Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Martusia ja tez bym sie niedowiedziała dlatego ide prywatnie moze sie cos wicej dowiem na temat mojego małego:)Noi mysle,ze mnie zbada.A powiedzcie mi jeszcze,bo tak sie zastanawiam,czy jak juz wody odejda to trzeba natychmiast jechac do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kuzynka mówiła, że ona jeszcze sporo przetrzymała, bo czasem nawet jak się od razu pojedzie to i tak czekasz na kolej wydarzeń, to lepiej w domu niż w szpitalu. Tylko znając mnie to pojadę od razu:) Ja byłam prywatnie 03 czerwca i tam się dowiedziałam, ze z Małą wszystko w porządku i w ogóle. Zapłaciłam 150 zł, ale teraz jak już wiem, ze wszystko dobrze to wolę tej kasy po raz drugi nie dawać lekarzowi, tylko kupić coś dla Dzidzi;-) Sknera jestem straszna, ale jak się nie wiele ma to i nie wiele można wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie też dzisiaj przegorąco ....ale przecież lato...:) Tyle miałam zrobić a drugi dzień leniuchuję i dobrze mi z tym :) Może w przyszłym tygodniu wezmę się za porządki i przygotowania, idę moczyć nogi w basenię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam ;) byłam dzis u lekarza, powiedzial ze moze 3 tyg jeszcze przetrzymam ciaże :) pozniej mam czekac juz na dzidzie,najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku. oj te upały daja w kosc, nic tylko leżec albo spac. dzis dostałam kartke co wziac do szpitala. nie jest tego za wiele :) ile waża Wasze maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalola dlaczego 3 tyg nie za wczesnie:)Ja jeszcze nie wiem ile moj wazy w 26tyg wazył 1kg130gr.wiec dosc sporo ,a twoj ile juz wazy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niby za wczesnie i nie za wczesnie :) we wt bede miala juz 35 tc wiec + 3 tyg to bedzie akurat :) moj 21 czerwca ważył 1.852 wiec teraz wazy cos koło 2 kilo :) troszke mało ale co zrobic :) dzisiaj tylko lekarz sprawdzał mózg i serce. bo podobno teraz móżdżek szybko rośnie :) a na spuchniete nogi dobre sa zimne okłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ile średnio dziecko przybiera na wadze w tygodniu? porodem sie na razie nie martwie. tyle kobiet urodziło to i ja dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziweczyny, podgladam Was czasami ;) też jestem sierpniówką, przynajmniej mam nadzieję nią być ponieważ termin mam na 31 sierpnia, ale nie wiem jak ja wytrzymam te upały i dlatego mam nadzieję, że wypakuje się wcześniej. Pozdrawiam serdecznie i teraz częściej będę zaglądała. Trzymajcie sie dziewczyny bo widzę ze upały nie tylko mi dokuczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Witaj Ma_ja! Będziesz miałą synka czy córeczkę? Ja tylko na chwilke weszłam, zeby zobaczyć co tam u Was! Teraz jakoś odetchnęłam bo nie jest już tak duszno - przynajmniej u mnie. Popołudniu była burza i powietrze jakoś zrobiło sie lepsze. Dzisiaj wogóle nie bolało mnie podbrzusze, ale za to mam twrdszy brzuch i momentami się napina na jakieś 2 minutki i puszcza. Zmykam na mój ulubiony serial \"Gotowe na wszystko\" Miłego wieczorku !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tez zauwazyłam ze nic nie pisze . u mnie nadal duchota. wytrzymac nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może u niej też upały i nie chce jej sie pisać. Ja szczerze mówić kilka razy zajrzałam do Was, ale nie miałam siły pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzis praktycznie nie dotykałam sie do komputera. połowe dnia przespałam. jakos dziwnie senna jestem ostatnimi czasy/ Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez to bym mogla spac caly dzien. u mnie zrobilo sie takie przyjemne powietrze ze siedze sobie z laptopem na tarasie i klikam. az nie chce sie isc do domq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja siedze ale z wiatrakiem. ciezko oddychac. ale nie ma co narzekac, inni maja gorzej np. z tymi powodziami. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Da sie wytrzymac. jeszcze troche nam zostalo wiec nie jest az tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kazdy dzien zbliza nas do maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Koteczek, no to pomału się zaczynają dziewczyny rozpakowywać :) U Ciebie też już są jakieś postępy ;) U mnie będzie dziś pogoda zabójcza, na termometrze w ceniu już są 24 stopnie. Jak ja to przeżyję?? A jak tam u Was? Jak minęła nocka. Bo mi ok, nawet szybko zasnęłam. Miłego i niezbyt upalnego dnia !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki :) *****KOTECZEK19833 🌻 zdradź tajemnicę która z sierpniówek zaliczyła lipiec :) niestety nie mam już żadnej tabelki ani namiarów na to drugie forum :( u mnie ok. choć pogoda do d*** duchota okropna i nic się nie chce- naszczęście noi ie puchną :) któraś z Was pytała jak to jest z przybieraniem maluszka na wadze. Więc mi lekarz powiedział że te 2 ostatnie miesiące dzidzia przybiera ok.100- 150gr dziennie. wiec głowa do gory jeszcze wszystkie bobaski urodza sie duze i pulchniutkie :) pozdrawiam w ten upalny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie ok,bylam wczoraj na dzialce porobilam porzadki w kwiatach troche poplewilam i posiedzialam w basenie,przyszlam to bylam padnieta,ja w torbie do szpitala mam ,koszuke do porodu,majtki ,podkoszulki na ramiaczkach do wygodnego karmienia,spodenki,kosmetyki ,a dla dzidzi 2 zestawy ubran ,acha odciagaczke i 2 pieluchy tetrowe,reszte daje szpital ,majtki po porodowe podpaski plyn do podmywania i wszystko do pielegnaci dzidziolka,u mnie tez straszna duchota i goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeu koteczek napisz cos wiecej ,i gratulacje dla mamusi,napisz jak sie czuja i jak maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Maleńka HPW dobrze że się odezwałas możesz na moją pocztę wysłac Twoje namiary na n-k lub Twojego meila? Czemu Cię tak długo nie było? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny!!!!Wielkie gratki dla marzenie:)U mnie wreszcie pogoda taka jaka chciałam w nocy była burza i ulewa ,a teraz jest czym przynajmniej oddychac:)No to teraz tylko czekac ,az nas dopadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje i zazdroszcze kolejnej rozpakowanej mamusi:) u mnie kolejny dzien upalu...duszno jest strasznie.chyba wieczorkiem wybiore sie na spacer po plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Byłam dzisiaj z mężem na małych zakupach;-) Kupiliśmy kilka drobiazgów dla Dzidzi, pampersy i proszek do prania Lovela. Byliśmy w sumie w dwóch sklepach, a tak mnie bolą nogi tzn. łydki, że ledwo żyję. Duchota u nas też straszna i cały ten dzień mnie tak okropnie wymęczył. Idę teraz poukładać te rzeczy i chyba się położę. Gratulacje i buziaki dla Marzenie i Dzidzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
Lolcia26 urodziła 1 lipca Antosia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, gratuluje swieżo upieczonym mamą, wielkie szczęście dla nich już mają swoje masleństwa prz sobie. Ale my też już coraz bliżej. Neta pytała co będę miała - syneczka, ostatnio 22 czerwca ważył 1550. Ja o swojej wadze lepiej nie wspomnę ;). Od niedawna jestem na zwolnieniu lekarskim i widze że Wy dziewczynki macie już prawie wszystko przygotowane zakupy, torby spakowane. Ja teraz mam duzo czasu wolnego więc też się ostro biorę. Bo ten termin porodu to chyba taki umowny jak widać nigdy nie wiadomo kiedy możemy pojechać do szpitala. Ja dzis jade do teściowej, moja bratowa urodziła 2 lipca synka, termin miała na 15 lipca. w niedzielę przychodzą do domu, więc trzeba małego Dominika przywitać ;). Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wszystkie prawie gotowe a ja dalej nie mogę się zabrać za przygotowania- wczoraj miałam gości i poszliśmy spać o 3 w nocy i dzisiaj nic mi się nie chcę :) Ale w przyszłym tygodniu to już najwyższa pora zabrać się za przygotowania ale kostki mi tak puchną, że nawet po sklepach nie chcę mi się chodzić :( Dzisiaj fajna pogoda ciepło ale pod chmurką :) Nie mogę ostatnio spać w nocy...hmmm jeszcze chwilkę wytrzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,ja wczoraj jak przyszlam z dzialki to mialam mokre dresy,nie wiem czy to wody ,ale siusiu raczej nie zrobilam,noi brzuch mi coraz czesciej twardnieje i boli jak na okres,tak se mysle ze to ten szew tylko czyma,pozatym slabo sie czuje zrobie dwa kroki i musze stanac bo mi slabo sie robi,acha pod nasza tabelka proponuje dodac nowa z mamusiami co juz urodzilynp nik,tydzien urodzenia,waga dzidzi i imie kurcze ja bym to zrobila ale nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×