Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

velbon

Zbyt duża śmiałość powodem olania przez kobietę? Jak myślicie?

Polecane posty

Gość baba Cie testuje
tylko że ta pewność Siebie nie musi iść w parze z kretyńskim zachowaniem ...pewność Siebie polega na Swojej wartości. Jasne tylko ze w przypadku kretynskiego zachowania w stylu "Bejbe, choc tu do mnie", i obejmowanie lapanie za dlonie i genralnie obscesowe zachowanie, zgrywajace sie pewniaka wywoluja natychmiastowa reakcje w stylu odpieprsz sie koles! a tu nie ma mowy o takim przypadku a zachowanie nie chec bez prostestow moze wywyloac zachowanie faceta ktoremu na imie "czy moge Cie doknac" niepewnego szukajacego wpierw akceptacji jego samego i jego zachowan, wtedy nie ma mowy o chemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Cie testuje
Dzięki wszystkim za rady, mam już w głowie wiadomość to dawaj wpierw na forum, zweryfikujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie, bo jeszcze ona tutaj jakimś cudem zajrzy i będę doszczętnie spalony ;) Pod moim nickiem jest moj numer gg, jesli mozesz to odezwij sie do mnie, wtedy Ci napisze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Cie testuje
Valbon: No przepraszam bardzo, ale jeśli dla Ciebie dotyk, objęcie dziewczyny, po prostu oznaka zainteresowania nią to jest kretyńskie zachowanie, to ja nie wiem kto tutaj myli pojęcia Dzięki wszystkim za rady, mam już w głowie wiadomość, którą jej wyślę. Jeśli zostawi to bez reakcji, no to trudno. Następnym razem przy innej dziewczynie nie będę aż tak szybko działał. Valbon widac ze z Ciebie madry koles, i powodzenia :) pokazujac jej ze nie boisz sie jej stracic a jednoczesnie bedziesz w niej wywyolywal pozytywne reakcje(podniecenie, podeskcytowanie) przyniesie Ci nadzwyczaj szybko spodziewane efekty :) W kazdym razie ryzkujesz i nie boj sie ryzykowac :) bo co mozesz starcic ? Nic, To tylko dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blibik
bo łapska trzeba trzymać przy sobie a nie pchać gdzie wlezie jak nieznasz młodej niewiasty,o klejnot trzeba dbać,a ty to zniweczyłeś i na co ty teraz chłopcze liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×