Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

nie ma sie czego bac przeciez nic nie bedziesz czula,i okolo godzine po tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka nie ma za co :) A tak na marginesie to dzisiaj sie rozpakowała jedna z sierpnióweczek (35 tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna sierpniówka 2009
GaGo a Któż to się już rozpakował ?? Może Nili bo ona miałą jakoś termin tak na początek sierpnia hm....oby tylko wszystko dobrze było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja się dzisiaj roztapiam, już trzy razy brałam prysznic a nadal mi duszno aż się boje nocki :( Kalola jeśli chodzi o dentyste to ja ostatnio tez przez anemie zmuszona byłam tam isc i powiem Ci, że nie było tak strasznie chociaż mnie do stomatologa to trzeba wołami zaciągać. Pani stomatolog bardzo miła zaaplikowała znieczulenie dwa razy (takie specjalne dla ciężarówek) bo pięść mi się zaciskała i chiba się Pani przelękła z lekka ;-) A poszłam bo pomyślałam, że jak jeszcze na porodówce zacznie mnie ząb bolec to stuprocentowo nie wyrobie no i mam spokój :D GAGA wiesz coś wiecej, która to? Przekaż gratulacje :D dla mamusi i dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez przez te upały nie wyrabiam. to jednak moze byc znieczulenie w ciazy? ja słyszałam ze nie bardzo chca je dawac. poczekam jednak sobie :) jeszcze bym na fotelu urodzila nie daj Boze. mam ten plus ze sie dentysty nie boje. moze dlatego ze zawsze ze znieczuleniem miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalola ja chodziłam całą ciążę do dentysty tzn do końca maja i powiem Ci, że zawsze wszystko miałam robione BEZ znieczulenia odkąd pamiętam. Tylko właśnie ostatnio miałam mieć leczenie kanałowe, bo też chwyciło mi już nerw i jak zakładała mi lekarstwo to myślałam, ze umrę (Uleczka gratuluję wytrzymałości, bo wiem co to za ból:)). Jak kazała przyjść za tydzień to od razu jej powiedziałam, że chcę znieczulenie i nie było żadnego problemu. Powiedziała tylko, że może znieczulić tylko jeden ząb, a zazwyczaj robi mi więcej niż jeden, bo nie chce mi się zbyt często o niej jeździć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może dzidzia miałaby darmowe leczenie ;) Ja urodziłam sie jako wcześniak i od zawsze miałam problemy z zębami ( a wiadomo jak kiedyś wyglądała nasza służba zdrowia ) i odkąd je wyleczyłam to mam dość dentystów wszelkiej maści ;) wiec jak zaczełam brać żelastwo to wiedziałam, że znowu może sie coś przyplątać. Na szczęście był tylko jeden "poszkodowany" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie Dziewczyny gdzie Wy macie te upały? U nas cały czas deszczowo i burze. Upałów nie czuć, choć na chwilkę dziś pojawiło się słoneczko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijhnoijo ja miałam takie bóle w plecach zawsze przed okresem, za to nigdy nie pobolewał mnie brzuch. Teraz (w 33 tyg) zdarzają mi się takie bóle, ale tylko jak leżę na wznak, dlatego staram się tego unikać. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek a wszystko z nimi w porządku? Kurcze ja też jestem w 35 tygodniu, czyli już trzeba być w gotowości... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam uuu widze ze zaczelo sie cos ruszac... to fajnie. koteczek a ktora juz urodzila? jejku ja juz nie moge sie doczekac kiedy to moje malenstwo bedzie z nami... u mnie tez straszne upaly dzisiaj,duszno...az ciezko oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiec moze powędruje do dentysty. ;) ja mieszkam niedaleko warszawy, i są niezłe tropiki. a czy w nie donoszonej ciazy robi sie CC? tak mnie to zastanawia,dobrej nocki zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj ostatni dzień w pracy...rany już się sierpniówki rozpakowują ? Ja chciałabym wytrzymać do sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Koteczek to pogratuluj ode mnie aldzi. miala termin tak jak ja...uff az strach pomyslec.ja sie strasznie boje porodu...to moje pierwsze malenstwo. ja chyba jeszcze nie jestem przygotowana na to by urodzic. mam dzisiaj jakiegos dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to ja dopiero z lozka sie wychylam...jest mi tak duszno,ze az boje sie wstac...w glowie sie kreci. chyba najwyzszy czas by spakowac sie do szpitala... a wy,jestescie juz spakowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ,gratulacje dla mamusi i zycze szybkiego powrotu do domciu,ja juz spakowana dawno bo u mnie to nigdy nie wiadomo co i kiedy,nocki mam coraz ciezsze chodzi mi o obracanie ,i dzis znowu zauwazylam duzo gestego sluzuu mnie tez goraco i duszno ale jeszcze nie puchne pozdrawiam was i lece kisic ogorki odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! U nas dzisiaj duszno strasznie, pewnie znowu będzie popołudniu burza:( Mnie też się dzisiaj nic nie chce, miałam iść rozłożyć korę na skalniaki, ale też mi jakoś nie po drodze:) Za to posiedziałam na Allegro i zamówiłam sobie butelki Tommee Tippee, nie wiem czy będą dobre, bo u nas wszyscy zachwalają Avent, ale spróbujemy;-) Koteczek pogratuluj Alidżi i Malutkiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak sie wkurzylam bylam w sklepie i kupilam malemu 2 super koszule z krudkim rekawem koszule takie jak dla doroslego wiecie ,a tu grzeska siostra 39 lat 2 dzieci ,muwi do mnie ,myslisz ze to wynosisz a ja no pewnie przeciez w takie cieplo i wogule a ona do nie ,przeciez takie malenstwo to w spiochy sie ubiera,a ja na to ze spichy to bede ubierala po domu bo juz nie modne sa,jezu juz mi beda dyrygowac jak dziecko mam ubierac,a ja w szafie naprawde mam same spodnie bluzki koszule i body ,na noc mam pajace,a spiochy tylko 5 par,nie wytrzymam a jak uslyszala ze chce karmic cyckiem o boze oczy wielkie i mowi nigdzie nie bedziesz mogla wyjsc ani wypic itd zwarjuje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleeee
W sprawie karmienia, mniejsza o to jak, niepotrzebnie ci się szwagierka wtrąca. Ale ubierać niemowlę w koszule?1 Kobieto, puknij się w głowę. Dziecku ma być wygodnie, a nie modnie. Kup sobie lalkę i zakładaj jej koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja czuje sie dzis srednio szczerze powiedziwszy.Rano bylo super,pospalismy dosc dlugo,pozniej zrobila sie taka duchota,ze nie moglam oddychac.Po poludniu pojechalismy na truskawki i w drodze powrotnej cos mi sie zaczelo niedobrze robic itd.Po powrocie polezalam i juz jest lepiej.I tak straaasznie chcialabym zeby spadl taki deszcz!!!!!!!!Julus dzisiaj srednio aktywny,moze on tez sie juz meczy jak mama??nie wiem,ale sama zaczelam myslec o porodzie i tak jak zgrywalam bohaterke do tej pory,tak teraz zaczynam sie bac...no ale wiem,ze musimy to przezyc!! Co do ciuszkow to tez mam \"lekko wyjsciowe\" niektore,kupowalam na rozmiar 0-3 miesiace wiec bede mogla do 3 miesiaca ubrac.Kazdy powinien robic tak jak uwaza i tyle,ale to juz nie te czasy kiedy dziecko wynosilo sie ze szpitala w pieluszce!!!!!Kolejny dzien juz prawie za nami:))trzymajcie sie cieplo!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wybieram sie na plaze z moim mezem. przz caly dzien bylo duszno wiec trzba troche powdychac jodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do allleee ,ty zacofana kobieto,po 1 nie napisalam ze dziecku 2 dniowemu zaloze koszule,po 2 to po co na rynku sa takie fajowe ubranka ,po 3 ja nie kupuje ubran za 5 zeta jak to sie muwi ,tylko dobrej znanej firmy i te ubranka sa tak uszyte aby dzidzia czula sie wygodnie i swobodnie tz sa wykonane ze 100%bawelny ,sa bezszwowe ,mieciutkie i milutkie i zapewniaja konfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja tylko na chwilkę zdać relację z wczorajszej wizyty u lekarza. No więc coś mi sie zdaje, ze będę pierwszą rozpakowaną sierpniówką. Szyjki praktycznie już nie mam, na ktg znowu bardzo silne skórcze mniej więcej co 6 minut- jak to lekarz stwierdził nie jedna rodząca by mi pozazdrościła ich siły. Następną wizytę mam mieć 16 lipca, ale według niego małe szanse żebym jej doczekała. Poród u mnie może się już zacząć w każdej chwili. Z małą wszystko ok, waży już 3100 i wszystkie wymiary ma na 37 tydzień a to dopiero 35 + 4 dni. Tak wiec dopakowuję torbę w pozostałe rzeczy i czekam ;) Odezwę się popłudniu bo teraz ide trochę odpocząć, bo byłam na badaniu krwi. A stopy to ma wielkie jak banie - tak spuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju neta jak fajnie,to bedziemy czekac ,a twoja mala to duzo przybrala ,i pewnie jak bys dotrwala do terminu to by wazyla ponad 4 kg,powiedz czy ty odczuwasz te skurcze i do ilu ci dochodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleeee
Są na rynku takie durne ubranka, bo niektórym durnym matkom można wcisnąć wszystko. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie czy wy tez tak macie,bo ja jak stoje to mam takie uczucie w nogach jakby ktos mi szpileczki wbijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×