Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Teraz te łóżeczka fajne są mają regulacje poziomu, przewijak, otwierany bok ale ja itak na żywca muszę oblukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey !! widze ze ja dzis jako pierwsza ;] doczytalam was ;] kurde spac nie moge jestem taka głodna ze szok Dorcia ja mam tylko dwie pary body na 56 resta to 62 i najwiecej na 68 no Moj chcialby kupic jakis kocyk i wogole ale Moja druga mamuska :D czyli jego mama mowi ze za wczesnie jeszcze ale co tam hehe ja musze kupic cos jasnego bo kupowalam dla chlopca hehe i mam prawie wszystko w paski heheh e koteczek powaznie nie mozna brac kapieli ? masakra . Michałek bedzie dobrym braciszkiem :)) Moja siostrzenica ma 9 lat i szaleje ona wszystko teraz dla zuzy chce dawac ja jesli o wozek chodzi to chce zgnita zielen z jaznym albo czarnym albo czerwono czarny maartusia1 u mnie w żłobku hehe chodził chlopiec w różowych bodach heheh rodzice chyba mysleli ze beda miec core hehe ,, przeczucie moze Cie zmylic tak jak niektore z nas :D ja za duzo sie na roz napatrzylam i jak widzialam ze polowa dziewczynek w mojej sali nosi roz i na zmiane ubrania tylko w rozu to serio moze zbrzydnac dlatego powiedzialam sobie ze nic w rozu jedna rzecz ok ale nie caly stos ubran i gadżetow ja kupuje łóżeczko turystyczne i kupie materac do tego bo tu bedziemy mieszkac jak narazie a mężulek tam do tamtego domku kupi normalne łózeczko takie co sie sklada pozniej i jest łożeczko dla 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się jako druga. Jednak spać poszłam później, bo dr House jak zwykle mnie wciągnął:) Obudziłam się z ogromnym poczuciem głodu... Masakra jakaś, coraz więcej jem;) Myślałam,że dziś odpocznę, ale chcemy przed świętami skończyć remont, więc dziś czeka mnie wycieczka do OBI po folie, nowy wałek itp i będę obklejać, bo wszyscy w pracy i nikt nie ma na to czasu, a jutro już będą malować. Mam nadzieję, że to już będzie naprawdę finisz, bo mam dosyć tego całego syfu i pyłu. Moi kochanie teściowie pomalowali salon i przedpokój na blady róż - w sztucznym świetle wygląda tragicznie. Póki nie mam mebli do salonu, to pomalujemy na biało i będzie neutralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie, Ja też już po sniadanku bo miałam ssanie i oczuwiście mnie siusiu obudziło bo wczoraj mnie przed snem bardzo suszyło. Zelka proponuje złamać tą biel, jakiś może krem bo będzie wygladać jakby nie pomalowane było. Małżon mówi żebym jadła i bierzemy się za sprzatanie Nieeeeee :-( Życzę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi będzie biel, a jak się dorobimy mebli to strzelimy jakiś kolor, a na teraz jakąś wielgachną naklejkę się kupi:) Nie chce kremu, bo i tak ciężko będzie ten cholerny róż zamalować. Widać, że było malowane będzie na pewno, bo jest brudno - pokój niby nie używany, ale malowane było 7 lat temu, czyli jak stawiali dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy na ubrankach jest słodki dużo jest też białych ciuszków tylko z dodatkiem różu mi sie jeszcze krem podoba dla dziewczynki. A kolor ścian wszystko zależy jak to w całości wygladac będzie jak przyjdą zabawki, pudełeczka i inne pierółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi ma rację, same zabawki i dodatki do pokoju dziecięcego są tak kolorowe, że potem nagle, żeby się nie żarło ze ścianami będziecie zmuszeni kupować już tylko różowe rzeczy. I sama Koteczek wiesz jak to będzie wyglądać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio też widziałam w Leroy Merlin fototapetę dziecięcą też fajna była. Ja kupie jakieś naklejki (jestem fanką Puchatka) albo coś takiego jakby z pianki a na ścianie itak pewnie zawisą ramki, lampka i inne gajety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak wygląda wnętrze. Z różem dużo więcej barw się gryzie niż zielenią, niestety. Ja nawet na te moje różowe ściany i błękitną kanapę nie mogę patrzeć, bo w sztucznym świetle te dwa kolory obok siebie wyglądają tragicznie. Jeśli chodzi o tą fototapetę, to nie moje klimaty zupełnie;) Wolę obkleić pokój naklejkami, jest teraz duży wybór i naprawdę są słodkie. A potem jak się znudzą łatwiej je usunąć:) W dziecięcym pokoju nie da się uniknąć wielu barw, ale ja mam zamiar stonować to ścianami i meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem dziecko, ale nie mam zamiaru dostawać oczopląsu wchodząc do tego królestwa mojego dziecka:) Ja pokoju dla dzidzi jeszcze nie mam, póki co łóżeczko wstawię do naszej sypialni. Potem jak będzie jakiś przypływ kasy, to się zrobi sypialnie dla nas i dziecka na strychu, bo jest tam parę świetnych pomieszczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że u dzidzi musi byc kolorowo, Ja miałam całe mieszkanie stonowane w zasadzie wszędzie kolory od brązów, kremy, piaski itd. i teraz chciałam wszystko ożywić i mam ostra zieleń, ciemny fiolet, grafit, myslę, że chyba przegiełam ale za 3 lata znowu malowanie więc się nie przejmuje, porobiłam fotki przed wiec jak skończę to prześlę po same ocenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Czesc Dziewczyny :) ...No to dziś urządzamy pokoik dla Maleństwa ;)...bardzo mi się podobają te pianki na sciane, też chyba o takich pomyśle :)...a co do pokoiku mojego Maleństwa to niestety są w nim panele niebieskie-zimny kolor, połozylismy panele 2 lata temu jak remontowaliśmy ponieważ musieliśmy ocieplic ściane i ten sposób był dla nas najprostszy...coś się wymyśli żeby było kolorowo...jakąs szafkę na ciuszki muszę dokupic bo tylko komoda w nim stoi i klatka z królikiem, hehe:)...za to salon mam pomarańczowy-ciplutki :) ...Ale się wczoraj pokłóciłam z mężusiem furii, dostałam...buuu...Maleństwo ze mną nerwowe, kopało mnie jak szalone :(...i to wszystko o firankę poszło :( ...Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ach najważniejsze dziś z Maleństwem zmieniamy stopkę...tydzień 19 pożegnany...rozpoczynamy 20-ty czyli półmetek :)...ależ to szyko zleciało ;)...niech leci, tak się nie mogę doczekac kiedy to Maleństwo już będzie z nami :)...Lece sprawdzic poczte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ja dopiero po śniadanku< dopiero wróciłam od lekarza.Wyniki mam w porzadku a moje małe serduszko bije 146 razy na minutę!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa ale chyba nie jak w tym kawale: - Co zrobić żeby kobieta jeszcze przez godzinę po orgaźmie krzyczała? - Wytrzeć fiu*** w firankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki Alidzi dobry kawał z tą firanką mi się tez podobaja te naklejki piankowe póki co będziemy miec sypialnie razem z pokojem baby wię c foto tapety nie zrobimy ale te naklejki warte zastanowienia i tez najbardziej mi sie pogoda Kubus Puchatek Martusia :) to cudownie że wszystko dobrze Tupa :) ach Ci faceci .nie rozumiają ze nam buzują hormony i trzeba się z nami obchodzic jak z jajkiem hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Mnie też obudził głód o 7:40. Ostatnio mam niezły apetyt i myślę tylko o jedzeniu tzn. zjem jeden posiłek i po skończeniu zastanawiam się co dobrego przygotować sobie na kolejny... jakaś paranoja ale lubię smacznie i zdrowo zjeść. Jestem za naklejkami na ścianę i zapewne takie zakupimy. Chciałabym takie, które można wymieniać bez pozostawiania śladów na ścianie. Niektóre motywy mogą się po prostu opatrzeć... Pokój dla dziecka jest jasny - meble brzoza, deska dębowa na podłodze, ściany zielono-żółte taka jasna limonka, zasłony beżowe z motywami zieleni i pomarańczy. Dziś dokupujemy kanapę do spania dla nas w Ikea, również w kolorze pomarańczy aby rozweselić wnętrze. Zamierzamy spać z dzieckiem w jednym pokoju przez ok rok. Potem przenosimy się do salonu ale tu trzeba dokupić jeszcze jakiś obszerny, wygodny narożnik, na który pójdzie chyba najwięcej kasy. Już nie mogę się doczekać wizyty na usg... do wtorku jeszcze 4 dni. Dzidzi nie widziałam już 7 tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu hu witam :) pokój, przeznaczony teraz dla dziecka,był remontowany jeszcze kiedy nie wiedziałam,że będę w ciąży..:)październik... ale nic straconego...:) pokój jest duży,pomalowany na kolor dojrzałego groszku,jest też wysoki, dlatego mam w nim antresole z drewna z fajnym schodami drewnianymi :),do połowy ściany z tynku strukturalnego z bejcą,na ziemi panele jasna grusza,dodatki łososiowe...to na dzień dzisiejszy... wiadomo ,że jak dzidzia przyjdzie na świat ,powoli ten pokój będzie się zmieniał w pokój dziecinny,ale nie będę przesadzać :) odpowiednie dodatki,zabawki,zmienią się w kolorowy pokój dla dziecka.... pianki fajne,fototapeta podoba mi się bardzo,ale raczej nie będę nic robić na jakiś czas ze ścianami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te naklejki,za naszych czasów nie było takich szaleństw...:P...a teraz do koloru do wyboru....wow!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do pracy. Nie chce mi się ostatnio tam chodzić. Jakaś nerówka wieczna panuje w biurze a ja teraz żyję w zupełnie innym świecie i nie mam ochoty się niczym przejmować. Podczas ciąży nieźle zmieniają się priorytety. Może to być dziwnie postrzegane w wirze szybkiej biurowej pracy ale nie martwię się tym, że wyglądam czasem jakbym była na uboczu, jestem chroniona;-) Pora lecieć, nawet dostałam parę kopniaków na prześpieszenie od Małego. Pa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) dwa dni mnie nie bylo a wy tyle naskrobalyscie:):P co do pokoju dzidzi to zaczynamy w poniedzilek malowac:) kolor zółty:)(sloneczny pocalunek) co do naklejek to tez mi sie podobaja ale ja mam na tyle dobrze ze kolezanka bedzie malowac na scianie jakies postacie z bajek. i bedzie kolorowo. jak sie dzisiaj czujecie? mni strasznie glowa boli i mam lenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziweczyny! Wczoraj cały dzień spędziłam w pracy :( jeszcze dzisiaj to odczuwam. Przyjechał Szef na rozmowę ze mną - w sobotę powiadomiłam go o ciąży i zjawił się natychmiast :) Ale było tyle zaplanowanych spotkań, że dopiero wieczoram udało nam się chwilkę porozmawiać. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze - muszę przyznać że miałam obawy, ale facet zachował się jak należy. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni w tej kwestii. My remoncik zaczynamy dopiero po świętach. Nad naklejkami też się zastanawiałam i chyba się na nie zdecyduje. Najpier muszę wybrać kolor ścian - najprawopodobniej coś pomiędzy żółtym a brzoskwiniowym . Ale zobaczymy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie umówiłam się na usg 3d 31 marca....:):):)!!! jupi!!! ale naczytałam się ,że najlepiej robić je troszkę później...:/.. co o tym myślicie? przecież Wy również robiłyście takie usg teraz i wszystko ok przecież,znacie płeć i macie dużą wiedzę na temat stanu zdrowia maleństw,prawda? cieszę się ogromnie,mam nadzieję,że ostatniego marca dołączę do grona znających płeć dzidziusia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na usg idę dopiero 22 kwietnia :-( Będę miała robione 2d bo u nas nie ma 4d bym musiała jechać do warszawy lub olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×