Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

właśnie przyszedł do mnie mały karaluszek i ogląda bajki!!!Zawsze rano do mnie przychodzi! chociaz go interesuja te bajki jak nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Cześc Kluseczki :) Alidżi skapnełam sie że ten kolorowy obraz to 4D, ładnie można sobie Maluszka pooglądac ;)...piszę odnosnie mojego USG, ja chyba miałam w 3D robione swoje bo obraz identyczny jak u Iwonki i te pomiary w ten sam pobierane...w sumie ja nie rozmawiałam z moją ginekolog jakie to USG jest 3D czy 4D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Warszawy czy już wiecie gdzie będziecie rodzić? Macie może położne, wykupione sale do rodzinnego itp.? Dajcie znać jak to u Was wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zelka jeszcze chwila i faktycznie koniec wolności ;)ale wieczór panieński spróbuj sobie zorganizować jeszcze,no chyba,że już naprawdę brak czasu,ale chociaż 2 godz relaksu z dziewczynami to dobra odskocznia i w dodatku nazbierasz tych fajnych gadżetów sexualnych :P ślub to fajne przeżycie ;) i niech Wam pogoda dopisze ;)to od razu uśmiechy zagoszczą na Waszych twarzyczkach :) wczoraj kupiłam grzebyk ze szczotką i smoczek ;) mała rzecz ,a cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korulka ja także zaczynam miewac sny o porodzie...w ciągu ostatniego tygodnia dwa razy śniałam że rodziłam...a ostatni sen to jakiś koszmar był, że nie miałam w szpitalu nic, żadnych rzeczy...krwawiłam na lóżko i nikt się tym nie interesował, dobrze że to tylko sen:( Alidżi dziś masz USG...trzymam kciuki :) Jeśli chodzi o moje zęby to na razie jest dobrze, ale znając moje szczęście to posypie mi się pare sztuk po porodzie :) Dziś wybywam na działeczke,poplewie troszke wczoraj Mężuś zgolił trafffke i jest tak ładnie i pachnąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, nie wiem, w którym szpitalu chcę rodzić. Nie mam mam żadnych traumatycznych wspomnień, ani przyjemnych, krwawych opowieści nie czytam i nie słucham, więc nie spędza mi to snu z powiek. Położnej nie mam opłaconej i nie zamierzam mieć. Urodzić tak czy siak muszę, nikt tego za mnie nie zrobi. Wolę rodzić z obcą sobie osobą, nie zależy mi na ciepłych serdecznych stosunkach, bo nie na kawę i ploteczki do szpitala się udam. Idę na spontan. Ale zawsze tak robiłam, więc zdania wariatki pod uwagę nie bierz, mało reprezentatywny przypadek jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki, Co do sukienek to wczoraj byłam w Orsay\'u i tam są fajkne kiecki które na ciążę można ubrać, po ciąży i ceny przystępne Ja dzisiaj mam wizytę o 15:40 i USG mam nadzieję , Miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również mam dzisiaj 4d na 16:50 ale już za free,lekarz ma mi tylko przekazać informacje,których nie uzyskałam na ostatnim badaniu,bo dzidzia była za malutka....:) cieszę się,że go dzisiaj zobaczę :D:D:D ponieważ mój magnez jest pod postacią tabletki musującej,więc ja rozpuszczam jedną tabletkę w ciągu dnia,a Ty alidżi jak masz napisane na ulotce??ja brałabym tak, jak jest napisane na ulotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam mieć glukozę w tym tygodniu. Lekarz powiedział, że mam zjeść rano normalnie śniadanie, wypić glukozę i równo godzinę po mam mieć pobraną krew i finish. U Was też tak jest? Niektóre pisały coś o potrójnym kłuciu???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freckled ja nie mam 4D tylko zwykłe o ile mi wogóle zrobi bo na kase przysługuja podobno 3 USG, ciekawe czy to prawda, trzymam kciuki za ciebie dzisiaj Koteczek bukiety drogie a co powiesz o fryzurach bo jak pamiętam dzwoniłam że slubna to powiedziała mi fryzjerka 130-150 a jak pojechałam i powiedziałąm że ide na imprezkę i chcę się fajnie uczesać to zapłaciłam na miejscu 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, to zależy od dawki glukozy. Potrójne kłucie masz przy 75 gramach i podejrzeniach o podważonym poziomie cukru. Jeśli ciężarna ma cukrzycę, trzeba jej najpierw pobrać krew, coby nie zeszła z tego świata. Mój gin i piguly w zabiegowym też wspominały o zjedzeniu śniadania i niewygłupianiu się z przychodzeniem na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na tym magnezie pisze zapobiegawczo: 2 tabsy na dobę a w przypadku stwierdzenia niedoboru 6 tabletek, dużo chyba, nie? Ja chyba będę brała 2 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku a ja miałam na czczo pobieraną krew, a potem po godzinie i po dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi,ja za wizyty co 3/4 tygodnie nie płacę ani złotówki,a ginekolog robi mi usg 2d na każdej wizycie...;) przed ciążą płaciłam za każdą wizytę 50 zł,ale w momencie zajścia w ciąże,nie płacę nic....tak to wygląda u mnie......a na 4d poszłam sobie prywatnie... myślę,że 2 tabletki na dobę wystarczą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka jak wszystko zalezy od lekarzy...75g.ja miałam na czczo i lekarz zabronil mi jesc, babka w laborce po moim pytaniu "czy moge sobie szamnąc coś w ciągu tych dwóch godzin" ,a mialam ze sobą kanapki,kategoryczne "nie" mi wypowiedziała i tak kwitłam bez jedzenia i na wodzie mineralnej przez ponad 2 godziny...w razie czego kozetka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled ja też na 3/4D byłam 2 razy prywatnie plus raz z fundacji " Rodzić po ludzku" dlatego nie nalegam u mojej lekarki, też płaciłam przed ciążą 50 złociszy w tym samym gabinecie a teraz nic ale lekarke mam super więc mi pasuje gdybym bardzo chciała USG to pewnie by mi zrobiła a nawet jak nie to zawsze mozna prywatnie iść zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupo, i słusznie. Przy 75 gramach masz być na czczo. Śniadanie przysługuje przy 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !witam słonecznie a ja tylko na chwileczkę bo zaraz wybywam do kolezanki która ma termin porodu na czerwiec i jade ją odwiedzic bo tak jej ponoc nogi popuchły że ciężko jej wyjsc na dwór Alidzi :)ja łykam ten Magnezin 1 raz dziennie tak mi powiedziała farmaceutka i na mnie działa , przewitaminizowanie tez nie jest wskazane Dziewczyny a do zwykłej morfologii trzeba isc na czczo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :D:D:D:D ja już po śniadanku u nas słoneczko świeci i jest ciepło :) Koteczek ja miałam jeszcze inaczej 4 lata temu na czczo wypiłam glukozę i po godzinie szłam na badanie ciekawe jak teraz będzie to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) ja glukoze bede miala robiona dopiero za jakies 2 tygodnie, dostalam juz skierowanie ale wizyte mam 14 maja wiec zrobie sobie pare dni wczesniej:) zaraz jade odebrac wyniki moczu i potem do ginki zeby sprawdzic czy juz bakterie wyginely:o mam nadzieje ze tak... w ogole to dzisiaj mialam pobudke o 6 rano, bo przyjechal koles zabrac kanape i fotele do obszycia, bo nam sie porwala kanapa, a dopiero 2 lata ja mamy;/ 800 zł ma to kosztowac, a dalismy za komplet 2500 zł :( ale tak to juz jest ze jak tylko cos gwarancjme traci to zaraz sie psuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dokładnie i git :P glukoza-u mnie 50 gr,pobierała na czczo 1 kłucie,a po wypiciu glukozy,odczekanie godziny i drugie kłucie---tyle :) zero jedzenia,a nawet ruszania się ;)godzina siedzenia w poczekalni i przeglądania brukowca z przed 3 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas do glukozy trzeba byc na czczo, i do tej 675 i do tej 50:) swoja droga to ja przed kazdym badaniem przezywam katusze, jak musze byc na czczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na morfologie oczywiście na czczo, Dziewczyny a wy jak oddajecie mocz to podmywacie się najpierw bo ja tak zawsze robię i tak też mi lekarka kazała a jak powiedziałam siostrze i babci to były zdziwione i mówiły że nigdy tak nie robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jak to jest że do pracy jak się zaśpi to idzie się bez śniadania i je się po paru godzinach a na badania jak trzeba godz. bez żarełka to katusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do moczu to tez sie zawsze podmywa przed:) a wczoraj to juz calkiem "jazde" z tym moczem mialam, bo musialam oddac do analizy a dzien wczesniej na noc tabletki dopochwowe bralam, wiec to byl nie lada wyczyn zlapac sam mocz bez niespodzianek:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie glukozę kupuje się samemu!Kazali mi wypić w domku i przyjśc na pobranie krwi godzinę po wypiciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×