Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Może najpierw zaznaczę że ja tutaj o niczym nie decyduję! Do skrzynki dostęp mają ogólnie mówiąc sierpniówki i wszystkie w miare możliwości zostawiają tam jakiś znak po sobie.. nowe aby dostać namiary na skrzynkę muszą przejść 2tygodniową kwarantanne i w tym czasie udzielać się na forum tak, by wzbudzić zaufanie pozostałych.. Jeśli coś nie tak napisałam niech wypowiedzą się inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja miałam szkołę tydzień temu - cała sobota na uczelni :( Ledwo żywa wróciłam wieczorem. A jeszcze mały mi się dawał we znaki na wykładach i co chwilę kopał :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna79 - mój laptop nie zepsuł się sam, pewien KTOŚ zrobił to celowo.... Ehh. Antyram - to gdzie, od kogo i kiedy mogę się dowiedzieć co z tą kwarantanną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaaa super, bardzo się cieszę i serdecznie Ci gratuluję. Początki topicu były trudne, dużo dziewczyn odeszło, ale mam nadzieję, że im też się poszczęści tak jak Tobie:) RHM - 270 dni nie 182 jak któraś z dziewczyn już pisała i jestem tego pewna na 1000%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, witam nowe sierpnióweczki. Pisałyście coś o kolejnych dzieciach, mój mąż nie chce słyszeć, proponowałam mu adopcję drugiego dziecka ale też nie chce, może kiedyś da się przekonać narazie cel: donosić szczęśliwie i niech się dobrze chowa a potem się zobaczy. Pocieszyłyście mnie z tym chorobowym muszę sobie poczytać więcej na ten temat. Posiedziałam sobie dzisiaj na działce troszkę, planowaliśmy z mężem gdzie będzie huśtawka, piaskownica, fajnie...już sobie wyobrażałam małego brzdąca uczącego się chodzić....mmmmmmmm Dziewczyny co do tej krzywej cukrowej bo mnie teraz nie skierowała na to wogóle a jestem już w 22 tc a wizytę kolejną mam w 25 tc może nie będzie mi tego wogóle zlecać, narazie wysłała mnie tylko na jakieś badanie na nerki ze względu na tą moją opuchliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ma rację - od 1.01 jest 270 dni. Alidźi to badanie podobno trzeba zrobić między 24, a 28 tygodniem ciąży, więc może Ci da następnym razem skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, ja lecę do łóżeczka, trzeba się wysypiać póki można :)))) Buziaczki i do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica19844 nie mam nic więcej do dodania, zwyczajnie musisz się udzielac na forum przynajmniej 2tyg żeby dostać namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Antyram, wszystko jasne :) Dobrej nocki! P.s. Śliczne imionka - Szymon i Zuzia, też mam synka o tym imieniu i liczę że teraz będzie córcia - Zuzia właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Anytram szczególnie po ostatnich zajściach na naszej skrzyni i na forum z pomarańczówkami teraz trzeba być bardziej ostrożnym więc łatwo nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, spokojnie Test obciążenia glukozą możesz zrobić po 25tc. Przypomnij następnym razem lekarzowi - na pewno Cię wyśle, bo to badanie wyklucza cukrzycę, która ma szanse pojawić się właśnie w tym momencie ciąży. UWAGA NOWE DZIEWCZYNY! Każda z nas (tzn z tych "starych") ma dostęp do skrzynki. Nie rozdajemy hasła na lewo i prawo, bo byłby niezły burdel - i tak ostatnio ktoś skasował całą zawartość i nawet nie raczył się przyznać i przeprosić:/ Jak forum zaczęło się rozwijać powstała wspólna skrzynka i teraz każda z nas wrzuca tam, co chce - przepisy, ciekawe artykuły, książki (ukłon w stronę Pikle i jej prania mózgu:D) i chyba najważniejsze - zdjęcia brzuszków, usg, ciuszków itp.:) Żeby zapracować na hasło trzeba spełniać pewne założenia: 1. Być na forum min. 2 tygodnie 2. wzbudzić zaufanie a tyle, że gremium się zgodzi 3. jak już dostaniecie hasło to fajnie by było, żebyście korzystały ze skrzynki w obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica miłych snów :) Ja też idę już spać, bo jutro muszę wcześnie wstać :( Trzymajcie za mnie kciuki jutro od rana, bo zdaję egzamin na prawo jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asica i kajunia - miło, że do nas dołaczyłyście:) martusia powodzenia jutro i nie denerwuj się;) dłuuugo was czytałam, ale jak zwykle z przyjemnością się czyta. Podobno mam dostęp? juhu!!!!zaraz zerknę, ale od siebie prześlę coś jutro bo dziś padam z nóg, pa mamuśki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim dziewczynom za słowa powitania. 🌼 Jeśli chodzi o płeć mojego maleństwa to już od 12 tygodnia wiem, że noszę pod serduchem kolejnego synka. Tym samym powiększa się grono chłopców sierpniowych (ach co to za LWY będą ;-). Moje dziecko nie należy do wstydliwych, na każdym usg, których miałam już chyba 6, pokazywał swoje klejnoty i mam 100% pewność co do płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie mi się poczta otworzyła bo wczytywało i wczytywało, cudne brzuszki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kajunia:) Wiekiem się nie przejmuj, to brzuszki nas łączą, a nie lata:) Poza tym jak to baby, jest tyyyyyle wspólnych tematów;) Fajnie, że znasz już płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, ja czekałam 8 lat aż mój mąż się zgodzi na kolejne dziecko. Nie, że od razu chciałam drugie, ale tak od trzech lat już coraz częściej mu o tym przypominałam. A potem jak już zaczęliśmy starania to ponad rok trwały, juz myślałam że nic z tego nie będzie, ale na szczęście udało się i tak oto mogę tu być razem z wami. Także nie od razu, a po jakimś czasie może też zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajunia wszystko się nienawem okaże bo może samej mi się odechce, Zelka a wracając do krzywej to może ona mnie wcale nie skieruje, nie wiem czy się upominać bo nie lubię latać na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) nie czytalam kilka dni a tu uz tyle do nadrabiania:) zaczelam czytac ale strasznie duzo tego jest wiec jak znajde troche wolnego czasu to nadrobie zaleglosci:) ja mam problemy z kompem, ale na szczescie dzisiaj kolego sie zlitowal i pozyczyl mi laptopa dopoki nie naprawie tego swojego grata:) nie wiem jak u was ale u nas panuje jakis okropny wirusisko, biegunka, wymioty itp i niestety mnie tez dopadl. przez ostatnie trzy dni doslownie umieralam, na szczescie powoli juz mi przechodzi:) mam nadzieje ze was nic takiego nie dopadnie:) co do plci tu gratuluje wszystkim ktore juz znaja, ciesze sie razem z wami:) ja niestety usg 4d mam dopiero 25 kwietnia wiec jeszcze troche pozyje w niepewnosci:( zazdroszcze tez wam tych wszystkich zakupow, ja jeszcze KOMPLETNIE nic nie mam, ale jak tylko poznam plec nadrobie zaleglosci:) no to jeszcze raz gratuluje wszystkim poznania plci:) aha i jeszcze jedno: pomaranczki nie denerwujcie moich nowych kolezanek bo bedziecie miec ze mna do czynienia:) no to by bylo na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! WItam nowe sierpnióweczki!!!! Wyobrazcie sobie, ze mi wczoraj wieczorkiem padł laptop, dołączam więc do grona majacych problem ze złośliwym sprzętem. Teraz musze używać laptopa Męża, mamnadzieje, ze szybko naprawimy mojego bo prace musze pisac. Ja tez ostatnio mam problemy z zawrotami glowy. No i ostatnio bywam rozdrazniona podwojnie:) Milej nocki Wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam nowe sierpnióweczki :) Tylka :)gratuluje fasolki :)dbaj o siebie Polusia 86:)powodzenia na jutrzejszym egzaminie tym razem na pewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Napiszę tak pobieżnie, przeczytałam kilka stron i chyba więcej nie dam rady, resztę napiszę jutro, jestem zmęczona. Co najważniejsze, jestem już w domciu. Dzisiaj mnie wypisali, bo \"kryzys\" w szpitalu i miejsca brak na resztę pacjentek w gorszym stanie,ale gdyby nie było takiego nawału zostałabym na obserwacji. Dostałam receptę na 2 opakowania duphastonu mam brać 3*1. Codziennie słuchałam tętna Małego i było wszystko w porządku, brzuszek rośnie mi wysoko,a Mały między jajnikami siedzi ;). Mam prowadzić oszczędny tryb życia i ZERO BZYKANIA!!!!!! Tragedia... nie wiem jak wytrzymam... ale czego nie robi się dla dobra Maludy. Odniosę się do pozycji na plecach, bo któraś z Was pisała,że można, ale mi lekarz powiedział,że w zaawansowanej ciąży jest zakazane, bo powoduje ucisk na macicie i aortę, co może prowadzić do uszkodzenia macicy, bądź omdleń. Pozdrawiam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :)ciesze się ze juz lepiej , musisz na siebie uwazac a mała abstynencja od bzykanka cóz jakos musicie dam rade a co do pozycji na plecach to dziewczyny pisały tez że nie wolno nie ma to jak w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam od gina maluszek zdrowy i ruchliwy:D płci niestety nie poznałam ale poznam 30 kwietnia bo wtedy mam usg 4D najgorsza dla mnie była jazda samochodem znowu mnie mdłości męczyły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka :) to cudnie że maluszek zdrowiutki :)a co płci to nie martw sie bo ja tez nie znam płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×