Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Asiaaaa to mieliście fajnie. My czekaliśmy na dzidzię dwa lata, bo ja jakoś wcześnie instynkt poczułam;) a miałam różne problemy i lekarze orzekli, że tylko przy pomocy leków zajdę - leki do tej pory leżą w szufladzie:) Anty brałam wcześniej jeszcze przed A. i nigdy do nich nie wrócę, bo to przez nie wszystko mi się rozregulowało i miałam same problemy. A Dorota to dorocia plus cyfry w nicku. Hmmm..nie mam pojęcia dlaczego ma dostęp na skrzynkę skoro chyba nie za często się udziela. Sorry, Dorota, ale u nas obowiązuje kwarantanna dwa tygodnie + częste odwiedziny na forum. Ja Cię nie kojarzę, a jestem tu często więc nie wiem skąd masz namiary:) Ale teraz to już i tak bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynaaa !!! Wszystkiego NAjjj NAjjj na nowej drodze Życia !!!!!! heeh rocznice bedziemy tak samo obchodzic hehe tylko ze z tygodniowa roznica hehe Ślicznie wygladalas ! wlasnie ogladalam foty na nkl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota przepraszam już Cię znalazłam:) i widzę, że byłaś prawie od początku. Ale rzeczywiście coś marnie się odzywałaś skoro zdążyłyśmy o Tobie zapomnieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek Dwa razy w Libanie .. jeden raz wlasnie przedemna a teraz jak mnie poznal to go puscilam ,, bardzo szybko to sie potoczylo ale nie załuje żadnej decyzji i wiecie co na dzien dzisiejszy moge otwarcie powiedziec ze jestem bardzo szczesliwa czasami mnie wkurza ale slub z nim to byla 2 najlepsza decyzja w moim zyciu bo 1 to wtedy jak sie na dzidziule zdecydowalismy :) Nilli ja nie wiem czy np wroce do tabletek ale wydaje mi sie ze po porodzie tak wlasnie zrobie bardzo dobrze mi siie z nimi żyło ale dłuzej niz 4 lata tabletek to ja brac nie bede Moj chce jechac jeszcze na misje zeby kase zarobic szybko na remont gory to wydaje mi sie jak dzidzia bedzie miala 2 lata to chyba go puszcze ale na misje pokojowa na inna nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co coraz czesciej sie mecze w szkole to juz nie wejde na 1 pietro tak mnie miesnie bola i w ogole ;/ tylko winda hehe trudniej mi sie oddycha tez az strach pomyslec co bedzie potem .. nie chce krakac dziewczyny ale modle sie zeby tak dalej pozostalo i odpukac nie mam kolki juz ponad miesiac od walentynek liczac biore tylko witaminy i urinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Koteczek jak tam Michaś się czuje 🌻 ja dzisiaj sobie spałam do 8:30 :D w sobotę poleciałam do sklepu bo miałam ochotę na kapustę kiszoną i całe 20 dkg zjadłam:P czy Was też męczy zgaga bo mnie to zawsze wieczorem męczy :(:(:( ja też brałam tabletki anty po urodzeniu córki brałam Cerazzete ale miałam po nich plamienia i jak przestałam karmić przeszłam na Cilest ale po nich znowu miałam kłopoty z ciśnieniem i zrezygnowałam z tabletek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to rzeczywiscie Koteczek :( ja to przezywalam a przeciez niby pokojowo tam pojechal ale teraz likwiduja tam wojsko i nie wiem ;/ bym chyba umierala ze strachu ;/ fakt faktem mial tam laptopa i neta codziennie na kamerce siedzielismy i dzwonil do mnie z tel normalnego bo na skype slabo prawie wcale nic slychac nie bylo jedynie co to sie widzielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kurdeeeeeeeeee ale walnełam Byka !! to nie mialo byc do Nilli ale do żelki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja miałam wcześniej takie napady zgagi po wszystkim i o każdej porze. Teraz staram się od obiadu nie jeść nic co mogłoby ją wywołać, bo potem bez Rennie nie da się zasnąć. I to się sprawdza, jeśli nie zjem nic takiego to mam spokój. Za to coraz częściej czuję, że mi coś siedzi na pęcherzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w nocy 3 razy wstaje na siusiu śmieje się że założę sobie pampersa i nie będę wstawać :P:P dobra dziewczyny wpadnę później bo muszę Madzie ubrać i lecieć do sklepu a później jeszcze posprzątać bo mój tata jutro przyjedzie do mnie :D:D:D Koteczek będzie dobrze i niech Michaś już nie choruje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten wietrzny dzień! Koteczek oby wszystko juz z Michasiem na drodze do zdrówka było!!! i tobie tez duzo zdrowka!!!!! Co do tabletek anty to brałam przed ciążą 7 lat bezprzerwy i nic mi po nich nie było!!!! wiec nie wiem wlaśnie moze po ciązy wroce do nich, albo dopiero w 35 roku zycia bo do 35 lat chciałabym miec druga dzidzię wiec moze potem. dzisiaj oglądałam program o męskiej wazektomii i zaproponowałam męzowi ale on powiedział ze nigdy się na to nie zgodzi.... to ja niby mam sie katowac a on co??? ja tam zastanawiam się ze np. po 3 dzieci mogłabym dac sobie podwiązać jajowody, co to takiego jak juz nie chce sie miec dzieci to chyba najlepszy dla zdrowia sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bolących piersi to bolały mnie masakrycznie przez pierwsze 3 mc, a teraz tylko czasem swędzą , za to brodawki mam stale bardzo obolałę, no i rozmiar sie powiekszył z C na D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dawno mnie nie bylo...wlasnie skonczylam was czytac:) czuje sie juz dobrze:)dzidzia tez:) a co do bulow brzuszka to wczoraj nie moglam wytrzymac..tak strasznie mnie bola i jszcze biodro:( wiec caly wczorajszy dzionek przelezalam z moim M. aha,sliczne brzusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) zaraz Was poczytam bo nie bylo mnie przez weekend ;) rano obudzila mnie dzis burza :O ale to jaka byla nie mielismy swiatla w ogole w domu ;/ Anytram gratuluje ;) naprawde slicznie :) i jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia :) W piatek bylam w szkole w sobote tez a w niedziele mialam rodzinny obiad i jestem starsznie zmeczona w ogole sie nie wyspalam. A za godzine sasiad podrzuca mi corke swoja zebym zostalam z nia do wieczora juz duza dziewczyna w sumie 9 lat ale opieka musia byc nad taka jeszcze nie wiem jak nie zasne to bedzie dobrze hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidzi
Dobry Dziewczynki, ***Co do zgagi to nigdy przed ciążą czegos takiego nie maiałam a w ciąży całkiem niedawno meczyło mnie chyba przez tydzień ale to jakby refluks żołądka bo co się schyliłam to mi wszystko podchodziło do gardła i piekło i jakoś przez jedną noc nie mogłam spać, kupiłam migdały bo podobno dobre na zgagę i leżą sobie i mam nadzieję, że zużyje je do tortu na roczek mojej pociechy :-) ***Asiaaa a ja przeczytałam że twój był na misji w Lublinie zamiast w Libanie i się zastanawiam jak misja w jakim Lublinie, chyba się jeszcze nie obudziłam, ***Zelka dobre to o facetach mi zdecydowania odpowiada typ kawy :-) Kończę kawę i idę sprzątać bo nigdy z tego bajzlu nie wyjde a już mam dość spania na kanapie. Miłego dzionka wam życzę u mnie piździ jak w Kieleckim (bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie biust się nie powiększył (mam B). Nie bolał więc prawie wcale. Waga tylko biegnie do przodu +9kg. Bardzo to odczuwam, jest mi ciężko, boli kręgosłup, biodra (też się mocno rozszerzyły). Co do zajścia w ciążę to u nas sprawił to tylko jeden cudowny RAZ. Nie było żadnych starań (może szkoda). Gol i już :) Nie wiem jak Wy ale ja ogólnie to w ciąży czuję się kiepsko, najpierw wymioty 3 miesiące, kiepski nastrój, potem bóle brzucha, teraz waga, bóle kręgosłupa, biodra itp. Nie mogę pracować od początku ciąży, a dzięki pracy szybciej i milej mijał czas. Zazdroszczę moim koleżankom, które mają 3 lub 5 dzieci i mówią, że w ciąży mogłyby być non stop. Ja wcale nie czuję się dobrze w tym odmiennym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy siedzę, ale postanowiłam, że to ostatni tydzień i koniec tego dobrego. Dzisiaj zgodziłam się na propozycję imienia mojego męża. Stwierdziłam, że to jego pierwszy synuś, więc niech wybierze. Będzie Rafał Krzysztof. A jak chłopak się zmieni w dziewczynkę to będzie Weronika albo Maja :P ale mi się dzisiaj spać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidzi
Łubu dubu, łubu dubu ... to mówiłam ja Alidżi of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, chyba każda cierpi na bóle bioder i kręgosłupa. Ale zauważyłam, że jak się trochę poruszam - jakieć ćwiczonka, albo jazda na rowerze, to ból jest mniej dokuczliwy... także staram się codziennie trochę powywijać i jest lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam odwrotnie jak się naruszam, nachodzę to wtedy nasila się tak, że prawie chodzić nie mogę. Głupio, że tak narzekam ale myślałam, że ciąża jest mniej objawowa. Moja mama mówi, że nie miała bólów kręgosłupa i tego wszystkiego co ja mam. Powinnam się cieszyć, że wszystko jest ok. Nie muszę leżeć, nie mam zagrożonej ciąży itp. A ja ciągle narzekam i jakaś wystraszona jestem. Nie wspomnę o porodzie !!! No i ta waga. Czy ona stanie? Tyję 2 kg na tydzień. Szok! Jestem jak pulpet. Alidzi mówiła, że tyle przytyła ale na zdjęciu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe mówiłam że ja to po całości: cycuś, golonka, brzdeń, łapka, kuperek wszędzie się równomiernie rozkłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że dolegliwości są nieprzyjemne, ale to tylko stan przejściowy. Za pół roku wszystko wróci do normy... Póki co odpoczywaj i się nie stresuj!!! Ja też się porodem denerwuję, ale to chyba każda z nas :) a przypomnij mi - chłopak czy kobietka? co do tycia to trochę dużo jak 2kg na tydzień. Ja tyję jakieś 0,5kg na tydzień... ale to sprawa indywidualna. Póki co nie masz się czym przejmować... na wizycie spytaj lekarza, co z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam imion wybranych ale dla chłopca podoba mi się Dawid a dla dziewczynki to sama nie wiem mój M się śmieje i powiedział że synek będzie miał na imię Baltazar a dziewczynka Genowefa :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja to się w sumie porodu wogóle nie boję, wszyscy tak na świat przychodzą, ja tylko mam psychę zrytą tym nacinaniem krocza to mi spędza sen z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mieć dziewczynkę. Lekarza pytałam o to tycie to powiedział żebym ograniczała słodycze. Będę się starała. Alidzi ja też tyję po całości. Wszędzie mi weszło ale brzuch i tak mam spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też tego nacinania się najbardziej obawiam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na 90% bede miala synka i bedzie mial na imie Eryk. a jesli okaze sie ze to dziewczynka to bedzie Zuzia:) Bebe ja tez tak mam,jak sie nachodze,to strasznie boli. Ja jak narazie przytylam 3.5 kg ktore ida w brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja zawsze miałam oponkę naokoło wiec u mnie jakoś tak sie to rozłożyło ze jakby normalnie tylko więceeej ale też mam brzdyl spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×