Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość było i już się skończyło
a ja się ciągle łamię i codziennie sobie obiecuję, że już się nie odezwę ale to jest silniejsze. On jest, był mój. Chciał być ze mną ale się rozmyślił. I teraz staram się zapomnieć ale mi nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Nie wiem czy lepiej czy gorzej, ale nie rozumiem dlaczego tak zrobił. nagle przestał się odzywać, ani słowa, nic. zero. Nawet nie powiedział że to koniec, tak poprostu po 4 latach cisza. A opowiadał te wszystkie romantyczne pierdoły, że chce być ze mną, że mnie kocha. Nawet odszedł od żony, ja od męża. A teraz cisza, nie wiem gdzie jest, nie wiem co robi. Nawet nie wiem dlaczego. To jest straszne bo nawet nie był w stanie powiedzieć mi że to koniec. Bez przerwy płaczę, bo nie dam rady inaczej. Pewnie mi w końcu przejdzie. Ale cisza jest gorsza niż gdyby mi w prost powiedział spadaj, mam cie gdzieś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
masz racje, cisza jest gorsza niż słowa, to takie zniknięcie "bez pożegnania", a Ty myślisz - dlaczego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
dokładnie, gdyby mi powiedział - nie chce cie już, znudziłaś mi się, cokolwiek, to bym przynajmniej nie miała złudzeń, nie czekałabym. A tak ta nadzieja wciąż jest i czekam. A on i tak się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja to znam.......? u mnie jest tak samo tyle ze ja pisałam ze to koniec na moje pytania czy mu na mnie zalezy nie odpowiedział więc dla mnie sprawa jest jasna no i posłałam go do diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
My też mieliśmy wiele chwil zwątpienia, nie raz już to próbowaliśmy skończyć, ale to coś co nas przyciągało było silniejsze i trwało tak 4 lata. W końcu podjeliśmy decyzję, że będziemy razem, że trzeba żyć, próbować trzymać jakoś to swoje szczęście. Tyle trudnych sytuacji przetrwaliśmy. Wiele razy oboje walczyliśmy, żeby to trwało. I nagle przed świętami cisza. Dzwoniłam, pisałam smsy, pytałam co się stało. On tylko raz napisał że uciekł od wszystkich, bo coś w nim pękło. Od tamtej pory wariuje, strasznie mi ciężko, ale musze to jakoś przetrwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
może tak będzie lepiej, ale narazie sobie z tym nie radzę i jest mi coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
jak ta cholerna piosenka KOMBI - na dnie serca pozostanie zawsze ślad, kiedy Ciebie już nie będzie tu, nie zapomne nigdy smaku Twoich ust i najgorsze nie spotkamy się już nigdy, jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Ja sie powstrzymuje ostatnimi silami,zeby nie napisac :( Nie daje rady dzis :( Przeciez jak sie odezwe to przegram rpawda ? Sama prosilam by sie nie odzywal a teraz nie wytrzymuje :( Ratunku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
To czemu kochana ja mogę Cię tylko wysłuchać :) i słucham, sama sobie nie radzę ale jak się tak człowiek wyżali to jest lżej TRZYMAJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
mam ostatnie chwile na odezwanie sie :( Pozniej on juz bedzie w pracy i nie odpisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
nie wiem co Ci powiedzieć, ja nie wytrzymuję i piszę ale to i tak nic nie daje bo on nie odpisuje. Zero, nic kompletnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Ja bym umarla gdyby nie odpisal :( Nie napisze !! Nie moge napisac, mimo,ze tak strasznie tego chce :( Dam rade !! I tak juz dzis nie odpisze, wiec nie bede spac pol nocy i czekac na odpowiedz :O lepiej nie pisac ... Ale przykro mi,ze nie zapytal jak pierwszy dzien w pracy, wiem,ze to glupie, bo sama prosilam by nie pisal i wiem,ze sam tez ze soba walczy, ale i tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to czemu, mam podobny kłopot co Ty dziś, odezwać się czy nie, korci mnie ale mam tez taka głupia dumę, która mnie powstrzymuje wczoraj napisał mi tylko 1 smsa z wyjaśnieniem, że dziś nie przyjedzie i narazie nie wie kiedy (od niego niezależne), poza tym wyjaśnieniem żadnego ciepłego słowa, dziś cisza... ale nie, nie odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Ja nie wiem czy to u mnie duma :O raczej to,ze wiem,ze jak sie odezwe to przegralam :( To on musi zdac sobie sprawe co stracil, a nie ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do męza
się gwiazda przytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Tak sobie myślę nad tym wszystkim, może to lepiej że tak się stało, bo ja nie mam tyle siły żeby to skończyć, za daleko to zaszło. Ale zdecydował i co ja mogę?? nic. Ale w Twojej sytuacji? sama musisz zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
dzięki za rade, a wiesz,że skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
byllo i minelo Ja tez wiem,ze dorbze ze on sie nie odzywa, ze krocej bedzie bolec, ze szybciej zapomne, ale jednak tak strasznie tesknie :( Jak sie rozstalismy za pierwszymr azedem to ja sie zlamalam i odezwalam sie mimo,ze tez mu zabronilam sie odzywac, wtedy bardzo kategorycznie, teraz spokojnie ... Ale wiem,ze on wlaczajac telefon tak samo czeka az on zabuczy jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to czemu, To on musi zdać sobie sprawę co stracił, a nie ja w tym momencie oboje siebie straciliście,ale jak macie byc razem to jeszcze będziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Boże jakież to szczęście że faceci są tacy cudowni i mądrzy!! To czemu ja też czekam, chociaż wiem że nie zabrzęczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
mam wrażenie,że on ma hustwaki nastrojów jak panienka, ale jestem w tej niekomfortowej sytuacji,że nie mam prawa o nic mieć żalu, bo jakim prawem, teraz to wygląda jakby on tu "rządził" , widzę, że role się odwracają,a ja chce zwyczajnie wiedzieć np. jak dzień minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ale jego to dziś nie obchodzi, mówiłam mu setki razy,że nawet ja ma zły nastrój tym bardziej ma się do mnie odezwać, bo ja zawsze umiem mu poprawić humor,ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on sobie porawi
w inny sposób ,teraz to on moze robic co chce np.panienki sobie pukac bo czemu miałby tego nie robić skoro jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
nie oceniaj wszystkich swoja miarka, nie jest wolny jeszcze i napewno jest w domu, i to nie ten typ faceta więc PUDŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
olej te durne teksty. specjalnie podpuszcza i jak widać z powodzeniem. Ja zanim się sama wplątałam w taki układ, też nie mogłam uwierzyć że tak można żyć a jednak. Długo się przed tym broniłam i nie udało mi się, ale teraz przynajmniej staram sie tak szybko nie oceniać innych. Bo tak jakby do tego potrzebne są dwie osoby - głupia baba i ideał facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×