Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja na bank idę po porodzie gdzieś do ludzi :):):) przed ciążą tyle schudłam,więc i po porodzie dam z siebie wszystko...:) mąż chodzi 3 razy w tygodniu na 2 godziny na siłownie,ja postaram wyrwać się 2 razy w tygodniu na jakichś ruch....basen czy fitness :) bo to fakt, o sobie też należy pamiętać.... nilly-->chyba widziałam na fotce u Ciebie ten rowerek :):) mój został w domu rodzinnym,może czas na zakup takiego...hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Po dzisiejszym spacerze to ledwo powłóczę nogami, ale było super. Kamila, masz nieciekawa sytuację, ale broń Boże nie daj odczuć teściom, że czujesz się jakaś gorsza! To wasze wspólne z K. dziecko, sama sobie go nie zrobiłas, poza tym nie jesteś jakąś 16 - letnią gówniarą, która powinna spuszczać oczy, bo wpadła. Faktycznie mieszkanie z tesciami to chyba nie najlepszy pomysł, zwłaszcza, że są jacy są. Może jakoś się zacznie wszystko układać, ja wierzę, że dla Ciebie tez słoneczko niedługo zaświeci, najważniejsze że dzidziuś zdrowy! Moja cera w ciąży bez zmian, czyli tak jak zawsze od czasu do czasu jakiś syfek wyskoczy, ale nie ma wielkiej tragedii. A włosy na nogach faktycznie jakoś szybciej rosną. Odebrałam wyniki badań i jest wszytsko ok, teraz już mogę być spokojna. ja po ciąży tez nie chcę ograniczać sie do pieluch. Juz się z kuzynka umówiłyśmy, że razem zasuwamy na aerobik. Jak mąż posiedzi w domu wieczorem z dzieckiem to mu korona z głowy nie spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tył zwrot witaj :) Koteczek tobie szkoda Michasia. Normalny sześciolatek. Ja Martynę muszę już wysłać do zerówki w wieku 4 lat!!! I się zaczynam martwić, że sobie nie poradzi. Pasowałoby ją pchnąć wcześniej do przedszkola, w celu poznania języka, ale narzie szans nie ma na miejsce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru Dziewczyny dziś już raczej Was nie poczytam :( Która ma najbliższe USG? Ciumki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam rok wcześniej do szkoły i jestem zadowolona. ale do przedszkola też chodziłam od 3. roku życia. miałam te badania psychologiczne i uważam, że nie każde dziecko w wieku 6 lat się nadaje. No chyba, że teraz inaczej ta szkoła w I klasie wygląda. Jak zmienili trochę tryb kształcenia to może i się to sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, ja zmykam szykować jedzonko. Może zajrzę wieczorem :) a dzieciaczkami się nie martwcie - radzą sobie lepiej niż myślimy! :) Buziaki ;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzisiaj zaczynamy 22tc :) Co do zerówki i szkoły to ja zostawiłabym dziecko w zerówce, nawet do szkolnej bym nie posłała bo wg mnie to odbieranie dziecku dzieciństwa! Ja widze co teraz moja Paula przechodzi w pierwszej klasie i jestem w szoku, dzieciak po szkole nie może wyjść na podwórko bo ma tyle nauki! Nikt ich nie uczy np podstaw angielskiego a muszą umieć wiersz na pamięć, z polskiego płynnie czytać czytanki i bezbłędnie pisać i chociaż dzieci nie poznały do końca alfabetu to już mają dyktanda i sprawdzaną ortografie!! Paranoja jakaś!! Ja Paule zostawiłam w przedszkolnej zerówce gdzie nauka była połączona z zabawą, tzn był czas na to i na to, i do tego miała 3 posiłki dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, moj laptop nadal unieruchomiony, korzystam z laptopa meza, ale mam nadzieje ze w tym tyg moj juz bedzie sprawny. W tyl zwrot - witaj!!! Nilli, mi tez b wolno rosna wloski na nogach, co b mnie cieszy. Z cera tez nie ma wiekszych problemow , poki co, a jestem teraz w 19 tyg ciazy, zobaczy co bedzie dalej. Za to ostatnio zauwazylam, ze przytylam w udach, czy ktoras z Was tez tak ma? Ja duzo cwiczylam przed zajsciem w ciaze, step 3 x w tyg, rower, i inne a teraz jestem ograniczona do spacerow, co czynnie codziennie ok godz, a w weekendy dluzej, no i po swietach wybieram sei wreszcie na joge dla kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki:)) nie było mnie chyba ze 4 dni, ale was podczytywałam...jak zwykle z przyjemnością:) dziękuję za hasło na pocztę - piękne jesteście mamunie i wasze brzucholki:) witam w tył zwrot:) wspólczuję kamila, ale głowa do góry, przecież się poukłada jakoś prawda? u mnie zaczyna się 24tydzień - o rannny! jak szybko...postaram sie wysłac zdjątko na pocztę;) na razie nie puchnę i 5kg na plusie, cera tez w porządku. Ktos pytał o termin usg...ja mam na 15 kwietnia...już nie mogę się doczekać - mały kopie jak szalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie bedę miała większego wyboru , na mojej córce bedzie testowana ustawa o szkolnictwie 6-latków. Ja uważam ,że nie tylko szkoły w swym wyposażeniu ale i kadra jest nie przygotowana , musimy powiedzieć ,że duża liczba przyszłych i obecnych pedagogów wybrałą ten kierunek studii nie z powołania a raczej z łatwości i możliwości skończenia takich studii. Są oczywiście nauczyciele pełni ciepła i cierpliwości i liczę ,że jako nie spełniony nauczyciel historii na takich trafi moje i wasze dzieci.Oczywiście uważam też ,że czasami dziecko potrzebuję skarcenia przez nauczyciela a nie ,że mamusia przyjdzie do szkoły zbeszta nauczyciela a dzieciątko pogłąszcze po głowce, lecz wyczucie takiej granicy jest bardzo ciężkie. Oj pamiętam , moja mama pracowała w szkole a woźny kiedyś przyleciał do mojej mamy i krzyczy \" Pani mario niech pani leci na boisko bo agnieszka kuzyna bije\" i dostawałam po łapach od nauczycieli i od matki po gołej pupie na środku i zyję . Miałam 18 lat to pierwszyraz wymalowałam paznokcie jak mnie pani Słodkoska mnie za uszy wyciągnęla to szły iskry , to były czasy az teskno a teraz nauczyciel nie dotknie bo albo się znęca albo molestuje. Najpierw zanim się skaże dzieci na wcześniejsze siedzenie w ławkach niech Tusk określi zasady co wolno nauczycielowi i co wolno uczniowi , bo jak widać starszy uczen robi co chce a nauczyciel jest bezradny. to jak mnie śmieszy reforma podstawówka i gimnazjum , jeśli 2 oddzielne budynki i ulice ok , ale często te budynki łączy wspólny korytarz i boisko i co ? Małe robaczki i wielkie konie i tak ze sobą , co nie wyklucza dominacji tych pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie : ostanie zdanie miało kończyć się ,ze dominują ci drudzy czyli stare konie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek moja cera tez sie strasznie wysusza teraz tak sie zaczelo ;/ wlosow na nogach prawie w ogole nie mam ogolilam 3 tyg temu i jeszcze nie odrosly :P :D Ja tez poszlam wczesniej do przedszkola bo w wieku 2 lat ale potem mama przytrzymala mnie z rowiesnikami teraz obie zalujemy tej decyzji no ja wtedy nie mialam na nia wplywu ale mama tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja cera dostała nieźle w kość , z reguły mam mieszaną a teraz? Otóż teraz mam suchą i wrażliwą , skóra się łuszcy , mam czerwone plamy na twarzy . Z córką miałam piękną cerę niczym u nastolatki , lśniące włosy i mocne paznokcie , niestety jest zupełnie na odwrót . To może na chłopca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna z tego co wiem to na odwrot jest :P bo corcia odbiera mamie urode dla siebie a chlopak nadae mamie blasku hehe ;) ale to tylko takie ludowe jakies opowiastki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie mam czasu tu siedziec!!!ale jak znajduje chwilke to was czytam! kamilko współczuje sytuacji!!!ale pamiętaj ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!głowa do góry!!! ja mam usg 22kwietnia ale nie wiem czy nie pójdę wcześniej bo mój skarb wyjezdza do włoch na 2,5miesiąca :-(i bym chciała zeby tez zobaczył!!! Więc widzisz kamila kazdy ma jakis problemy nawet jesli sie do nich nie przyznaje!!!!zawsze znajdzie sie ktos kto ma gorzej niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko bym ci opowiedziała swoje przeżycia z matka i teściem , ale to może na skrzynkę jak znajdę chwilę , ja przeżyłam to i taka silna dziewczyna jak Ty da radę , tylko nie pokazuj teściowej ,że jej uwagi czy zachowanie Cię boli , zawsze i wszędzie brzuszek do przodu . Wasze maleństwo to powód do dumy i pamiętaj o tym . Bo teściowa może taka hiena jak wyczuje krew o podąża za ofiarą . My jesteśmy z Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaartusia chyba najmniejszy masz brzunio prawda? tzn z tych na skrzynce, ale oczywiscie śliczny:)) dziewczyny czy was też dzieciaki po szyjce kopią, aż tak dziwnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby tylko po pęcherzu, eh te nasze maleństwa:) chyba w końcu udało mi sie ślad po sobie na skrzynce zostawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako "pani ze szkoły" napisze tylko tyle, że szkoła nie jest przygotowana - brak jej zaplecza, a nauczyciele? no cóż, różnie to bywa. Ja pewnie synka normalnie, jako siedmiolatka poślę:) a co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jecie na kolacje dziewczyny, bo nie mam pomysłu... ciągnie mnie do ogórów zielonych, ale to chyba niezdrowe, na razie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×