Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gegettt

Im mniej na Kafe, tym mniej dolujacych mysli

Polecane posty

Gość Gegettt

przestalam tu przesiadywac, bo procz tego ze szkoda czasu to jeszcze zauwazylam ze mnie doly biora czytajac te smetny narzekania i bolaczki czy proby zamachy na wlasne zycie Wczesniej myslalam ze to dobry sposob na poznawanie zachowan ludzkich, pogaduchy itp ale przekazy negtywne robia swoje....juz na samym starcie czytujac np " nie chce zyc" choc raz dziennie czlowiek podswiadomie przyswaja te tresci .... i wtedy to jest jak mantra.... samemu zaczyna sie podobnie myslec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kafe jest jak szambo raz tu wpadniesz i już śmierdzisz do końca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jakiegos czasu
masz zupelna racje dziewczyno, nic nie zastapi prawdziwego zycia i rozrywek w realu. Na poczatek kup sobie pompke do cycków. A rekiny muszą pływać żeby nie zdechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gegettt
DKMG hjehje...poczulabym ze wpadlam :P na szczescie praca ostatnio zbyt mnie absobruje ;) Montmorlonit - kiedys mki sie zepsul komp, dopiero po 3 tyg brat naprawil a ja wcale nie stekalam od braku kafe :P wiesz mozesz zastaoswac ten drastyczny srodek jesli ma pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gegett..ostatnio poważnie zastanawiam się nad odstawieniem kaffe na jakiś czas przynajmniej..za duzo rozkmin mam jak za dużo tu wnikam.. złapałam sie nawet nad tym, że w ciągu dnia zdarza mi się zastanawiać nad jakimś topikiem, nad ludźmi którzy tu piszą..czy mnie coś takiego może spotkac, zaczynam analizować, kombinować..to chore jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×