Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

witajcie kochane żabki!!!! Ale od wczoraj się tutaj działo- czytałam prawie godzinę...uffff fajowo Gratuluję wszystkim mamusiom znającym płeć Figlarna dałaś czadu dzisiaj hihhi to mi sie podoba. Ja od rana poszłam na zakupy bo mieli mi przywieźć takie fajne balerinki ale oczywiście nie przywieźli;/ by lam z kumpelą i jej rocznym synkiem więc reszty skelpów nie zwiedzilysmy bo mały był marudny hihi, potem troszkę sprzatnęłam i poszliśmy z malżonem do tesciow na rocznicę ślubu:) A musze wam poweiedziec ze obiadek miałam pyszny- makaron z sosem gorgonzola mniammmm a na kolację goloneczki - i jak tu nie tyc???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wróciłam do domku. No więc wieści z USG są następujące. Chłopak na 100% - lekarz powiedział, że jakby tak nie było to możemy go gonić po szpitalu albo podejrzewać, że nam dziecko podmienili :P mam film, na którym fajnie wszystko widać :P Tętno: 138 uderzeń / min Waga: 550g Reszty pomiarów nie pamiętam :P obwód główki to chyba był jakieś 6cm. Wszystko jest dobrze. Macica na wysokości pępka. Brzuszek wystarczająco duży. Łożysko na tylnej ścianie, pępowina przyczep centralny. Dzidzia bardzo ruchliwa (czułam podczas USG kopniaki, chyba się maluch denerwował, że mu coś owalnego jeźdźi po ciałku :P). Narządy wszystkie OK. Tyle pamiętam z tego, co mówił gin. Od ostatniego badania +1kg. Mówił, że trochę mało. Powiedziałam o bólu brzucha. Wie, że na to nie ma rady i powiedział, że jeśli dzidziak rośnie prawidłowo to moja waga nie ma większego wpływu. Wyniki też mam dobre. Hemoglobina 12,6. Nie muszę brać żelaza. Z moczem też wszystko OK. Cukier w normie. Ale nie mówił nic o krzywej cukrowej. Kiedy się to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się cieszę Nilli że wszystko OK no i że na 100% syn, jak na twój malutki brzuszek to niezły byczek z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziś ja pierwsza:p nilli gratuluję zdrowego bobaska:) Nam też lekarz powiedział, że gdyby się chłopak nie urodził, to zacznie w cuda wierzyć;) mam dziś w planach zaliczenie Urzędu Skarbowego (bleeee) i biblioteki. Mam jakieś 20 dni, żeby pracę dokończyć.. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:):) wstawać śpiochy :P Nilli dobrze że wszystko jest ok i że na 100% chłopak :D:D ja lecę do sklepu po świeże bułki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja już po śniadanku kawka w toku na termometrze już 10 st. ale będzie dzisiaj dzień, wszystkim takiego życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu hu witam :D nilli--gratuluje synusia :D:D:D super ,że wszystko ok :):):) gaga--fajny test :) alidżi--fajnie Ci się udało z tym łóżeczkiem :) ja tam wole ten kolor co dostałaś właśnie hi hi :P jaka kaleka z Ciebie...każdego coś boli,bądź pobolewa,mnie od dwóch dni tak żołądek bolał ,że masakra,na szczęście dzisiaj jest ok....uff:) odpoczywaj więcej,nie forsuje się tak w domciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda super ,aż się chce żyć :D:D:D dzisiaj mam wizytę u mojej gin,ale chyba badać mnie nie będzie,bo przedwczoraj miałam przecież usg :) więc to będzie szybkie spotkanie ,wezmę L4 i znowu laba na miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff dotarłam do końca:) Mam wieści od Pikle - BĘDZIE CHŁOPAK!!!! (zaraz dopiszę) Gratuluję mamom poznania płci:) Mi wczoraj dzidziuś siedział cały dzień na pęcherzu. Monika ja miałam zakaz seksu od początku przez plamienia, a teraz lekarz już nic nie mówił, więc w końcu mogliśmy się \"poprzytulać\". Stare pozycje się się nie sprawdzają, klasyczna odpadła po paru sekundach hehe, ale wyposzczeni byliśmy masakrycznie;) Remont skończony:) Umyłam wczoraj podłogi i okna w salonie - w końcu widać efekt remontu:) Jest super, jeszcze tylko poskręcać meble z salonu - stały tam wcześniej ale słabo skręcone i rozpakować się - tzn głównie A, bo ja to co zwiozłam dopiero po porodzie otworzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec Tupa80........................?? Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? RedHairMama................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana stopki,zaczynam 19tc:) Ale to szybko biegnie. Któraś pytała o krzywą cukrową. To badanie wykonuje się między 23 a 26 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! u mnie słoneczko w pełni, na termometrze 12st ale na słońcu pewnie z 20 :) NiLLi super że wszystko w porządku, teraz macie pewność co do zakupu chłopięcych ciuszków ;) Pikle też gratuluję chłopca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 2828
Hej! I znowu piękne słoneczko :) aż chce się żyć. I nietstey muszę w pracy siedzieć :( Nilli, Gaga - gratuluje poznania płci A ja muszę się pochwalić: dostałam dzisiaj z rana pierwszego mocnego szturchańca jupi.. :) słodkie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale ciężko nadrobić to czytanie jak się cały dzień jest poza domem. Zarzekałam się, że nie będę nic kupować córeczce wcześniej no i rzeczywiście nie wszystko ja kupowałam. Mam: - całą pierwszą wyprawkę ciuszkową - rożek - kocyk -wózek 3in1 -kojec z zabawkami -wanienkę ze stojakiem Pogoda piękna. Trzymajcie się cieplutko. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam słonecznie Nilly Pikle :) gratuluje synusiów ja tylko na chwileczkę bo zaraz przyjdzie do mnie mama wypijemy kawkę i mykamy na jarmark , taka pogoda że chce się życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLy, Pikle - gratuluję chłopaków!! Ja mam dzisiaj humor zepsuty, bo dostałam pensję, i qwa (przepraszam) 4 stówy w plecy! Już nie kumam tego 100% bo cały rok nie brałam zwolnień a tu taka fuck niespodzianka..... :(:(:( Jeszcze to zamierzam wyjaśnić z księgową, ale jestem dzisiaj przez to rozżalona. Bo teraz cały plan wydatków trzeba od nowa robić. Poza tym się wczoraj z małzem pożarłam i się nie odzywam. Idę na spacer, może mi to nastrój troche poprawi. Wam życzę mniej boleści - tym cierpiącym zwłaszcza! I dobrych humorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki- ale zaszalałam męza nie ma bo pojechal do kontroli a ja szybko umylam okna- mam nadzieje że sie nie zorirntuje hihi Pikle, Nilli gratulacje !!!!!!! niebieski górą Ruda- super ze czujesz dzidziula:) Bebe a jaki masz wozeczek ??? bo to jest dla mnie największy problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle synuś ale fajnie,cieszę się, że kolejna osoba zna już płeć dominacja chłopców jest naprawdę znacza ja się cieszę bo moja \"modelka\" będzie miała w kim przebierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne :) Nilli i Pikle gratuluję synków ! ;) 🌼 Ruda ,super że poczułaś kopniaczka :) U mnie śliczna pogoda.Słońce grzeje.Zaraz wezmę leżak i poleniuchuję na słoneczku :) a co mi tam :) oczywiście w takim miejscu żeby mi nic nie wiało. Miałam sen,że wpadłam do zbiornika z wodą przy jakiejś tamie ;( spadałam coraz głębiej pod wodę...masakra....otwieram oczy a moje maleństwo bardzo się wierciło w brzuszku :) ale mi się ciągle ziewa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM na pocieszenie dodam, że u mnie 6 stów w plecy, 100% jak nic tylko oni jakoś nie biora premi pod uwagę czy coś tam nie zagłębiam się bo wiem że mnie nie oszukali (duża firma) RHM napisz czy u ciebie jest powyżej 20 pracowników bo bo jak nie to płaci ci ZUS a oni jakoś tak pierwsze dwie wypłaty robią mniejsze a potem wyrównianie przysyłają bynajmniej tak miały moje koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam propozycję przenieśmy sie na forum prywatne bo te pomarańcze nie dadzą sobie spokoju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z wypłatą wszystko ok :)....jak na razie....:) ale oczywiście ominęła mnie podwyżka w styczniu,bo przecież nie będą płacić więcej ciężarnej na zwolnieniu...tym mnie wqurwili na maxa....pytam się szefa czy jakbym przyszła parę dni po podpisaniu podwyżki ze zwolnieniem lekarskim, to byłoby ok,odpowiada ,że tak,czyli uczciwość popłaca...... zresztą te ich kosmetyczne podwyżki to mogą sobie wsadzić....:P.....na razie musi mi wystarczać tyle, ile dostaję :)na szczęście tragicznie nie jest,na wypłacie nic nie straciłam,wypracowałam sobie pensję,ciężką harówą i użeraniem się z ludźmi....po powrocie wywalczę i tak swoje :) tak jak wywalczyłam innym :P... rhm nie dołuj się :) dziewczyny głowa do góry :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę a czemu zabierają tyle z wypłat?Ja słyszałam coś miesiąc temu od jednej dziewczyny ,że ponoć 4 ostatnie miesiące albo t3,będzie się dostawać mniej wypłaty ale myślałam ze ona jest nie doinformowana ,bo przecież cieżarna dostaje 100%.Jak to z tym jest ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×