Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

allleee ty durna kobieto widocznie cie niestac na kupno ubranek dobrych gatunkowo i jakosciowo i widocznie jestes zacofana o jakies 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleeee
Tak, uleczka, jeśli tylko poprawi ci to samopoczucie, mogę napisać, że mnie nie stać:D Polepszyło ci się? Kup sobie słownik ortograficzny i poczytaj przed snem. Może i ubierzesz dziecko w cichy wysokiej, twoim zdaniem, jakości, tylko wiesz, wygodne ciuchy nie zastąpią mądrej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,nie wiem czy jestem madra mama ,ale mam odchowane 2 dzieci,co maja dobre wyniki w szkole,nigdy nie chorowaly odpukac,i maja wiele zainteresowan,a jezeli chcesz to moge ci podeslac pare fajnych i wygodnych ubranek ja nie jestem wredna zeby komu dokuczac ,lubie pomagac,i pisze tu z toba bo mi sie nudzi i jezeli chcesz dalej dogryzac to uciekaj na swoje forum wiesz o jakie mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz moja karolina ma 9 lat i korzysta z 4 jezykow niemiecki,angielski turecki i polski a syn 15 lat niemiecki,angielski,francuzki,polski,a do tego nie bylo czeba madrej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka, jak lezalam pod ktg to kompletnie nie czulam tych skurczy, a dochodzily do 70. dzisiaj czuje ze jak twarnieje mi brzuch to czuje lekki bol jak na okres. mialam swiadomosc tego ze urodze przed czasem, ale jak lekarz mi powiedzial ze nastepnej wizyty moge nie doczekac to az mnie ciarki przeszly ;) a co do igielek w nogach to nic takiego nie czuje. ale strasznie mnie dzis bola pachwiny pewnie przez ta wczorajsza wyprawe, bo jeszcze weszłóam do sklepu i kupilam malej wanienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze neta to zeczywiscie pozazdroscic ci tych skurczy ,kochana wierze ze u ciebie pujdzie szybko i sprawnie wspomnisz moje slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleeee
Uleczko, dziękuję za dobre chęci, wierzę w twoją chęć pomocy, ale jej nie potrzebuję. Na pewno jednak znajdziesz w otoczeniu kogoś potrzebującego. Świetnie, że masz inteligentne dzieci, super, że znają tyle języków, mam jednak nadzieję, że znają je nieco lepiej niż ty polski - i tu już bez uszczypliwości. Pisałaś o tym parokrotnie, tłumaczyłaś się, ale dalej uważam, ze ortografia u ciebie leży. Znać język, a posługiwać się nim poprawnie, o, to jednak dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie dzisiaj troszke chlpdniej,uffffffffffffffffff...:)) wczoraj chyba za duzo sie nachodzilam i wczoraj wieczorem,w nocy i teraz tak mnie boli kosc lonowa,ze nie moge wytrzymac :(( Wy tez tak macie??mnie pachwiny nie bola,ale ta kosc to tak strasznie,ze szok.Neta,ale masz super :))) juz pewnie sama nie mozesz sie doczekac:)) super,ze dzidzia taka juz duza. Dopiero co dowiedzialysmy sie,ze bedziemy mamami a tu juz lada moment bedziemy nimi 24 godziny na dobre i tak \"namacalnie\":))To ja tez sie melduje,ze jeszcze jestem 2 w 1 i zycze milego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie;-) U nas dziś w końcu słoneczko wyjrzało chyba na dobre;-) Powiesiłam nawet pranie na dworze. Zrobiło się tak przyjemnie, chociaż troszkę duszno... i nawet jak siedzę to się pocę:( Neta fajnie, że Twoja Dzidzia jest już taka duża. Ciekawe ile moja Malutka już ma. Ja pewnie dowiem się tego dopiero przy porodzie:( Troszkę mnie przestraszyłaś, że w ogóle nie czułaś skurczy, a na KTG wyszło tak wysoko. Ja chyba też pomału zaczynam się bać porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta ...pewnie niedługo już będziesz miała swoje maleństwo przy sobie :) Uleczka ja też mam takie śliczne koszulę i będę ubierać mojego małego mężczyznę w nie :) a co :) Oczywiście są wygodne, bawełniane a nie sztuczne brrrr Dzisiaj pierwszy dzień na chorobowym - w nocy maleństwo tak kopało, że nie mogłam spać. I w końcu pogoda u mnie prześliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Wy zachwycanie się pogodą a ja już nie mogę wyrobic. Od wczoraj totalna duchota, rano zbierało się na burze i już się cieszyłam, że powietrze się troche zmieni a tu zonk, poszło sobie w inną str :( W nocy też źle mi się spało przez ten gorąc. Mnie na szczęście na razie nic nie boli, ani kości ani szpilki w nogach, chociaż sobie dzisiaj kostke skręciłam niezdara jedna. Teraz to już wogole poruszam się jak cybork :O A jutro do ginka na kontrole a potem w piątek na ostatnie usg i w końcu też dowiem się ile moja księżniczka waży :D Neta fajnie, że już wkrótce będziesz miała małą przy sobie aż Ci zazdroszcze :)) Wiecie tak sobie myśle, że Maternity dawno się nie odzywała, ostatnio miała kiepskie samopoczucie i potem już cisza. Kajunia99 tez się nie dała znaka po szpitalu... Dziewczynki jeśli nas podczytujecie to mam nadzieje, że wszystko ok. – pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pogoda, masakra, ledwo żyję! Przespałam się popołudniu to jak się obudziłam to pot mi po cyckach leciał ;) Ale przynajmniej przestała mnie boleć głowa, a dokuczała od samego rana. Z jednej strony już bym chciała rodzić, ale z drugiej sie strasznie boję bólu. Chociaż lekarz wczoraj mówił, że dzięki temu, ze mam tak mocno skróconą szyjkę to 25 % porodu mam już za sobą ;) I stwierdził, że pójdzie szybko i łatwo. Ehhhh oby miał rację! A jak Wy dajecie radę w ten upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pogoda znośna - jest upalnie ale nie duszno :). Strasznie mnie bolą stopy - jakbym chodziła na kołkach i kolana. To wynik mojej wagi pewnie - jak wspominałam przytyłam 15 kg a jeszcze dokładnie miesiąc przede mną. Mąż mi dzisiaj odkurzył dobrze całe mieszkanie- oj nie myślcie że tak to od niego wyszedł ten pomysł :) kupiłam dziś mu przepiękną koszulę - wprawdzie z promocji ale jest piękna i sam to o dziwo stwierdził że mu się podoba. I z rozmiarem trafiłam. A jak u Was dziewczyny z odkurzaniem, wynoszeniem śmieci - same to robicie czy wykorzystujecie do tego facetów. U nas są jasno wytyczone prace męskie - damskie, mąż np. wynosi śmiecie, odkurza, kąpie Julkę. No chyba że go nie ma :( Pozdrawiam wszystkie brzucholki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa22
Hej dziewczynki:)Nie mam sie jak udzielac bo cos mi sie z netem pierniczy.U mnie upaly niesamowite,ze nogi mam jak banie.Neta,ale masz fajnie niunia dosc duza,ze nie masz sie czym przejmowac tak mysle.U mnie bez zmian nie mam juz sily przez te upaly:(Trzymajcie sie brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej hej! :) ja własnie skonczyłam sprzatac, i robic kolacje :) dzis miałam takie skurcze ze wytrzymac sie nie dało. juz miałam do szpitala jechac i zobaczyc co jest grane ale po 5 min ból przeszedł jak reka odjał. jutro mam wizyte i zobacze co tam u małego słychac. dzisiaj pogoda do dupy jak i wczoraj. taka burza u mnie szalała ze niedaleko dom sie spalił bo piorun walnał. brr.. a co macie zapakowane do torby szpitalnej? bo sama nie wiem co mam wziąć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przepraszam, ale zapomniałam Cię umieścić w tabelce. Ale już naprawiam błąd. AniaSuwałki.......?..........Suwałki...........01.08..... ...s...... Kryspin neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. .......s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08. ......s.......Dominik kala275...........28..........Świecie...........12.08... ....c.......Kaja??? iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08......c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08.......c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08........s ......Alex monia00monia...?...............?................22.08... .....?...... ? A ja zmykam dalej leżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, juz poprawiam AniaSuwałki.......28..........Suwałki...........01.08..... ...s...... Kryspin neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. .......s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08. ......s.......Dominik kala275...........28..........Świecie...........12.08... ....c.......Kaja??? iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08......c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08.......c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08........s ......Alex monia00monia...?...............?................22.08... .....?...... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem dzisiaj wykonczona.... nogi mam dzisiaj spuchniete jak balony...nie wiem co mam zrobic. strasznie mi duszno i ledwo co zyje. jejku ta pogoda jest do d**y. co pomaga na spucniete nogi stopy? ja jeszcze nie spakowalam torby do szpitala, co mam tam wlozyc? qrde jestem zielona i coraz bardziej sie boje. chcialabym by moje malenstwo bylo juz z nami:) pozdrawiam brzuchatki,3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podobno pomaga połozyc sie i uniesc stopy do góry. ja tez mam popuchniete. ale jeszcze kostki jako tako widac :D ja na razie do torby włozyłam kilka sztuk pieluch tetrowych koszule na poród i do karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do swojej torby zapakowalam dla siebie:3 koszule,jak najwieksze podpaski (tak mi kolezanka poradzila),galotki wygodne,reczniki,kosmetyki,kapcie,klapki pod prysznic,szlafrok,wkladki w stanik (gdyby mi sie ulewalo:)) ),stanik do karmienia.Poza tym musze dopakowac ladowarke,papiery i takie drobnostki.Dla dzidziusia jeszcze nie spakowalam,bo musze pare opcji na wyjscie ze szpitala wybrac:)) U mnie tez duchota!!a kosc dalej boli i chodze juz wlasciwie caly czas troche jak kaczka:)) Co do sprzatania to moj mily mnie juz wyrecza w tych ciezszych sprawach.Za 2 tyg przylatuje do mnie mama wiec juz wtedy pewnie nic mi nie pozwola zrobic!!A ja nie potrafie tak nic nie robic wiec beda wieczne walki na froncie ;)) do juterka i spokojnej nocki zycze wszystkim MAmusiom i MAlenstwom w brzuszku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gratuluję rozpakowanej mamusi :) teraz tylko czekać aż pokolei będziemy się wybierać do szpitali , zwłaszcza że te upały nie są zbyt korzystne. u mnie poki co wporzadku choć już teraz wiem , że raczej do konca terminu nie doczekam a do szpitala pójdę gdzieś w pierwszym tyodniu sierpnia. u mnie duchota i upały nawet starszenie przelotnymi deszczami nic nie daje. pozdrawiam Dwupaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:)Qrcze ja za przeproszeniem zdechne z tych upałow nie słoza mi one w ogole:(Najlepiej ciagle pod prysznicem siedziec,albo jakis basenik by sie przydał:)Ja ostatnio coraz wiecej sie ruszam i zauwazyłam,ze nie mam tych boli macicy i na wieczor jakas lzejsza jestem:)Ja w koncu musze sie zabrac za jakies pranie ,bo widze,ze Wy juz walichy popakowane,a ja nic od poniedziałku zaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Meluję, ze nadal jestem 2w1 ;) Chociaż w nocy tak konkretnie bolał mnie brzuch, ale skurczy żadnych nie czułam. Ale trwało to krótko bo albo zasnęłam, albo samo przestało boleć - nie pamiętam ;) A teraz normalnie siedzę i się pocę. Zawsze lubiłam upały i wogóle ale teraz działa mi to już na nerwy, jak bez żadnego wysiłku pot po cyckach leci. No ale cóż, musimy to przeżyć, jeszcze troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie przylaczam do was i tez marudze. u mnie straszna duchota i ciezko mi sie oddycha. jest poludnie a ja juz chce chlodny wieczor. nogi puchna strasznie... aha,wlasnie przed chwila zamowilam wozek dla mojej dzidzi. a Wy juz macie wozki?jakie?ja nie moglam sie zdecydowac... kupilam x-landera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Lokulek dzięki za podpowiedź z pakowaniem torby;-) Ja też jeszcze nie mam nic. Jutro pojadę dopiero jakieś zakupy robić, tzn jakieś koszule do karmienia i porodu, stanik do karmienia, wkładki itd. Dzisiaj siądę na spokojnie i wybiorę, co wziąć Małej na wyjście;-) Tylko nie wiem czy pakować też coś w większym rozmiarze tzn np. 62 czy tylko takie malutkie rzeczy, bo moja Niunia chyba maleńka będzie. A Wy jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wezme jedne wieksze jedne mniejsze,bo moj to chyba duzy chłop bedzie zreszta jak pojde w 36tyg do gina to sie okaze ile mały wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja już pewnie do końca się nie dowiem ile chociaż mniej więcej będzie miało moje Maleństwo. I trochę Ci Szczęśliwa zazdroszczę... Ale też przygotuję coś na 56 i coś na 62. Dzięki za radę;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×