Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

cha!!! wreszcie mam laptopa i aparat w kupie i właśnie wysyłam na skrzynkę swojego brzucha:) bo jeszcze pomyślicie, że ja nie istnieję albo że jestem podszywem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka :) nie ma Twojej fotki na skrzynce i wogóle to nie ma żadnej fotki ! dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iwoneczka wlaśnie wleciałam na chwilkę bo sobie czytam a małżon mnie na chwile wpuścił na kompa. Aleeeeeeeeeeeeee chciałam zobaczyc twoje zdjęcia wchodzę na poczte a tam zupełnie pustoooooo nie ma nawet starych emaili- ale to nie ja skasowalam naprawde!!!!!!!!!! ;(*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, ktoś nam sczyścił skrzynkę - tak miało być?! weszłam sprawdzić czy mój mail doszedł, a tam pustki... może sobie któraś outlooka ustawiła i wszystko ściągnęło? przyznać się i oddać proszę, bo to nasza historia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde, ja tylko wysłałam swojego... nic nie kombinowałam, w mordeczkę - co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka :) teraz jest Twój brzusio , sliczny masz brzuszek i juz sporawy ale dlaczego nie ma innych zdjęc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) no właśnie nie wiem co się stało:( komuś nowemu dawałyśmy hasło? bo ja nie kojarzę... może ktoś sobie tak jak pisałam ustawił skrzynkę na własnym kompie i ściągnęło - outlookiem czy innym badziewiem, kiepska jestem komputerowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wczoraj nie było tych zdjęc , wiec się nie przejmuj że cos zrobiłas po prostu ktos musiał wykasowac a szkoda teraz obejrzałam fotke z 12 tc i piękne róze no i z Biebie tez fajna laseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez jestem kiepska w sprawach komputerowych . Ciekawe kto zakładał tę poczte ? może się jakos to wyjasni bo by była fajna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo nie powinno się skasowac ,mysleze ktos omyłkowo skasował tak jak mówisz Kiteczeki ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, czyli moje foty nie powaliły skrzynki na kolana do tego stopnia, że teraz tylko ja jestem do oglądania:classic_cool: po jakimś czasie się nie kasuje, bo ja mam skrzynkę na onecie z takim samym rozszerzeniem i nic się takiego nie dzieje choć często pęka w szwach. co do kwiatków - 30 urodziny miałam, więc małżon się wykosztował:) ciekawe czy nasza laseczkowatość nam wróci po ciąży - teraz to wiadomo zero diet. a potem założymy topik "byłe sierpniówki 2009 - powrót do formy":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! właśnie wróciłam z wycieczki skuterem!!!Jeżdziliśmy z męzusiem po lasach i było super.Pogoda śliczna i w ogóle super!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ale wam dobrze z tym usg 31 marca - ja dopiero 15 kwietnia, pewnie waga odpowiednio w górę wywinduje poświętach, już teraz 5kg od początku ciązy a niecałe dwa tyg temu było +3,5kg;( uroki ciąży;) nici ja nie mam usg w luxmedize, ale jak będę szła na to 3d , a moze się skuszę, to może do tego Hołubka? już parę razy o nim słyszała...czekam na wasze relacje;) remonty, malowanie, zakupy, przerabianie - eh - czekam aż się ociepli, bo na razie nerwów na pogodę nie mam, a co do kołysek, bo już was pytałam, to są też większe - szynek mojej przyjaciółki spał w niej ponad dwa lata...może jednak się zastanowię...hmmm zdrówka do zasmarkanych , kichających i z \"innym\" moczem - będzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się spajk ja usg mam dopiero na 22 kwietnia!Jak sie zdenerwuje to pojadę na 4d prywatnie tylko troche to kosztuje bo samo usg 200 + dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam czy robić to 3d po 30 tyg ... ty martusia 22 kwietnia, który tydz będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś połówkowe? bo ja miałam wyedy usg zwyczajne...już sie motam, miałam tego 3d nie robić, ale jak słyszę o tych waszych opowieściach i pamiątce...to coraz częściej się zastanawiamy nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tylko jeden raz usg 2d.A teraz to sie upomnialam bo myslal ze juz mialam polowkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...aparat;) poczekam na wasze relacje z kwietnia i na końcówkę maja się umówię po 30 tyg chyba...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje co się stało z nasza poczta??? Ktoś coś wykasował??? A szkoda bo ładne brzusie i nie tylko były buuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - fajny:)) no właśnie - ekonomiczny i cena nie zbija z nóg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Od rana łaziłam po sklepach, ale jestem padnięta - wstępna orientacja w cenach przed remontem Buuu, a ja nawet nie zdążyłam obejrzeć wszyskich zdjęć :( Koteczek - ja też myślałam o tym leżaczku, słyszałam dużo pozytywnych opini na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakiś znajomy informatyk by sie wypowiedział?? szkoda tych zdjęć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też niekoniecznie, ale pewnie wśród znajomych, albo rodziny którejś z nas taki by się znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie z pracy wróciłam, i tylko 2 strony dziś do nadrobienia jakoś mało jak na weekend :) , wszyscy zapracowani wózek fajny, ale mam wrażenie, że ta rączka jest strasznie wysoko, ale pewnie ma regulacje, jeszcze nie oglądałam żadnych \"na żywo\" , więc się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×