Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Widzę Uleczka że przekonujesz Nas a przy oakzji sama siebie...:) :) nieżla taktyka... kieszonka w kratkę wiesz co jest straszne i bulwersujące dla mnie bynajmniej to że co miesiąc odciągaja ci z wypłaty nie male pieiadze na składki czy tego chcesz czy nie ale jesli chodzi już o opiekę za która placisz to już inna bajka a tak naprawde jedynego czego oczekujem to godnych warunków i normalnego ludzkiego podejscia do pacjenta czy to taki luksus....To mnie tak wpienia ...i nie wiem jak Wy ale ja tylko dlatego że całą ciąże chodzę do lekarza prywatnie i to był moj świadomy wybór to wszystkie badania laboratoryjne też musze robić prywatnie tzn muszę płacić bo mam na skierowaniu pieczątkę gabinetu prywatnego paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytam to nic sie w polsce nie zmienilo,tutaj w niemczech nie ma prywatnych gabinetow,kazdy ginekolog jest wyposarzony ,w usg,ktg,i labolatorjum,gdzie badania z krwi i moczu sa gotowe w okolo 20 min ,a pozatym wydaje mi sie ze przyjscie na swiat dziecka powinno byc komfortem i odbywac sie w milej atmoswerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Uleczka masz racje..ale to Polska i jej realie ..Opieka zdrowotna pozostawia wiele do zyczenia Twojej możemy Ci tylko zazdroscic...a i jeszcze jedna rzecz która w tej kwesti jest absurdem a mianowicie chodzi mi o szczepienia pnemokoki rotawirusy albo chociaz łaczenie szczepionek za które musisz placic np.pneumokoki jedyne 1000zl. i co teraz rodzice stoja przed wyborem oszczedzic i ryzykowac zdrowie dziecka czy znalesc pieniadze nie male a sa rodziny ktore nie maja tej kasy co ie znaczy ze sa zlymi rodzicami bo nie zaszczepia dziecka.A nasz wspaniały rzad daj po urodzeniu dziecka 1000zl i twierdzi ze to tak wiele...brak słow... Przepraszam że tak tu marudze ale te Poskie reali i absurdy mnie draznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link polecający www.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY:))) :))) NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM :))) :))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zwlaszcza odzywki pielegniarek,to mie wkurzylo,ja jestem spokojny typek ale gdyby domnie by tak ktos powiedzial to nie recze za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nie ale..jeśli chcesz by jakieś tam szczepionki połączono by dzidzia była kuta np.raz zamiast 5 razy to już musisz zapłacić...a ajk już raz połaczysz jakieś tam szczepionki to potem musisz je łaczyć ..podobno..taka to ta nasza służba zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie dziewczyny z Wami. Ja tez chodze całą ciaże do prywatnego ginekologa. Jest to dziwny tym, nie libie go, ale ponoc dobry duagnostyk. Moja ukochana lekarka własnie była na urlopie macierzynskim wiec poszłam do tego typa. U nas jest wszytsko na głowie postawione, pacjenci czesto godzą sie na poniżanie bo nie mają wyjscia. szkoda gadac. Ja mam wynajeta położną, jak bede jechac do szpitala to dzwonie do niej i bedzie ze mna rodzić , mam nadzieje ze mnie po ludzku potraktuje. W sumie mogłam tego nie robic, ale z drugiej strony dzis sie nie martwie, ze mnie do szpitala nie przyjmą ( niestey to sie zdarzało wczesniej bo ten szpital jest w 3-mieście b. popularny) albo cos bedzie nie tak. Położna kosztuje mnie 500zł. Dużo kasy, ale to cena za spokój. Jezeli chodzi o szczepionki, to z tych płatnych to na pewno zdecyduje sie na rotawirusy, daje sie doustnie 3 dawki do 6 miesiaca życia. Dziewczyny ja mam do Was pytanie. Jakie ciuszki przygotowałyscie dla maluszków na wyjscie ze szpitala???????????? Ja ogolnie mam dwie wersje, chodzi o rozmiar na 56 i 62 cm. Ale mam tylko body, kaftanik , czapeczki i skarpetki. Nie przygotowałam zadnych do zabrania spioszków, bo mysle, ze bedzie jej za gorąco. No i oczywiście do tego kocyk, taki srednociepły, z ktorego zrobie rożek. Co Wy na to?????? Czy zabrac jeszcze spieszki??? nie chce przegrzac dziecka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kieszonka zabrać możesz, na pewno nie zaszkodzi. A zobaczysz jak będzie na zewnątrz, bo może być akurat zimny, pochmurny dzień (chociaż jak nasze Słoneczka będą miały wychodzić do domu to MUSI być piękna pogoda;-) ). Najwyżej przywieziesz z powrotem. A słyszałam, że u dziecka nie sprawdza się czy mu jest ciepło, chwytając za rączki, tylko dotykając kark Maluszka. Bo rączki może mieć chłodne, ale będzie mu ciepło. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem laseczki, aniu gratulacje.... uleczka ja szykuje sie powoli do szpitala tzn chłopaków bo w poniedziałek o 8 juz musze byc, mezowi musze opieke załatwic... spakowac ich i w ndz wyjezdzamy do rodziny... w poniedziałek o 8 rano juz mam byc w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety i tak jest to nie po mojej mysli bo jednak musze miec cc... z powodów zdrowotnych o ktorych dowiedziałam sie w poniedziałek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Mały super..:)jeszcze raz Gratulacje..:) Koteczek za Ciebie trzymam kciuki oby wszystko poszło głatko i sprawnie... A teraz mam pytanko z innej beczki jaki macie dziewczyny krem do pielęgnacji bużki Maleństwa ja kupiłam wszystkie kosmetyki z nivea ale nie wiem co z kremem wystarczy oliwka czy jeszcze jakiś krem ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ania synek prześliczy - gratulację :) i najważniejsze, że już jesteście w domku :) Koteczek z jednej strony masz dobrze bo wiesz kiedy zgłosić się do szpitala i już niedługo będziesz miała swoją córcię przy sobie. Ja jutro mam wizytę u gin...pewnie ostatnią i jestem bardzo ciekawa co powie. Co do kosmetyków to sama się zastanawiam hmmm jonson podobno bardzo często uczula i pewnie jednak nivea jest lepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buzi mam krem emolium.... i na dwor z chicco zeby sie mała nie opaliła... ale z nivea baby jest krem na kazda pogode do buzki i do buzki nadaje sie jeszcze krem pielegnacyjny z nivea takie duze opakowanie niebieskie... i z tej serii hipoalergicznej tez jest krem do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ania gratuluje serdecznie, synek mały słodziak :). Poród miałaś z przygodami ale najważniejsze, że masz go już za sobą. Wkurzające jest to że człowiek czeka na tę wyjątkową chwilę 9 miesięcy, a potem nie doścyć, że potraktują go z góry to jeszcze ten gronkowiec... Najważniejsze, że Wy jestescie zdrowi i że juz w domku. A jak córcia przyjeła braciszka? Koteczek też trzymam kciuki, żeby poszło szybko i sprawnie. Czekamy na dobre wiadomości od Ciebie. Też bulwersuje mnie sytuacja w naszej słuzbie zdrowia. Pół ciaży chodziałam do lekarza na fundusz, w 21 tygodniu poszłam prywatnie na kontrolę i zostałam juz u prywatnego lekarza. To jest moja pierwsza ciąża i myślałam , że zajmują się mną dobrze a ja niektórych podstawowych badań nie miałam porobionych. Więc szkoda gadać. Płacisz masz opieke, nie płacisz nie masz. Ja kupiłam kosmetyki nivea, tez słyszałam że johnson uczulają. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_ja1 Moja starsza córka ma 4,5 roku, dostała od braciszka na przywitanie prezent - wielki zamek heheh i od razu go pokochała tzn zabawkę i braciszka :) W sumie dobrze go przyjęła ale się strasznie się zaczęła pieścić i kleić do nas prosząc np żebyśmy ją ponosiły na rękach :) szuka potwerdzenia że jeszcze ją kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski u mnie noc minela z lekkimi skurczami i bolem jak na okres niestety wszystko rano minelo:)aniu maly jest slodki ,a twoja corcia pewnie wszystko przezywa radze zeby duzo sie udzielala przy braciszku ,brala udzial w kapaniu ,przewijaniu i ubieraniu wtedy bedzie sie czula taka wazna,miedzy moim danielem i karolina jest spora roznica wieku bo 6 lat jak byli mlodsi to sie jeszcze soba zajeli bawili wyglupiali ,a teraz karo ma 9 a daniel 15 i nie maja wspulnego jezyka daniel to juz kawaler ma dziewczyne a karolina to taka mala pierdola i niestety przechodza obydwoje taki wiek ze sie wogule do siebie nie odzywaja ,teraz gdy ja urodze malego to tez nie wiem jak bedzie ,napewno bede prubowac malego wciskac danielowi i jego pannie na spacery ,no a karolina bedzie pomagac ale tez nie wiem czy bedzie im sie chcialo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jak tu pusto. Czesc Uleczka. U mnie noc tez bez zmian, choc wieczorami boli mnie dół brzucha. Ania- syneczek przesliczny, jeszcze raz gratuluję. Dzis bedzie ciepły dzien, niestety. troche posprzątam i pomyje okienko. Nic innego nie pozostaje jak tylko spokojnie oczekiwać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Podpisuje listę od rana u Nas bez zmian niestety...:( A już myslałam Uleczka ze się rozkręciło bo znikłaś wczoraj...Ja wczoraj zaliczyłam z M dłuuugi spacer i dluuugie schody i coś tam sie ruszylo byly skurcze co prawda nie regularne ale...a potem znikly..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zawsze tu tak pusto:(szkoda bo by dni szybciej lecialy moze dzis bedzie ta pelnia;)a krzyz to mam tak juz wypiety ze jak chodze to mam wrazenie ze zaraz peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja wczoraj poszlam na piechote na dzialke ,posprzatalam bo mamy tam 2 pokoje kuchnie ,syn skosil trawe ,no ale spowrotem musial mnie m odebrac bo mie krzyze tak bola ,i tak po poludniu zabardzo sie nie udzielam bo m w domu i sie denerwuje ze z jakoms tu sektom pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalyscie o kosmetykach dla dzieci ja mam wszystko z penatena ,jestem 3 tygodnie po sciagnieciu szwa maly wtedy wazyl 3kg a teraz to pewnie ze 4 wazy i jak tak dalej pujdzie to urodze 5 kilowca i beda o mnie pisac w gazetach:);):);):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha haha to jeszce na tym zarobisz..:) moja Mała 3tygodie temu ważyła 3150 a więc trochę więcej i tak liczę że jak się urodzi to zaraz pojdzie do przedszkola...załatwi to wiele spraw :) :) :) Ja już sie nastawiłam ze 3 sierpnia mam wizytę i to dzien terminu..i podejrzewam ze lekarz wezmie mnie w srode 5 sierpnia na oddzial bo ma dyzur i bedziemy wywoływac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×