Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie moze banalne

czemu zawsze piszecie ze po rozstaniu z eksem poznaliscie

Polecane posty

Gość pytanie moze banalne

kogos o 1000x lepszego?raczej rzadko kiedy czytam ze ten nowy byl gorszy od bylego.same sie oszukujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt sie chyba nie rozstaje bez powodu, prawda? nowego partnera wybierasz, szukając tak, aby nie posiadał wad twojego poprzedniego, z którym się nie ułozyło w dodatku takie stwierdzenia najczęściej dotyczą toksycznych związków, z których trafiało się na wartościowszych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynabezperly
to zalezy przeciez od wielu aspektow, jak bylas szalenczo zakochana, a koles Cie nie chcial cale zycie to bedzie Ci siedziec w bani :P i kazdy nastepny bedzie gorszy, a jak zaliczalas kolejne zwiazki w nadzei na milosc i kupa to jest tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynabezperly
faceci bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynabezperly
faceci tylko pierdola nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casertana
Czemu 'zawsze' to nie jest pojęcie względne? 1. Nie zawsze i nie wszyscy tak robią. 2. Dla bab to faceci są p***, a dla facetów baby. I też nie dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> faceci tylko pie**ola nic wiecej Owszem, was pierrdolimy. Dosłownie i w przenośni :) Kiedy chcemy i gdzie chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie moze banalne
hm gdzie sie nie wejdzie na jakis temat o powrotach,rozstaniach,zwiazkach.itd KAZDA pisze ze ten nastepny to ideal ze eks byl taki sraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynabezperly
dokladnie, a ja was pierdole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynabezperly
to smutne, nie miec uczuć i rżąć wszystko , co się rusza :) Takie proste, beznadziejnie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro się ludzie rozstają to
chyba znak, że nie są dla siebie:O Wszystko jedno, czy ja zostawiam faceta, czy on mnie- coś musi być nie tak, jak być powinno. I dopóki nie poznam nikogo lepszego- nie wiąże się. Poza tym ja zawsze idealizuje facetów, zwłaszcza byłych:O Ale w końcu każdy przegląda na oczy. Dzisiaj, z perspektywy 1,5 roku mogę powiedzieć, że mój były jest niezdecydowany, jest straszną ciotką, do tego jest nudny, niewykształcony i ma wielkie cyce (wazy ponad 100kg....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy \"eksowie\" byli zli, ale na topikach pisze sie przewaznie o tych zlych, bo do nich glownie nawiazuja topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×