Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witajcie :) *****Anytram🌻 Wszystkiego naj na nowej drodze życia- szczęścia, wyrozumialości i spełnienia Waszych najskrytszych marzeń :) co do imion to ja jeszcze nie mam konkretnie wybranych :) miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych imion jest tyle,że człowieka już boli głowa na samą myśl...czy będzie pasować i w ogóle...:D... każda z nas na bank wybierze dobrze.... widzę,że u Zelki_86 wiosenne porządki w kuchni...:) Koteczek-ty masz pecha jak nie syn chory,to Ciebie bierze....:/... Emilia też mi się podoba...:p Gloria -bardzo ładne ale,poważne imię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki, A ja w łóżku leżę bo tak mnie wszystko boli, biodra, kręgosłup i nogi mnie bardzo łamią, czuje się jak babcia, sforsowałam się wczoraj tym sprzątaniem i myciem okna i teraz muszę odchorować, nogi to chyba zaraz jakąś maścią wysmaruje albo amolem bo już nie wiem jak mam je ułożyć żeby nie bolały. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidżi i koteczek - zdrówka, moze was nie dosięgnie choróbsko! bebe u mnie przed ciążą 59kg przy wzroście 165, a teraz 63, ale chyba coś mi podskoczy waga, bo ciągle powidłaśliwkowe wcinam;) koteczek - mnie też na tym pęcherzu dzidek chyba siedzi, bo ciągle do łazienki latam... ja już po rosołku, od mamusi:) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam, U mnie przed ciażą 68 - 70 kg. wzrost 170 cm teraz ponad 80 kg. jestem na półmetku dodam. U mnie waga od września w granicach 65 - 70 ciągłe skoki, trudno mi więc określić wagę sprzed ciąży ponieważ były Święta Bożego Narodzenia i zawsze w tym czasie trochę na plusie, słodkie obżarstwo ale może i lepiej, że tak do końca nie wiem bo jeszcze by się okazało, że przytyłam wiecej :-) A i kupiłam wczoraj 2 pary bodziaków, (Zelka jak coś to przez Ciebie :-)) tylko nie spojrzałam na rozmiar i są na 68 ale to nic przydadza sie później. Ja też juz po rosołku i dalej w łożu tkwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wczoraj poszliśmy do znajomych oglądać jak się urządzili, do specjalnego sklepu pojechałam po piwko 0,0 % - coby choć na pierwszy rzut oka się nie wyróżniać. fajnie było, tylko szybko mi się spać zachciało... spajk - dzięki🌼 Bebe - ja mam z jakieś 168 wzrostu, ważyłam 63, teraz 67 kg. i ciągle słyszę, że wyglądam jakbym się dobrze nie wysrała😠 jak dla mnie już widać ciążę... mój mąż kupił wczoraj maluśkie spodenki - żółciutkie z takim miskiem haftowanym:) strasznie się ucieszyłam, że i on się wczuwa - mówi, że ma już dość kupowania wyłącznie materiałów budowlanych, hihi, i że to miła odmiana dla niego:D imienia dalej nie mamy, pewnie po usg w przyszłym tygodniu zaczniemy myśleć. dziś musimy zdecydować co z urlopem. miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) co do wzrostu to ja mam 161cm. Przed ciążą ważyłam 49kg a teraz ważę 53,5kg. Alidżi - przedwczoraj widziałam znajomą, która w ciąży przytyła 25kg. Teraz córcia ma 9 miesięcy, a ona szczuplutka jak wcześniej. Tylko na brzuszku ma trochę fałdek, ale nie wiem, czy wcześniej też nie miała. wysłałam na pocztę zdjęcia mojego brzusia i pierwsze ciuszki, które kupiłam w ciuchlandzie, jak pisałam kilka dni temu :) dzisiaj skończyłam wcześniej, bo zaczęło padać i nie było 4-godzinnych zajęć na dworze z geodezji...uff :) zaraz się biorę za pakowanie do kartonów ciuchów, w które się nie mieszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc w skócie to co napisałam: ****Koteczek mam drugie imię jak ty i też mi się nie podoba ale to niby na cześc dziadka -hihi ***** Nilli, Asiaaaa, Koteczek,yogi brzuchole jedne mniejsze drugie większe ale wszystkie slodkie i kochane!!! ****Yogi ja mam brzuszek podobny do Ciebie ale my chyba podobny termin jesteśmy wiec nie ma co się dziwić:) *****Alidżi kolor ściany superrrrr!!! *****Nilly ciuszki słodkie ja bym tez musiala wam foty moich ciuchow zrobic ale mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek dzieki :D ja sie wkurzylam rano pojechalam a tu zajecia odwolali ;/ poszlam na kolejny wyklad a tu ;/ 30 minut i mowi ze reszte na meila wysle bo egzamin mamy 5 kwietnia juz ;/ i teraz musze isc do kolezanki i poprosic ja zeby za mnie poszla egzamin napisac ;] bo ja wyjezdzam 2 kwietnia kurde a nastepne wieczorne wyklady tez odwolane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica19844
Witajcie kobietki! Dołączam do grona sierpniówek 2009, termin mam na 27.09 a jutro zaczynamy 19 tydzień :) A! Dodam że już jednego potomka mam :) To była piękna ciąża choć pod koniec brałam leki na podtrzymanie, przytyłam 11 kg, poród naturalny trwający 3,5 h, do swojej wagi sprzed ciąży wróciłam w ciągu miesiąca. Tym razem szybciej przybieram, mam już 7 kg na plusie :) Miłego choć pochmurnego niedzielnego popołudnia życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica19844
Błąd, termin mam na 27.10.2009 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica19844
Nieee, no ja nie wiem skąd mi się to bierze dzisiaj :) Przecież termin mam na 27 sierpnia 2009!! No teraz już prawidłowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, internet mi się ciągle rozłącza... Net z Orange to największy badziew... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek, ja dopiero też się dzisiaj do tych zdjęć zawzięłam. Ogólnie nic mi sie nie chce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, i nie rozłącza Ci się? u mnie to jest jakiś koszmar. Skusiłam się, bo był trochę tańszy niż kablówka, ale żałuję, bo kablówka działała bez problemu... jak tylko umowa się skończy to wracam do starego neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewciaa
Witajcie ! Jestem nowa na forum ale chcę z Wami pozostać do końca :-) Mam termin między 1 - 4 sierpnia wczoraj dowiedzieliśmy się że w a brzuszku kryje sie malutki chłopczyk (tzn dowiedzielismy sie juz w listopadzie) :-) ale wczoraj dopiero poznalismy plec naszego malenstwa. W skrocie o mnie mam na imie ewa jestem odowita wroclawianka :-) mam 24 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewa 🌼 zaczernij sobie nick :) ja też spodziewam się chłopca :D hihi jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi za to net potwornie muli. A jeśli chodzi o mój nick to jasne że go zaczernię tylko napiszcie mi jak :) Dodam że to mój pierwszy raz na jakimkolwiek forum :) No a płeć... w 13 tygodniu byłam na usg i lekarz odważył się stwierdzić że widzi dziewczynkę lecz kazał się nie sugerować.... a ja się oczywiście zasugerowałam i to na maxa bo bardzo chciałabym mieć dziewczynkę, mama już chłopczyka i byłoby miło mieć parkę. Niedawno zmieniłam lekarza bo się przeprowadziliśmy, i mój nowy gin w 18 tygodniu nie chciał o płci dzidziusia rozmawiać. Za 3 tygodnie będę miała usg 4d więc wtedy już może się dowiem co za skarbka nosze pod serduszkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na 4d na pewno będzie widać :) u nas na forum mało dziewczynek, raczej chłopcy się ujawniają póki co :P u mnie też lekarz dopiero w 20tc chciał powiedzieć - na połówkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie asica i ewcia - u mmnie też prawdopodobnie drugi chłopak:) bardzo tu miło więc serdecznie zapraszamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mnie tu nilli dziewczyny przekonują, ze chłopczyk w dziewczynkę się zmienia czasem, ale jajka widzieliśmy z mężem wyraźnie, więc chyba nie będę się łudzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też na filmie widać, chyba aż za bardzo :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×