Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Gość zgrabny zad
Ja zdałam za 8 razem. Stwierdziłam, że do 13 razy sztuka - podobno 13 raz jest darmowy. Z tego co mi wiadomo egzaminator nie może rozpraszać w ten sposób - nie zdasz, zawalisz itd. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilę- witam nowe kobitki na forum:) Majka ja robiłam te placki z kapusta- męzowi smakowaly a mi tak średnio bo nie lubie mieszac smaków- wydaje mi sie że lepsze by były z plackami ziemniaczanymi- ale wiekszosci smakują :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cosik wczoraj leżalam sobie na płasko i moja mała tak kopie dopiero koło 23-24 hihi , wiec trzymam reke na brzusiu no i kopnęła pare razy- postanowiłam zobaczyc czy te kopniaki widac na zewnątrz i doznalam SZOKU- WIDAC NA BRZUCHU JAK BYK UWYPUKLENIA I KOPNIECIA-bajer jak na jakims horrorze typu "obcy " hihi Polusia nie martw sie mnie czeka 4 poprawka ale coz terminy co 3 miesiace u nas sa i czeka sie za długo moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabny zad
Dziewczyny do kiedy zamierzacie pozostać w pracy? Mam termin porodu na 18.8.09. Spodziewam się córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek 🌼 nie wiem czy to szacun , czy raczej niechęć to słuchania moich wrzasków , bo przez 4 lata zaciskałam zęby , a że mam starsznie nie wyparzoną buzie kiedyś krytyczny moment musial się wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabny zad
A jeszcze będąc w ciąży hormony działają i można wpaść w szał. Dlatego ejstem zdania, że kobiet w ciąży nie należy sprawdzać emocjonalnie, bo może się to kiepsko skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj hormonów to ja mam duzo , jak bedę miała córke to dwie wściekłę baby , a jak chłopca to duzo testosteronu czyli też niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu dziś spokojnie ;) Wszyscy spacerują, dotleniają się ;)...Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyśmy już często o bólach brzucha, ja od jakiegoś czasu mam bardzo silne bóle podbrzusza w okolicy jajników i po środku. Mam kłopot z chodzeniem (bardzo wtedy boli). Ból większy jest jak np. podnoszę się z krzesła. Czy któraś też tak ma? Te bóle trwają cały dzień tylko mają różne nasilenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! U mnie ladna pogoda to korzystam z dobroci natury i piore tylko co moge ;) Oprocz tego robie teraz golabki na jutro i tak na zapas... Jak dobrze, ze nie musze juz sie zastanawiac nad kupnem wozka. Nawet mi to latwo poszlo, ale ja mialam jasno okreslony typ wozka, od poczatku wiedzialam czego chce :) Co do seksu to my tez bez ogumienia. Oksytocyna ze spermy jest niebezpieczna bardziej w ostatnich tygodniach ciazy. Mi tez lekarz nigdy nie mowil o uzywaniu prezerwatywy podczas ciazy, tylko po 36 tyg mialam uwazac... Marzenia zycze pomyslnosci na nowej drodze zycia ❤️🌻 A rodzinka szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Wreszczie dotarłam do końca!!! A teraz ja sie pochwale ze zdałam na prawo jazdy!!!!HURA!!!!! Monia wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja nie mam takich bolesci. Czasem cos zaboli, ze ciezko chodzic, ale zregoly po 2-3 godz przechodzi samo. Brzuchy macie super. Nilli Ty nie placz, ze masz malusi, bo jeszcze na duzy brzuch zdarzysz ponarzekac ;) Sympatyczna wydaje mi sie, ze najwiekszy z nas to ma anytram :) Ide konczyc golabki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bym bym zapomniała witam nowe dziewczyny!!! A tak poza tym macie śliczne macie brzuszki!! nilli nie przejmuj się ja tez wyglądam jakby tylko mi brzuchol urusł bo przytyłam ze w ciąży to widac tylko dla tych co mnie znają i wiedzą jaki brzuch miałam wczesniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer się udał,zakupy też dla dzidzi,powoli i się zbiera,sikora tylko się śmieje ze mnie:):):) boshe dziewczyny mamy lato zamiast wiosny!!!!!!!!jupi ale boli mnie gardło tak okropnie ,że masakra...........płucze je solą...fuj :/i jeszcze kumpela doradziła mi,żebym letnią wodę zmieszała z łyżką wody utlenionej i również płukała.....bleeeeeeeeeeee..........:P polusia nie tym, to następnym razem :):):) ja piłam 50 gr glukozy chyba w 15 tc....:) wynik okej.. bebe no czasem boli,ale staram się to jakoś bez leków przeboleć..... martusiaaa gratuluje prawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A polusia sorry jestem egoistką ale jestem dziś tak szczesliwa ze szok!!! Nie perzejmuj się znajoma zdała za 9 razem a druga zdaje teraz i 4 raz nie wyjechała nawet z placu!!!Głowa do góry i tobie sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Wam brzuszków nie pogratuluje bo ich nie widzę...:) ale zapewne są piękne i duże :):):) hehe najbardziej się dzisiaj z siebie śmiałam,kiedy przechodziłam główną ulicą w Chorzowie, po deptaku, to głowa co chwila latała mi po mamusiach ciągnących wózki....zaczyna się...:):)każdy model oglądnęłam i dobrze,że miałam czarne okulary, bo tak bezczelnie to dawno się nie przypatrywałam czemuś...:D pocieszę Was jedynie tym,że mój bęben jest już na tyle widoczny i taki okrąglutki,że nie sposób go nie zauważyć na ulicy,powiem nieskromnie,że czułam wzrok na moim brzucholu :):):) to bardzo miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Mamuśki!!!! Dzisiaj była moja kolej na USG. Dzidziuś okazał się łaskawy, pokazał co ma między nóżkami i jest...........dziewczynką! Niezłe jaja, a raczej ich brak :D Piszę tak, bo od początku ciąży byłam nastawiona na chłopaka. Nie wiem czemu, tak mi się wydawało i już. Poza tym te zabobony, że brak wymiotów, niewielki przyrost wagi, z czego wszystko idzie w brzuch, świetne samopoczucie itd Ponoć to wszystko wróży chłopca. A tu okazuje się po raz kolejny, że nie ma co w zabobony wierzyć :D Jak nic pokazały sie wargi sromowe. Ale jestem szczęśliwa, będzie Nataszka! Najważniejsze, że wszystko jest dobrze, nic niepokojącego nie widać. Tylko termin porodu mi się jeszcze wydłużył. Wg OM jest na 8.08, a wg USG na 17.08. Tak wychodzi z pomiarów, ale może ona jest po prostu drobniejsza. Chociaż brzuszek duży, o tydzień wyprzedza inne wymiary. chyba rośnie mały żarłok. Jak widac chyb limit chłopców powoli się wyczerpuje na naszym forum i teraz posypia się dziewuszki :P Martusia gratuluję zdanego egzaminu, Polusia nie przejmuj się, następnym razem się uda. Może stres Cię zgubił jak to pierwszy raz, ja zdawałam 9 lat temu, ale pamiętam, że nerwy są. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez auta, uwielbiam jeździć, tylko mąż krzyczy ciągle, że mam za ciężką nogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wreszcie wróciłam do domu po strasznej jeżdzie ulicami Gdańska. wszystko zakorkowane. Ale warto było, bo jestem już po usg. Tak oto synuś rozwija się prawidłowo, wszystko jest w porządku. Nie chciał tylko pokazać buźki, taki uparciuch (po ojcu :-)). Odwrócił główkę do tyłu i tylko uszko jedno ładnie było widać. A szkoda, bo to fajna pamiątka (mam nagranie 3d). Jak na swój wiek czyli 22 tyg. to jest dosyć duży, bo ma aż 598g, a ostatnio na usg 3 tygodnie temu - 300g, a więc rośnie szybko. Z tego co się orientuję jest tu sporo dziewczyn z terminem w okolicach 5.08. Napiszcie dziewczyny,ile ważą wasze maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za gratulacje no i oczywiscie za to trzymałyście kciuki!!!🌼 Teraz swietujemy prawko bo mąż zdawał we wtorek a ja dzisiaj!!! udało się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka korulka........................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec kajunia99...................chłopiec Tupa80........................?? Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? RedHairMama................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Korulka - gratuluję dziewczynki!!! Wróciłam po całym dniu poza domem - zakupy, spacer, zakupy spacer i tak na okragło - ledwo zyje ze zmęczenia ale czuję się super dotleniona. Alidżi - MaxiCosi nosidełko jest podobno jednym z lepszych rozwiązań i bardzo bezpiecznym, - producent robi bardzo dobre i wysokiej klasy foteliki dla dzieci. To nosidełko-fotelik mozna mocowac na wielu modelach wózków (sa specjalne adaptery), świetnie się sprawdza jako fotelik samochodowy, nosidełko, czy element wózka dla niemowlaczka do 13kg! Kilku znajomych nam polecało, wiem że sprawdzony i że bezpieczny. Chyba trzeba jeszcze poczytać na stronie producenta. Mam nadzieję, że Ci to dobrze wyjąsniłam, jakby co, to pytaj. Śliczne macie brzuszki! NiLLy ty się nie przejmuj, że masz nie duzy - lepiej sie duzo smaruj, bo jak Ci nagle wyskoczy to... :) Po prostu Twój brzuszek ma swoje własne tempo. Sympatyczna, Tupa - wasze też sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oglądałam wasze brzuszki na skrzynce wszystkie sa śliczniusie :) Nilli ale z ciebie laska:) a brzuszek taki malutki i zgrabniutki :) Ja ostatnio mało się udzielam bo taka ładna pogoda i szkoda siedzieć w domu. Byłam dzisiaj i lekarza przepisał mi antybiotyk bo od tygodnia chodzę z bólem gardła i strasznym kaszlem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×