Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Aniu serdeczne GRATULACJE!!!!!! Dużo zdrówka dla maluszka!!! beatkak2...........?.............?................01.08. ......c...... Amelka jamajka27........?...............?...............04.08.. .......s.......Borys kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk koreanka.........22..........Białystok..........05.08... .....c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........kuj-pom..........12.08... ....c.........Zuzka iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08........c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ? Mamusie i Maleństwa nick........................tc............data ur........waga/wzrost.........imię Marzenie1508............32+2...........15.06..........18 50/42............ Mikołaj aldzi.......................35...............29.06...... ....2250/51.............Hania lolcia26....................35.............01.07........ ...2770/50.............Antoś Neta1983..............38+3..............21.07........... .3650/54..................Majka AniaSuwałki...........?..................25.07.... ......... .?........................ Kryspin Martusia dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała poprawka beatkak2...........?.............?................01.08. ......c...... Amelka jamajka27........?...............?...............04.08.. .......s.......Borys kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk koreanka.........22..........Białystok..........05.08... .....c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........kuj-pom..........12.08... ....c.........Zuzka iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08........c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ? Mamusie i Maleństwa nick........................tc............data ur........waga/wzrost.........imię Marzenie1508............32+2...........15.06..........18 50/42............ Mikołaj aldzi.......................35...............29.06...... ....2250/51.............Hania lolcia26....................35.............01.07........ ...2770/50.............Antoś Neta1983..............38+3..............21.07........... .3650/54..................Majka AniaSuwałki...........?..................25.07.... .........3500/55 ................ Kryspin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powoli sie rozpakowujemy ania serdeczne gratulacje ,neta a ty sie udzielaj bo przeciez my tez bedziemy pisac o kupkach itd ,dziewczyny wydaje mi sie ze te co zostaly mamusiami to jak narazie mialy cc,a ciekawe ktura pierwsza urodzi sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jak sie drapiecie,czy dotykacie po brzuchu to tego w ogole nie czujecie,ja tak mam w gornej czesci brzucha ciekawa jestem czym to moze byc spowodowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Aniu gratulacje!!! Przepraszam, że nie złożyłam ich od razu;-) Teraz pozostało nam tylko czekać:) Miłego wieczoru. Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa to tak jakbyś miała zdrętwiały kawałek brzuszka. Mnie tylko czasem swędzi, ale głównie w okolicach pępka. A z tym śluzem to zapytam, jak pójdę za tydzień na wizytę, bo mam 4 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny Szczęśliwa ja tak miałam w okolicach pępka, uczucie takiego odrętwienia, brak czucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moje Gratulacje..super że już w domku i że wszystko z Wami ok...:)czekamy na szczegóły.. Szczęsliwa ja też mam takie upławy ale czasami nie cały czas na początku myślałam że to czop ale konsytencja i kolor sie raczej nie zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem na chwilkę :) bo dzieciaczki śpią :) Więc jak pisałam wcześniej do szpitala poszłam 24lipca i miałam planowaną cesarkę na poniedziałek -27.07 lub wtorek czyli dziś. Trafiłam na patologię ciąży , leżała ze mną dziewczyna która już 3 tyg czekała jak ją rozwiążą, była wykończona psychicznie - tęskniła za córeczką, mi niewątpliwie to się udzieliło i myślałam że nie wytrzymam tam do poniedziałku.... ona żartowała że mnie wcześniej chwyci - no i chwyciło o 1 w nocy obudziłam się bo bolał mnie brzuch jak na okres, póżniej zaczęło się i skurcze miałam co mniej więcej 7 minut o 3 nad ranem poszłam do pielegniarki ona na mnie wścieła że ją obudziłam powiedziła że co ona ma ze mną zrobić jest noc i mam do rana poczekać. Ja byłam umówiona ze swoim lekarzem prowadzącym na cc i on miał być w pracy dopiero o 9.00... O 6 ,,wściekła" pielęgniarka zbadała mnie mówiąc że mam 2 a może 3 cm i zaprowadziła mnie na porodówkę. Ja oczywiście nastawiona na cc a wszyscy wkoło przygotowują mnie na sn, o 7.15 zadzwoniłam do swojego lekarza jak wygląda sytuacja... on powiedział że wszystko załatwi i żebym się nie martwiła...on będzie o 9.oo. za 10 min przyszedł sam ordynator wziął mnie na usg przy 6 cm rozwarcia, wg usg dziecko waży 2900, po rozmowie z nim napisałam oświadczenie że chcę cc. później wszystko potoczyło się już szybko i strasznie... jak wiecie bałam się tylko znieczulenia miejscowego bo przy wcześniejszyn cc miałam narkozę... znieczulili mnie w kręgosłup i nic nie czułam od żeber w dół czułam tylko takie ciągnięcia nie bojące tylko że coś tam na dole robią, cc trwało z 40 min, wyciągnęłi Kryspinka pokazali na troszkę jakiś mi duży się wydał a póżniej się zaczęło, miałam straszne drgawki ( to normalne przy znieczuleniu podobno) ale strasznie to wyglądało jak na detoksie heheh. Kryspin urodził się 0 8.25 rano dokładnie w 1 dniu 40 tygodnia ( termin miałam na 1 sierpnia). Jak zawieźli mnie na salę już i znieczulenie przestało działać bolał mnie brzuch ale to nie jakiś tam straszny ból - i po prostu wziłam zastrzyk przeciwbólowy. Kryspinek ma czarne włoski i wkleję fotkę jak będę miała dłuższą chwilkę ... W szpitalu był całkowity zakaz odwiedzin i nawet mąż nie mógł wejść więc nudziła się ak mops, pouśmiechałam się dziś rano na obchodzie do lekarza i wypuścił mnie wcześniej bo miałam wyjść jutro. Jak macie jakieś pytania to możecie zadawać ja będę tu czasami zaglądać. Teraz lecę może pośpie troszkę dpkąd się mały obudzi bo dziś spałam może 3 h no i 1 kąpiel za nami... Papa i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- gratulacje, bardzo Ci juz zazdroszcę. Upławy mam takie białe , dość sporo, zazwyczaj rano, po wstaniu. Drętwienie z kolei mam od kiklu miesiecy pod piersiami, nie czuje skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze bardzo dziękuję za gratulacje wam wszystkim!!! ps. brzuszk mi został jak w 4 m-cu mąż się śmieje że może tam jeszcze siedzi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja też mam jeszcze spory brzuszek i taki trzęsący się jak galareta. A jak tam rana? Bo ja nie mogę normalnie chodzić bo mnie szczypie po obu końcach szycia i mam uczucie takiego ciągnięcia. Dziś była u nas położna i zdjęła mi szwy. Jutro jedziemy na pierwszą wizytę do pediatry tylko nie wiem czy dojdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka,u mnie nic:( aniu twoj porod to tez nie ciekawie wygladal zwlaszcza ta pielegniarra oj ja bym jej dala za te slowa ze jest noc i co ona ma zrobic,przeciez dzidziolek sie rodzi nie na godzine jak mu powiesz,i dla czego meza nie wpuscili co to za szpital brrr no ale dobze ze juz po wszystkom i jestescie w domku czekamy na fotk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko w szpitalu panuje (panował?) gronkowiec i jest całkowity zakaz odwiedzin :( Aneta rana dokucza trochę przy chodzeniu, ja akurat nie odczuwam szczypania najgorzej wstać po nocy bo muszę napinać mięśnie, ja mam zdjęcie szwów dopiero 3 sierpnia. Ps. mały stawał dziś na jedzenie tylko 2 razy i spaliśmy dzis do 8.30 :) może mu tak zostanie? Pielegniarce powiedziałam coś nie po jej mysli to mnie taak zbadała że myślałam że urodzę odrazu więc wolałam już do niej po prostu nic nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dobrze ze wszystko sie dobrze skonczylo i jestescie w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm troche mnie brzuch pobolewa na dole co jakis czas moze to, to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziwczyny Melduje sie z rana i nadal w dwupacku i oczywiście bez jakich kolwiek objawów zapowiadających ....może dopiero na wiosne...:)Kurcze muszę Wam powiedzieć że jak na razie te Nasze porody takie nie ciekawe oby się w końcy coś zmieniło ..no i szło to jakoś szybciej....w sensie wiecej porodów..ale wiecie co oglądałam teraz program gdzie mówiono o wpływie pełni księżyca na porody.W pełnie rodzi się więcej dzieci a to teraz pod koniec miesiąca..:)także mamy szanse... Uleczka Zyczę Ci aby to było to.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny boli mnie brzuch na dole ,ale nie robi sie za bardzo twardy,i do tego maly sie kreci,jestem stara kurde ale nie wiem czy to to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka pełna zawsze wypada pod koniec miesiąca trzeba dziś wieczorem luknąć a niebo może to już...a my takie nie świadome...:) Mie tak też brzuch pobolewa ale to już chyba działa psychika poprostu warjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie sny ze mnie boli i sie budze i sie okazuje ze nie boli,albo sni mi sie male dziecko ale nigdy nie widze twarzy,ech tam czeba czekac i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim;-) Aniu fajnie, że zdałaś nam relację;-) Super, że z Wami wszystko w porządku. Szkoda tylko, ze ta pielęgniara taka wstrętna:( Ja też melduję się jeszcze w dwupaku... I też nic nie zapowiada szybkiego rozwiązania. Co prawda jeszcze 2 tygodnie do terminu, ale jakoś tak miałam wcześniej nadzieję, że urodzę wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to czekanie jest takie męczące i strasznie się wlecze....:(już nie wiem co ze sobą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ja tez ciagle w dwupaku, choc wczoraj tez bolał mnie brzuch jak na okres. Ale nic z tego nie wyszło. Wczoraj pierwszy raz pomyslałam, ze juz mam dosc tej niewygody, chce miec dzidzie w łożeczku. Do tej pory myslałam o tym by rosła , teraz bym chciała juz urodzic. Tym bardziej, ze jak czytam o dziewczynach co juz urodziły. Uleczka ja dosłownie mam tak jak ty, te same uczucia. I jeszcze zazdroszcze Ci, ze nie bedziesz rodziła w polskim szpitalu, u nas niestety pełne dziadostwo. Aniu- jestem zbulwersowana tą pielegniarką. Zastanawiałaś sie moze, czy w wolnym czasie nie napisac skargi do dyrektora szpitala i NFZu. Szczegolnie w to drugie miejsce, oni tylko teraz czekają na takie widomosci od pacjentów. W zaden sposób ona nie miała prawa do ciebie sie tak odzywac czy celowo powodowac bol podczas badania. Jeszcze nie wyszłam z szoku. Gdby nie twoj lekarz to nie wiadomo jak by to było. Najwazniejsze, ze juz masz to za sobą. Dziewczyny, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje ja se tak mysle,nie ma co nazekac,czeba spokojnie czekac,przeciez jeszcze sierpien sie nie zaczol,no tak ale ja juz chce byc po wszystkim:):):):):):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×