Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Cześć wszystkim! Ja dzisiaj dostałam od koleżanki wózek po jej córeczce, nawet fajny, nazywa się Implast Driver 4XL w kolorze beżu. Muszę go tylko wyprać, bo jest trochę brudny, ale nie narzekam, w końcu nic za niego nie płaciłam;-) U nas dzisiaj ślicznie, słonecznie i ciepło, chociaż rano padało. Wybieramy się później na tzw. Dni Morza, które odbywają się.....nad jeziorem;-) Taka imprezka plenerowa. Co roku chodzimy, zobaczymy ile uda mi się dziś wytrzymać;-) Zwłaszcza, że od wczoraj boli mnie łydka w prawej nodze i nie chce przestać:( Z tym terminem porodu to chyba rzeczywiście jest umowny...ciekawe kiedy my zaczniemy się rozpakowywać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja wchodzę dopiero teraz bo od rana nie miałam siły, taki był upał. Teraz siedzę przy wiatraku i zaczęła sie burza więc może powietrze zrobi się trochę inne bo nie wyrobię. Uleczka co do tabelki z rozpakowanymi dziewczynami to ja chętnie zrobię, tylko nie znam nicku tych dziewczyn, ani innych danych.Więc jeśli podacie mi te dane to chętnie je wprowadzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta jak ty sie czujesz,bo ja normalnie czuje ze jak bym nie miala tego szwa to bym pewnie juz rodzila,boli mie co jakis czas brzuch jak na malpe do tego tak dziwnie mi tam jakos na dole cos zakuje zaszczypie ach sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka mnie już chba ze 2 dni nie bolał brzuch jak na okres, ale znacznie twardszy i co jakiś czas mi się stawia. No i mam wrażenie że jest coraz niżej. I coraz mocnej bolą mnie sutki. Ostatnio podczas golenia tamtych okolic z użyciem lusterka, zajrzałam sobie tam i jest tam coś białego, czy to możliwe żebm widziała czop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta hi hi hi a jak daleko zagladalas,bo czop jest tak jakby w szyjce a szyjka jest raczej wysoko,moze to byl sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no nie zaglądałam zbyt głęboko, ale ja już szyjki nie mam... ;) Dzisiaj jak chwilkę postałam przy piecu to poczułam w stopach takie igiełki, chyba Ty Uleczka o takim odczuciu pisałaś, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuchatki! Gratuluje świeżo upieczonym mamom :D Byłam ostatnio na usg i u gina. Moja mała w 35 + 1tc waży 2459g i rozwija się prawidłowo:D termin porodu wychodzi mi teraz na 6.08 Gin wogole jeszcze mnie pocieszył: mam bardzo ukrwioną szyjke i 3 m-ce temu podczas badania doszło do krwawienia. Teraz powiedział, że jeśli przy skracaniu się szyjka zacznie krwawić to musze jechać do szpitala i tam zapadnie decyzja co do porodu, także może się zdarzyć że mała pojawi się wcześniej na świecie :-) Zapowiedziałam jej jednak żeby wytrzymała jeszcze z trzy tygodnie mam nadzieje, że posłucha :-) W następnym tygodniu zatem musze się w końcu zabrać za pakowanie torby do szpitala bo jeszcze nic nie mam. Przygotowania rusza teraz pełną parą :D Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Widze ze dzis jestem pierwsza. A jak sie dzis czujecie? Ja oprocz tego, ze bolalo mnie rano podbrzusze to ok. Pogoda tez jst ok. Nie ma upalu i lekko wieje. A wczoraj byla taka burza, ze w sasiedniej dzielnicy smietniki po calym osiedlu jezdzily. ;) Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Okropnie się dzisiaj czuję...jestem zmęczona w nocy wstawałam co chwilkę do łazienki, na dodatek zgagę mam okropną, nogi spuchnięte brrrrr nie mam siły na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u mnie blyskalo grzmialo a deszczu nie bylo,neta co do tych szpileczek to mialam wlasnie takie uczucie ale nogi mi nie puchna,pozatym czasami pobolewa brzuch jak na @ noi czekam z utesknieniem na zdjecie szwa,kurcze wiecie co ja tak wlasnie wczoraj se myslalam ze biore te tabletki fenoterol i magnez i se mysle czy on nie ma wplywu na mleko bo ja bym chciala karmic piersia i nie wiem czy bede mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wlasnie wstalam i mam duzo bialego sluzu,zaraz uciekam na ktg ,zobaczymy co sie dzieje pa odezwe sie jak wruce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski jakas straszna cisza nastala w ciagu weekendu. Mam nadzieje,ze jeszcze wszystkie 2 w 1!!JA melduje,ze zlecial kolejny tydzien i teraz mamy 35 tyg + 3 dni.Juz prawie za tydzien orzyjezdza do nas moja mama wiec powoli szykuje sie do jej wizyty.Musze gruntownie posprzatac mieszkanko,ale przynajmniej czas bedzie szybko lecial.JEsli chodzi o mnie i Juleczka to mamy sie w miare dobrze.Pisze w miare ,bo ten bol kosci lonowej i ta straszna zgaga po wszystkim (czasem nawet po wodzie) momentami daje mi tak w kosc,ze jestem do niczego.Z dnia na dzien mysle bardziej o porodzie.Samego porodu sie moze nie boje tak bardzo jak tego,ze nie wiem kiedy to bedzie i w jakih okolicznosciach.Jedna wielka niespodzinka!!:))ale takie niespodzianki kocham!!juz tak bardzo chcialabym dac buziaczka i przytulic tego Szkraba.Pewnie wszystkie mamy podobne odczucia.No nic a teraz uciekam i zyczymy wszystkim Mamom i Maluszkom milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas dziś słonecznie, podobnie jak przez weekend;-) Na Dniach Morza wytrzymałam do 24.00, nawet fajnie było, co prawda nie dam rady się już bawić jak kiedyś, ale było miło;-) Tyle tylko, że wczoraj nie mogłam za bardzo chodzić, bo mnie tak nogi bolały:) My z Maleństwem czujemy się bardzo dobrze, pomijając moje ręce, z którymi jest coraz gorzej:(:(:(:( A u Was jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuchatki:) u mnie dzisiaj pogoda nie zaciekawa,w nocy padal deszcz,...ale teraz przynajmniej jest czym pooddychac. pobolewa mnie brzuch jak na@. lokulek na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj bylam na spacerze na plazy ale przez ten spacer pol nocy nie spalam. Za to calay czas myslalam o porodzie. boje sie strasznie...a Wy? kochane a jak u was z sexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexem? A co to jest? :) Mój boi się mnie nawet dotknąć mocniej paluszkiem a co tu mówić o sexie:(( Nie wiem czemu ale ostatnio narzeka że mu nadgarstek boli hehehhehe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po wizycie,jeszcze tydzien musze polezec i moge rodzic,brzuch mie boli jak na @,musze jeszcze pozalatwiac pare spraw ,kupic dziecia wszystko do szkoly bo wakacje sie kancza,u nas duchota deszczu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki U mnie z samopoczuciem tak sobie. Wczoraj wieczorem bolało mnie podbrzusze. A dziś strasznie bolą mnie pachwiny i kość łonowa, normalnie chodzę jak kaczka, nie wspomnę już o tym, że chwilę trwa zanim się z łożka podniose. Poza tym męczy mnie dziś zgaga :( Ehh z jednej strony już bym chciała urodzić, ale z drugiej strony lepiej dla małej żeby jeszcze w brzuchu posiedziała. Ja też już nie paietam, że istnieje coś takiego jak sex ;) A co do pogody to dziś jest ciepło,ale jest też wiatr, więc jest zym oddychać. Uleczka a kiedy dokładnie ściagają Ci ten szew? Miłego dzionka wszystkim Brzuszkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulek
Kapucha termin mam na 7 sierpnia,ale mam takie dziwne przeczucie od paru miesiecy,ze wczesniej urodze (moze o tylko nadzieja??) :))oczywiscie chcialabym wczesniej ale max 2 tyg wczesniej. JA nie mam zadnych boli okresowych...a moz jednak przenosze ?? widze,ze nie tylko mi dokucza najbardziej kosc lonowa i zgaga!!!:)) co do sexu...-jak powyzej u dziewczyn,ale za to moje sny przechodza wszelkie oczekiwania;)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak se leze a brzuch mi twardnieje i w tym momencie brzuch boli jak na malpe,jeju moze cos zaczyna powoli sie rozkrecac,neta tez mam zgage chodze jak kaczka a szew mi maja sciagnac okolo 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)U nas chłodniutko i to mi odpowiada:)Zaraz biore sie za pranie ciuszkow:)Od jakis 3dni tak mnie brzuch swedzi,a dzisiaj zauwazyłam takie plamki czerwone smaruje go ciagle,ale nic nie pomaga,moze miałyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka34679
jesli jestem po pierwszym roku studiow, jestem na stazu ale nie mam stalej pracy,zaszlabym w ciaze i byla byl zarejestrowana jako samotna matka dostawala bym jakies pieniadze od panstwa,jesli tak to ile. zastanawiam sie bo mam podejrzenia ze moge byc w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a u nas z seksem wszystko w porządku tzn. ja mam tylko mały uraz do pozycji misjonarskiej, bo w piątym miesiącu jak się kochaliśmy w pewnym momencie tak mnie zaczął boleć brzuch i się napinać, że musieliśmy przestać:( Ale wszystkie inne jak najbardziej, nie narzekamy;-) Ja też nie miewam żadnych bóli jak na @, ale w sumie wolałabym, żeby Malutka urodziła się w terminie. Ważne, żeby była zdrowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka no to pewnie już sie nie możesz doczekać na ściągnięcie tego szwa :) Mnie też już kilka dni boli brzuch jak na @ i twardnieje. Ale żadnych skurczy nie czuję. Szczęśliwa nie mam pojęcia co to może być. Mnie tez czasem strasznie brzuch swędzi, ale posmaruje balsamem i przechodzi. Ale mam na czubku brzucha takie dziwne odczucie jak się drapię, tak ledwo czuję. Dziwne uczucie. Ale dostałam ochotę na białą czekoladę, chyba zaraz męża poślę do sklepu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka ja wiem tylko tyle, że jeśli jesteś na stażu, to masz prawo do płatnego zwolnienia lekarskiego, czyli jak pójdziesz do lekarza i da Ci zwolnienie to dostaniesz 100% kasy, którą dostajesz za staż;-) Tzn. tak było kiedyś jak ja byłam na stażu, bo się orientowałam tak ogólnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka34679
martusia2801 dzieki za odpowiedz. z ta ciaza jeszcze nic pewnego ale calkiem prawdopodobne ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×