Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja moge wam powiedzieć na temat wypłaty na zwolnieniu jak było z moją córką . Otóż , niedostaniemy ile było ostatniej wypłaty , wypłata wynosi średnią z sumy wypłat z ostatnich przepracowanych miesięcy. Wiec na obecna wypłatę , pracowałyśmy 6 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna niby tak tylko oni potem nie dają premii i żadnych dodatków także dostaje sie łysą wypłatę i biorą średnią ale chyba też ją wyliczają bez dodatków stąd tzw. granie w chu*ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie to ja mam ich gdzieś wolę dostawać mniej kasy ale w domu siedzieć niech się całują w dupę tymi paroma stówami dlatego dziewczyny żadnych poświęceń dla firmy ja od 5 tc jestem na L4 i nawet telefonów nie odbieram bo nie chce się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaid
Pozwolę sobie coś dorzucić od siebie czasami was podczytuje też mam termin na sierpień i u mnie z wypłatą jest tak że wyciągnęli mi średnią z ostatniego roku czyli na moją obecną pencję pracowałam 12 miesięcy i ja mam średnią z podstawy i premii bo gdyby to była tylko podstawa to ciężko by było a i fakt moja firma zatrudnia wiecej niż 20 pracowników więc pierwszy miesiąc płacił mi pracodawca a teraz ZUS i bony na święta też dostałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogóle co miesiąc mam inną wypłatę i nie wiem dlaczego- nasza firma jest bardzo duża i siedzibe mamy w Warszawie wiec z kadrową tylko przez telefon a i tak nie wyjaśni mi prosto tylko jakimiś paragrafami ze nie wiem o co loto..... pensję wypłaca mi firma a z zusem sobie potem wyrownują czy coś ....... i tak naprawde nie wiem ile powinnam dostac bo wczesniej moja wypłata składała się w połowie z podstawy a w polowie większej lub mniejszej z prowizji....ech to jest głupie bo tez wydatkow nie moge sobie ustawic i zaplanować. Co do prywatnego forum jestem jak najbardziej za ....ale nie wiem jak to się zaklada:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prywatnego forum to też mogę być za TYlko skąd wiadomo,że teraz lada dzień nie pojawi się ktoś nowy ,a pod nią bedzie sie ukrywać 'jola-pomarańczka'? i tam bedzie zatruwać nam życie... Chyba że już nowych nie przyjmujemy i załadamy to konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antytram brzusio słodziutki , Monika 26 ty też masz sweet:) Issima ja mam większy i sie nie chwalę hihhi a tak wogóle to ja przytyłam 7 kg na mojej wadze mam 67 a na gina 70 kg!!!!!! MASAKRA GAGA sZYMONEK PODOBNY DO MAMUSI HEHE Alidżi przecudne zdjątko 3d:) Marzenie- twojego pieknego brzusia nie pobije nikt!!!! Nie wiem czy tez tak macie z poczta ale jak dzisiaj rano tam weszłam to myslałam ze znowu ktos wszystko skasowal, sie wystraszylam ze to ja.....;P ale wylogowałam sie i weszlam jeszczio raz i wsio jest uffff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie troche mnie niebyło ,bo komp zepsuty.Gratuluje mamusiom poznania płci,oraz kopniaczkow.Ja tez poznałam płec i bedzie chłopiec co do kopniaczkow to jeszcze nieczuje,ale czuje delikatne ruchy samym dołem brzucha sa dosc czeste,czy ktoras z was tez tak ma.Zastanawiam sie czy to dobrze ,ze czuje je tak nisko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też siedzę w domu od 6 t c i jest mi tu cudnie :D:D,za nic w świecie nie pracowałabym w ciąży......wszystkie moje koleżanki też tak zrobiły... jeszcze będziemy tęsknić za tym stanem jak do pracy wrócimy...:P... a tak to dostaję taką pensje jakbym pracowała i w dodatku na bilety miesięczne nie muszę wydawać ponad stówy miesięcznie.... do mnie szef dzwonił czy nie chciałabym wrócić i pracować w ciąży,powiedział,że jak wrócę na chociaż miesiąc, to podwyżkę dostanę, tą co miałam dostać w styczniu....odpowiedź była oczywista---->za żadne pieniądze,skarby nie wracam do pracy.....już teraz się martwię,że muszę dzidziusia do żłobka oddać i po macierzyńskim do pracy....a ja się niby miałabym jeszcze teraz poświęcać dla nich.......nie ma mowy :):):) jest mi w domu superowo i czuję się w nim na prawdę dobrze,nie ma mowy o żadnej nudzie,jak to inni pytają.......nuda w ciąży? a co to jest :D:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słabosilna dziś jestem. wczoraj po gotowaniu, sprzątaniu i rysowaniu projetków łazienek tak mnie zaczął kręgosłup nawalać. padłam jak mucha. jeszcze po zjedzeniu bobu mnie brzuch bolał, tak go wydło. kiepsko spałam przez to. teraz od rana łażę jakby mnie ktoś pokopał - prawie nic nie zjadłam a bębol tak wywalony, wszystkie mięśnie mnie bolą. nie wiem co jest:( mi jednak praca służy. nie uważam żebym się dla pracodawcy poświęcała - lubie to co robię, a siedzenie w domu tak jak ten tydzień pogarsza moje samopoczucie. każdy człowiek inny;) Szczęśliwa gratuluję:) uff, idę dalej leżeć - może mi się polepszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos wymyslicie cos z tym forum prywatnym to dajcie znac!!! a tak w nawiasie mówiąc to zlitujcie sie chyba okres kwarantanny juz minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa wiem ze to kopniaczki bo są takie pojedyńcze ;) ale kilka pod rząd świetne uczucie,Ruchy to takie ocieranie się delikatne. ;) nie martw się na pewno rozpoznasz :) na kiedy masz termin ? ja 7 kwietnia idę pić glukozę i robić badania mocz,krew,WR a na następny dzień do gina z wynikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna79Ja mam termin na 19.08.2009r.tak jak Ty.Ja miałam robione badania wszystko ok poza bakteriami w moczu ,ale ponoc to normalne.No to ja narazie czuje ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZczęśliwa to normalne te bakterie Ja też je miałam i mocz do powtórki. Z tego może się zrobić infekcja ale nie musi. Lekarz kazał mi brać dodatkowo witaminę C i potem ponowinie mocz do badania i OK.witamina przeszkodziła infekcjom :) Do tej pory sobie biore po 2 witaminki ,ale nie muszę ,po prostu wolę zapobiegać niż leczyć :)oprócz swojego elevitu. idę na dwór posiedzieć :)i na spacerek :)papa do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po jarmarku , kupiłam jedne body rozmiar 68 , stanik , skarpetki Anytram :)sliczny masz brzuszek Szczęsliwa :)gratuluje synka Iwoneczka :)ładnie żes się wczoraj narobiła że Cie tak boli :)odpoczywaj a co do zwolnienia to ja jestem na nim dopiero od wczoraj i wcle mi się nie nudzi , a to spacerek a to cos trza w domku zrobic (na okrągło) Ja tez jestem za forum prywatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ssłonecznie:) gratuluję dziewczynki synusiów - nowych i potwierdzonych, ale nas duuuużo - fajnie:) ja iwoneczka też lubię swoją pracę, a wręcz uwielbiam, dlatego chcę pracować tak długo jak sie da:) martusia - ja tez pytałam o kwarantannę, ale cisza...;( i co zrobimy? chyba nas na wstrzymanie biorą mamuśki...;) a tak byśmy już brzuszki pooglądały co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa gratuluję synka :) ja może dzisiaj poznam płeć maluszka bo na 18:45 mam wizytę u gina :D Sympatyczna a Ty już nie masz kąta na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie spajk chyba już starczy tej kwarantanny!!!! Byśmy pooglądały brzucholki!!!A tak to mamy tylko swoje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, czekamy z niecierpliwością - może u ciebie dziewczynka będzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie trzy chłopy i ja - prawdopodobnie więc życzyć chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dlatego wolałam dziewczynkę, bo mam synka, ale już się przyzwyczaiłam do myśłi, ze będę rozpieszczana...:) tzn. kiedyś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie koteczek... ciekawe, która z was myśłi jeszcze o dzieciach...ja już mam w planach trzeciego potomka;) tzn. z mężem, żeby nie było, że to moje egoistyczne plany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×