Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Czyli koteczek dobrze mówiłam jesteś zakupoholiczka :-) a tak serio to moim zdaniem jeżeli tylko mają wolne lokale to może rzeczywiście warto poczekać do porodu i ponownie pisać podanie. nie ma tego złego... Ja jestem juz po kilku kłótniach i pół godzinnym płakaniu no cóż takie życie, ten remont mnie wykończy ciągle coś nowego wychodzi, jeszcze do tego taka głodna jestem i może przez to zła, z tego wszystkiego zapomniałam o obiedzie dlatego dzisiaj angielski obiad: ryba z frytkami fuj ale dobre i to. nici u mnie z tym terminem też tak dziwnie narazie trzymam się tego co lekarz mówi i USG bo ja mam cykle od 30 do 42 dni więc z tych kalkulatorów nic nie wynika już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja Alidzi mam tak samo dlugie i nieregularne cykle,i wychodzi na to ze do poczecia doszlo ok.25 dnia cyklu,nie wiem czy to mozliwe?albo jak mowi lekarz jajeczkowanie az tak mi sie opoznilo,ale z kolei termin z usg juz dwukrotnie sie potwierdzil,zobacze teraz na 4 d:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek jak to nieaktualne w stopce skończony 20 a rozpoczęty 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek miałyśmy w stopce wpisywać tygodnie skończone już nic z tego nie wiem, ostatnio miałam tak jak ty to mnie któraś zje bałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...widzę Alidżi, że dziś Ty kłótliwa, buuu...a przy remoncie kłótni końca nie widac, ja na moje szczescie remont mieszkanka miałam dwa lata temu jak się wprowadziliśmy, ale to nie oznacza że się nie kłócimy...chocby o firanki, lodówke i wymieniac by można....A mężuś nie powinnien leżec i kurowac sie na l4 a nie pracowac, hehe i do tego się kłócic!???? ...Koteczku w końcu doczekasz się mieszkanka i to w najodpowiedniejszym czasie, zobaczysz, a póki Majeczka będzie malutka to pokój jej nie potrzebny,tak myśle ;) Najlepiej jej będzie przy cycusi mamusi ;)..............buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny sluchajcie mam problem, dzisiaj od rana ani razu nie poczulam kopniaczkow swojego malenstwa:( juz normalnie zaczynam wariowac...prosze powiedzcie mi czy wy tez tak czasami macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się pochwalić..:) mąż po pracy pojechał na małe,weekendowe zakupy i kupił pierwsze śpioszki w kolorze jasno-zielonym na 62 cm i takie małe skarpeteczki...:) boshe, ale się ucieszyłam,wiem że Wy kobity to już macie po pół szafy ubranek :),a ja dopiero to....a taki słodki ten ciuszek...aha i jeszcze kaczuszkę kupił co kwacze heheh świrek.....:P jak się we wtorek dowiem jaka płeć, to od środy zaczynam wielki START zakupowy---->META w sierpniu :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, rozpiszę się później. Paulko, w 18 tygodniu ciąży, a taki masz w stopce, nawet nie czułam ruchów. Nie panikuj, dziecko też musi odpocząć. Spróbuj kopać 24 godziny na dobę, a potem napisz, ile dni wytrwałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palulka ja tez dzis o to pytałam lekarza a on mi na to ze to normalne jego zona jest 30 tyg i tez jeszcze tak ma.Ja tez juz od dwóch dni zamiast mocnych kopniaków czuje tylko delikatne musnięcia.Teraz wiem ze jes ok bo słyszałam serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palulka słuchaj ja mam termin 3 dni później niż Ty ,a nie czuje kopniaków w ogóle jeszcze... wydaje mi się,że nie powinnaś panikować....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołchy:) humor dziś dużo lepszy, szkoda, ze nie u wszystkich z Was;( koteczek, przecież będziesz walczyć, bo to widać (?) hehe po tobie, a w dodatku wywalczysz! zobaczysz! tupa - leśna łąka - śłiczności, też taką chce;) nici - mamy ten sam termin usg - napisz na kogo się w końcu zdecydowałaś;) palulka - w 18tyg to takie plumkania raczej, niż ruchy, ale proponuję zebyś zjadła jakąś słodką bombę kaloryczną, położyła się płasko i..czekaj - pewnie się doczekasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane pozazdrościłam wam i wysłałam na pocztę fotki z ciuszkami mojego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk co ty jej radzisz , jeszcze dziewczyna bedzie 2 dni leżeć i wyczekiwać :-) a tak poważnie to moja siostra całą ciąże czułą kopniaczki tylko parę razy a teraz jej mała ma 18 miesiecy i jakby \"ADHD\" moja dzidka tak mnie dzisiaj atakuje ( może przez te moje nerwy) i mam nadzieję że jak się urodzi to będzie aniołek spokojny (po mamusi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled - super, ja mam tylko huśtawkę po szymie i myślimy teraz o leżaczku, tylko leżaczek na krótko, a tu..ok 3 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe alidżi trzeba uspokoić pierworódkę;) no, ja tak miałam pierwszej ciąży i teraz, ale w pierwszej to ok 20 tyg dopiero, ale może palulka jest chudzielec i czuje już dobrze? tak palulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spajk :) widziałam jak kumpela do kuchni sobie to przeniosła w czasie gdy pichciła obiadek,czy też jak szła się kąpać, to mówi dzidzia pod ręką sobie leżała czy kołysała się...zawsze na oku :) uważam ,że warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, tez tak myśłę, dlatego o tym leżaczku wspominam skoro mam huśtawkę;) tylko te ceny... zabójcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidżi mój mąż jest nadpobudliwy ruchowo:P i mam nadzieję,że po mnie dziecko troszkę spokojniejsze będzie :P,chociaż ja też czasami potrafię dać w kość,ale jak dziecko przyjdzie na świat to pewnie dużo się zmieni w naszym zachowaniu,ale co w genach to w genach...hehe..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wklejam wam link do tabelki, w której można sprawdzić czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka. Wiele z Was już zna płeć ale sprawdzcie czy się zgadza z tabelką. Ciekawa jestem czy jest w tym coś z prawdy. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula, u mnie sie nie zgadza;(, no chybaze , jak dziewczyny mnie przekonują;) sissiak się zmienić może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnijcie z soboty na niedziele przestawić zegarków :P z 3 na 2...godzinę dłużej sobie pośpimy....jupi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgfdg
freckled, zegarki przestawiamy z 2 na 3 i niestety spimy krocej :) ale za to dzien bedzie dluzszy i pozniej wieczor zapadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×