Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biały śnieg

tęsknię za pewnym facetem, który został bardzo skrzywdzony przez swoją ex

Polecane posty

tez mialam podobna sytuacje ,jego eks byla poszukiwana listem gonczym w Plsce i Uk za oszutstwa ,miala falszywy dowod i takie tam ,nie chce mi sie pisac o tym .Facet sie zalamal bo bardzo ja kochal ,jakos wyszedl z tego ale ma uprzedzenie do kobiet .Mimo tego zaczelo cos pomiedzy NAmi sie dziac ale w ostatecznosci jak widac zrezgygnowal ze mnie , a moze to moj blad byl ze niezostalam? sama nie wiem ale uwazam ze jesli komus na kims bardzo zalezy to zawsze sie przelamie aby zrobic ten pierwszy krok jesli tak nie jest to niestety tak naprawde nie zalezy ... taka prawda jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffds
no tak, facet zostal skrzywiony, to piszecie, ze nie dal sobie z nia rady, ze to "bidulek", ze powinien sie otrzasnac, itp. ale jak was zrani facet, to juz placzecie, przezywacie wszystkich facetow od najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah_te_kobiety
wtrącę się!!!!! akurat wróciłem z pracy i tak sobie lookam na forum co jest ciekawego:) i tak natknąłem się na ten topik. Mogę się mylić ale coś czuję że ten topik jest o mnie, jeśli nie dosłownie to mogę go sobie przypisać! Jeśli to nie ja jestem tym skrzywdzonym gościem to na pewno czuje jak on. Sprawa jest prosta, ja on nie chcemy skrzywdzić żadnej dziewczyny!!!! jeśli jest wartościową osobą!!!! ciężko jest wymagać ode mnie jego zaangażowania po tym co stało się w niedalekiej przeszłości! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3899562&start=0 to jest coś co pisałem pod wpływem emocji towarzyszących podczas mojego pewnego życiowego zdarzenia. Jakkolwiek ja, on zostaliśmy skrzywdzeni, nie daje to nam prawa krzywdzić nikogo innego! zwłaszcza Kobiety. A póki co zaangażowanie od nas siłą rzeczy nie wypłynie. w związku z czym staram sie staramy trzymać na dystans Kobiety potencjalnie zauroczone nami! Pozdrawiam P.S. Czas, czas, czas, czas. czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×