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyram a kto będzie miał ślub, ona czy Ty? Kurcze jak Ci pasują takie, to bierz takie. W końcu to Tobie mają się podobać. A srebrne do kremowo-brązowej sukienki będą wyglądać tragicznie - jak już to złote, broń Boże srebrne - chyba, że biżuteria srebrna choć też lepsza byłaby złota, bo sukienka jest w ciepłej tonacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, a grupa krwi tak tanio? U mnie lekarz mówił, że to koszt jakichś 160zł:/ Ciekawe ile zabulę za wr i mocz. Co do firanek to słyszałam, że podobno tak prane się mniej mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, Co do grupy krwi to ja płaciłam 25 złociszy także chyba 15 no normalna cena, Anytram tak późno ci zakłada książeczkę ciążową? Ja miałam w 7 tygodniu juz zakłądaną i wtedy też miałam zlecenie na wszystkie badania grupa itd. też chodzę państwowo. Poza tym to nuda dzisiaj zero planów pogoda miała się poprawić a tu się z godz. na godz. pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka Tobie również życzę szybkiego powrotu do zdrowia!! I masz racje, ale akurat okazało się że będzie mnie czesała cała szefowa a ona jest straszną żyletą!! okropnie surowa dla swoich pracownic, taka baba-jaga więc i do klientów nie będzie lepsza :o a poza tym ja w tym sklepie (modny drobiazg) nie znalazłam nic innego pasującego do mojej kreacji... Kamila, nic więcej nie dodam niż to co już napisały dziewczyny.. uważaj na siebie, bądz ostrożna w jakichkolwiek relacjach z byłym. Fajnie jest mieć rodzine ale z kimś kto na nią zasługuje!! a póki co to twój były chyba nadal jest zajęty?! i raptem do niego dochodzi że naprawde zostanie tatusiem?.. W tym wypadku powinnaś kierować się rozumem a nie sercem, weź pod uwagę że jak zostawił Cie teraz, kobietę swojego życia! w ciąży! dla innej która jeszcze bezczelnie namawiała Cie do aborcji.. to jest zdolny do wszystkiego! i oby nie skrzywdził Was bardziej kiedy maluszek będzie na świecie i będzie mówił do niego TATO a on znowu zamani sobie polatać za jakąś nową d...! Przepraszam jeśli zbyt ostro się wypowiadam. To Twoje życie i zrób z nim to co będzie dla Was najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do grupy to byłam specjalnie w przychodni i pytałam ile kosztuje, pielęgniarki powiedziały że 13zł a z Paulą w ogóle nic nie płaciłam ale to dawno temu było. A karte ciąży tak późno dlatego że to dopiero moja druga wizyta u tego lekarza i na pierwszej mówił żebym znalazła dowód z grupą krwi ale ja nowy mam od 6 lat więc stary mógł dawno gdzieś się podziać i go nie znalazłam. Lekarz dodał że mimo iż znam swoją gr krwi, to badanie jest konieczne bo był kiedyś przypadek że dziewczyna miała wpisaną grupe w karte (widocznie sama powiedziała bez badań) i przetaczali jej krew w szpitalu, okazało się że miała inną i zmarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale robiłyście ją na NFZ, ze skierowaniem? Bo podobno tyle sobie krzyczą prywatnie. Z resztą od mojego lekarza dostałabym skierowanie, z którym NFZ by mi grupy nie zrefundował, bo jeśli z prywatnego gabinetu, to tylko prywatnie, albo za dużą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ja mam skierowanie na którym jest jedynie zaznaczone że badanie grupy krwi i na górze PŁATNE a cała przychodnia jest prywatna tylko ma podpisaną umowe z nfz i nikt mnie nie pytał czy mam skierowanie tylko od razu taką cene podali. Zajdz do jakiejkolwiek przychodni i zapytaj czy możesz zrobić za opłatą to badanie bo faktycznie to strasznie drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, źle mnie zrozumiałaś. ja grupę już mam określoną, po tym jak wylądowałam w szpitalu. Ale jak usłyszałam cenę to mi gały na wierzch wyszły;) Ech..jak ładnie u mnie za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Anytram musze uwazac i t bardzo i nie moge dac sie omamic bo nie bede sama bedzie dziecko i ono potrzebuje spokoju i rodziny a nie dostawki tatusia od czasu do czasu jak mu sie zachce dlatego na razie patrze i mysle chociaz decyzje trzeba bedzie podjac jakas. On jest teraz sam ale ja musze wkoncu troche tez stanac porzadnie na ziemi i nie bujac w oblokach ze jest i bedzie kolorowo i ze ludzie sie zmieniaja w 5 min bo tak nie ma. Zawsze bylam zdania ze ludzie sie nie zmianiaja i teraz mi ciezko kurcze bo wiem co bedzie a jednak daje szanse zeby sie zblizyl troche no ale kilka krokow wystarczy do oceny takiej osoby zle jakis postawiony i out! koniec macenia. Albo lewo albo prawo. Albo rodzina albo dupeczki inne. Na razie jestem z Niuniem sama i kocham go z dnia na dzien coraz bardziej on jest dla mnie najwzniejszy :) Zaraz przeczytam ten artykul. Anytram tez uwazam ze złote buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry artykuł o tych gadżetach itp. Tak właśnie działa cały marketing. W gazetkach "ciążowych" więcej reklam niż artykułów, bo przecież to wszystko jest nam NIEZBĘDNE! I tak nam wciskają kit na każdym kroku, a każda kobieta, która pierwszy raz zostanie mamą nie raz się nabierze na te "chłyty matetindode" Bo ślepo wierzymy, że dziecka nie da się wychować bez tych udogodnień (tylko czy to na pewno działa jak udogodnienie?), nasze mamy nawet pampersów nie miały, a dawały sobie ze wszystkim radę. Tylko zdrowy rozsądek nas ratuje.. i takie, jak ten, artykuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Rano bylo w Krakowie sliczne sloneczko, ale niestety chmury zwyciezyly, nawet deszczyk chwile padal, a ja tak lubie jak jest slonecznie tak jak wczoraj. Anytram ja piore firanki zlozone w kostke, ale zawsze recznie, najpierw mocze godzine w wodzie z proszkiem, potem zmieniam wode dodaje proszku i piore, na koncu trzymam 20 min w wybielaczu dla firanek i jak woda skapnie wieszam wilgotne, super efekt i nie tzreba prasowac. Ja w tym tyg tez sie uporalam z firankami, ale Maz mi wieszal , ja tylko pralam. Ale z ato od razu lepiej mieszkanie wyglada. Anytram a po slubie planujecie cos w domu prawda? Duzo gosci sie spodziewacie? I pomoze CI ktos gotowac itd? Zelka ja placilam tez 16 zl za grupe krwi, a wszystkie badania robie prywatnie. Milego popoludnia Wam zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku bardzo mi przykro. Tą opinią lekarza,że to Twoja wina nie przejmuj się, nie denerwuj się, bo zaszkodzisz Mai. Może warto byłoby zostawić Miśka w szpitalu i jeśli nie miałaś dziś możliwości, to zgłosić się tam np.jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka dziękuje za instrukcje prania firanek - przyda się :-) A po ślubie będziemy mieli małą domową imprezke, taką na 13 osób łącznie z nami, będą świadkowie z partnerami i rodzice, z mojej strony przyjadą już w czwartek rano więc mama mi pomoże przy garach a rodzice S. przyjedą z jego chrześnicą w pt. wieczorem i też mama przywiezie coś swojej roboty (swojskiego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK dobrze że ubłagałaś te zastrzyki, one zawsze najszybciej wpływają na chorósko i teraz powinno być już tylko dobrze!! Nie denerwuj się! A jak mały teraz się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×