Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

U mnie narazie przedpokój zrobiony, stwierdziłam, że malowanie to jest pikuś gorzej potem ze sprzataniem i poprawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima - gratulacje! laktator ręczny miała i chyba - mam nadzieję- będzie teraz też dobry a tak w ogóle to witam i dobrze, że was czytam, bo doła olbrzymiego mam od wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj kiteczek, zarobiona jestem, chyba zmęczenie w du.ę mi dało, nie mam czasu dla synka i męża - wkurzam się na M, a potem sama na siebie...eh każda tak ma, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jestem w sumie raczej nieźle się czuję i muszę popracować do końca maja, chyba że dzidek mnie "zmusi" do odpoczynku;) czasem czuję się przeforsowana i wtedy wredna jestem i zła, że wredna i tak się kręci...szarzyzna życia;( dziękuję dziewczyny za zainteresowanie, dobrze wiedzieć, że jesteście:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk ja jestem furiat i krzyczę na męża (oaza spokoju) a potem tego żałuje i mi głupio i czerwienie się sama przed sobą, potem głupio powiedzieć magiczne słowo i płaczę (nad własną głupotą) i dopiero w nocy się przytulam i głaszczę po głowie ale głupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh alidżi - mam tak samo;) albo rano pisze mu smsa że go kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam, bardzo wyjścia..to znaczy mam, ale jeśli wcześniej pójdę na zwolnienie dłuższe to będę miała przedłużopny staż i egzamin przeniesiony z sierpnia(końcówki) na styczeń, a naprawdę chcę mieć to juz wszystko za sobą, a skoro w mairę się czuję..mam nadzieje, ze dam radę;) a wy wszystkie na zwolnieniu? przeciez nie.. a do kiedy zamierzacie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed filmem odpowiem - długo zamierzasz siedziec ;P ale tez bym na twoim miejscu spajk tak zrobiła...ja jestem od stycznia na l4 ale szef powiedział mi jak szłam na l4 ze prawdopodobnie nie bede miala gdzie wrocic wiec tez wizja nieciekawa coz.... papap i trzymaj sie mocno Spajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek gratuluje :D hehe czytam i czytam was i konca nie widze hehe Lenka !! gratuluje corci hehe ja tez mialam i bylam pewna ze to chlopak a tu dziewczyneczka :D zaraz na poczte wejde i zloookam foty nowe :D issima gratuluje chłopczyka ! Moja mała dzis cos sie rozbrykała czuje jak mi sie wierci tam w brzuchu a jak sie denerwuje to mnie kopie ;] Kamilka wkoncu Ci brzucholek rosnie :):) śliczny ! koteczek czarnula fajne ciuszki :):) ide ogladac na wspolnej :D i spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zwolnieniu od dnia w którym się dowiedziałąm, że jestem w ciąży czyli od 5 tygodnia. Tak mi wszyscy radzili, nawet szef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Miłej nocki Kluseczki :)... ...Issima gratuluję syneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide na wspólną - chyba popularny ten serial wśród nas i ...przytulę sie do męża - dziękuję raz jeszcze;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko Jakie rozmiary ubranek kupujecie dla dzidzi? Ja mam takie z przedziału 0-3 m i 3-6 m-cy. Zaszalałam i kupiłam też kurteczke na roczne dziecko w lumpeksie- tak mi sie spodobała:) Ale chciałam się was doradzić bo widzę, że już bardzo dużo tego macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOTECEK19833
ufff udało mi sie wejsc, laseczki to co na poczcie pisze wyprawka majeczki to jest wyprawka dla mojej córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff doczytałam:P Blat wymieniony, kuchnia wysprzątana, okna lśnią. Kolejna część zakupów zrobiona, kolejne 400 zł pooooszło i \"końca nie widać\":P Tyle dziś zrobiłam, że aż mnie kość ogonowa boli - co za głupie uczucie:/ Gratuluję dziewczynom poznania płci. Słuchajcie martwię się o Gagę:/ mam nadzieję, że doleciała i po prostu tak dobrze się bawi, że nas olała. Koteczek ciuszki śliczne, wózek też kiedyś oglądałam, nawet fajny, chociaż ja z tych co muszą pomacać:) Pikle co do wyprawki, ja karuzeli też chyba nie kupie, po cholerę mi to ustrojstwo?:P Chyba, że dzidek od kogoś dostanie. Kupię nożyczki, nie cążki - nie wyglądają solidnie i bezpiecznie. Laktator chyba kupię, albo pożyczę, elektryczny. Słyszałam dużo o nawale pokarmu, nie chcę zdychać z bólu. A może i A.czasem nakarmi w nocy odciągniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, ja się na chwilę dołączę do dyskusji o wyprawce: pikle -- rozsądek niech weźmie górę, bo z tymi rozpiskami to pier*** lca można dostać za przeproszeniem. Na gwizdek Ci grzebyk i szczoteczka jeśli dziecko urodzi sie łyse? i tak dalej. Ja nie zamierzam popaść w przesadę, a juz skutecznie mój zapał do posiadania wszystkiego co niezbędne studzi mój mąż, że kupi się jak się okaże naprawdę potrzebne. W dużej mierze popieram Alidżi - zwłaszca jesli idzie o podejscie do szpitala. Issima, Lenka, gratuluję! Kamilka - ładny brzusio :) Koteczek - poszalałaś :) Jutro wrzucę na skrzynkę zdjęcia ubranek jakie dostalismy dla Maluszka:) zaczynam gromadzić wyprawkę. Spajk - ja też mam takie jazdy. Ale trochę mi przeszło odkąd siedze w domu. Po prostu wyluzowałam i nie musze myśleć o pracy. Trzymam kciuki, jakoś przezyjesz, a my zawsze Cię wysłuchamy jak się będziesz chciała pożalić. Alidżi - ja nie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że od 0-3 i 3-6 to ok jest, ja tak bedę kupować bo powyżej 6 to mam nadzieję, że z moją dzidzią bedę kupować mam zamiar zabierać ją do sklepu i w różne inne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam o 0-3, 3-6 mniejsze bez sensu, chyba że (tfu tfu) wczęsniej trzeba będzie rodzić. A resztę to na bieżąco z Maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×