Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Tupa popieram Twój pomysł :p Asiaaa najlepiej faktycznie jak pójdziesz do gina. On będzie wiedział najlepiej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled ale okrutna jesteś z ta ciążą, ale ja też jestem za jej skróceniem, może jakaś petycja na górę :) freckled a te tabsy na recepte są bo wiem, że macmirror tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka to śmigaj dziś do lekarza, a co będziesz się niepotrzebnie stresowac...czekam na relację z wizyty!...|A z tą nadżerką to może masz racje bo Ginka mi wspominała że takową posiadam, więc to może z niej te zapalenie ja tam się nie znam...ale fest wkurzające to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaha zadzwoniłam do położnej prowadzącej szkołę rodzenia.. I prawie się niczego nie dowiedziałam, bo była właśnie..na porodówce:D Dzidziaki rozkosznie sobie płaczą, a ta się drze do telefonu, że jeśli mogę to żebym zadzwoniła potem;) Zdążyłam się dowiedzieć, że cały kurs to koszt 260zł - no to mi się podoba:D Zadzwonię do nich na pewno później i dam znać Lubliniankom czego się dowiedziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tupa pojde i napisze napewno .. pojde kolo 17 moze usg mi zrobi bo dawno nie mialam Zelka to fajnie ;] ja tam do szkoly rodzenia nie chce isc pozatym co sama chodzic bede jak maz daleko ;.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora23-do sandry
ponawiam pytanie do sandry słuchaj mam do ciebie prosbe juz pisalam o tym kilka dni temu ale chyba nie czytałas wszystkich postow otoz podobno twoj maz jest bardzo dobrym cukiernikiem-nie upiekłby mi tort na 23 urodziny mieszkam we wroclawiu i podskoczylabym do ciebie po niego co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asienka dziewczyny mają racje smigaj do lekarza po co się denerwowac :) Ja tez mam nadżerke i cytologia 2 grupa i tez mam upławy ale ginka ostatnio mi powiedziała że to nic powaznego i nic mi nie dała na te upławy Kamila :)mało miałąs stresów z facetem , to juz się tą swinską grypa bo pewnie do nas nawet nie dojdzie a na wrazie co nie spotykaj sie się z tą matką twojej koleżanki:) Maternity witaj wsród sierpniówek :) u mnie tez pochmurno ale włączyłąm pranie mam nadziej e że jeszcze dzis ominie nas deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmykam na chwilke na działke, pomidorki wystawic na powietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda się popsuła :( Ale humorek mam dobry, by dzisiaj popołudniu idę z moją mamą na poszukiwania sukienki na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, w którym szpitalu będziesz rodziła ? Ja też jestem z Lubina, termin mam na 1 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was sierpniówki :) Czytam Was już długo...ale zawsze brakowało czasu żeby się przyłączyć ...ale dzisiaj mam studniówke więc najwyższa pora... Termin mam na 12.08., to moja druga ciąża - mam już córcię 7 lat a teraz mam mieć synka :) Z ostatniego usg - waga misia 1126 czyli całkiem sporo :) Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha , iza witajcie:))) ja właśnie wrociłam ze spacerku i bylam w szmatolku. Kupiłam dzidzi taką bluzeczkę biala w rozowe kwiatki i rozową:) polarowa bluze. Zaraz robie foty i wysyłam na skrzynkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dziewczynki :) Witam nowe sierpnióweczki 🌻 Brzuchy macie śliczne. Ja pstrykne fote na 30 tydzień :) U mnie od wczoraj pada, ale tutaj słońce to \"luksus\" ;) Co do upławów to czasem się pojawia wydzielina w postaci galaretki... Nic nie swędzi. Wcześniej tez tak miałam i cytologia nic nie wykazała. Tutaj i tak nie badają, więc się nie dowiem czy mnie jakiś grzybek atakuje ;) No chyba, że bardzo się uprę to wtedy może się skuszą o pobranie próbki do badania. Kilogrmów na ten moment mam aż 7,5 :). Jak na siódmy miesiąc to bardzo wporządku. Wcinam co popadnie, a w szczególności lody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;-) no duuuży Twój bobas..;) w ogóle jak samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Witam nowe kolezanki :Maternity i Ize33:):) Asia rzeczywiscie masz utrapienie z tymi uplawami,zycze powodzonka na wizycie i trzymam kciuki zebys mogla dzidzie zobaczyc:):) U nas nadal pogoda do niczego,co prawda jeszcze dzis nie padalo,ale jest szaro i brzydko,nie lubie takiej pogody bo wplywa negatywnie na samopoczucie. A do tego smutno mi,bo moj P pojechal dzis do Mysliborza ze swoim tata,i wroci dopiero jutro,jak wychodzil z domu to lzy w oczach mialam.Wiem,ze niektore z was powiedza,ze panikuje bo ich mezowie wyjechali na dluzej,ale do tej pory nie rozstawalismy sie.I jestem bardzo do niego przywiazana,teskno mi troche:(:(:( Mam nadzieje,ze dzien szybko minie,noc jeszcze szybciej i znowu bedziemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka dziewczyny na cafe nie pozwolą ci się nudzic:)))) co robicie dzi s do amciu? bo ja nudle- czyli sos pomidorowy, parowka i makaron świderki mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz gotuję kalofiorową. A na drugie żeberka, zimniaczki i surówka z kapusty, marchewki i jabłuszka. Mniammm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawilam stopke ,bo zaczelismy 28tydz. Dzieki Kiteczek,mam nadzieje,ze bedzie mi razniej z wami:):) Ja dzis obiadku nie gotuje,bo dla siebie samej nie chce mi sie,zreszta nie lubie jesc sama obiadu.No ale te wasze obiadki brzmia smakowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nawet dobrze znoszę ciąze tylko zgaga wrrr ale ciągle pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:):) Witam nowe sierpniówki :) Asia powodzenia u lekarza :) Tupa na zgagę też jest dobre mleko wczoraj wieczorem wypiłam kubek mleka i przeszło :D ja dzisiaj na obiad mam ziemniaki męsko sos i buraczki a do tego zrobiłam kompot z truskawek :D Gaga ja też uwielbiam lody jak idę do sklepu to zawsze wychodzę z lodem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas ogladam wozki w necie. dzien w dzien. Jestem na 98 zdecydowana na x-landera tylko nie wiem czy 3 czy 4 koła, musze moze jutro sie wybrac z malzonem do sklepu zeby sprawdzic no a potem zostaje mi sledzenie aukcji w necie. bo nie chce za wczesnie kupowac- nie mam gdzie wsadzic tego wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecklend to dzisiaj w Chorzowie będzie grzmiało :P Sylwinka, ale mi narobiłaś smaka na kompocik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja mi sie w sumie wozki typu tako ale maja tak tandetne kolory i blyszczace materialy ;/, no i wielkie budki ;/ a teraz zauwazylam ze one wlasnie zdrozaly bo były na allegro za ok600-700 zł a teraz nawet 1200 z fotelikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×