Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...fabetka

KTO Z WAS TAŃCZY TANIEC BRZUCHA?

Polecane posty

Gość iwonnnka90
Odświeżając watek-mam pytanie czy trzeba być jakos specjalnie wysportowanym kiedy chce się zapisac na takie zajęcia ? Czy wcześniej trzeba jakoś regularnie robić brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałam potańczyć taniec brzucha, ale nie znalazłam kursu w odpowiednich godzinach dla siebie... ale za to chodzę teraz na dancehall, bo wrzucili go na grafik w klubie fitness, gdzie chodzę.:D i powiem Wam, że też można troszkę z brzuszka zrzucić.:) pozytywna energia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceaa
Mnie też korci, żeby pójść na taniec brzucha :) teraz jestem na towarzyskim, ale w tej samej szkole, w której mam kurs, jest też taniec brzucha! http://www.ananday.pl/index.php?id=taniec-brzucha co myślicie? pójść na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fe_lka777
Ja zapraszam na profil na FB tańca brzucha http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Szko%C5%82a-Ta%C5%84ca-Orientalnego-Perfekta/167946503230880 Tutaj mozna dowiedziec sie znacznie wiecej na temat tańca brzucha i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacjjja
Mysle ze warto jest iśc na taki kurs,bo w sumie wydaje mi sie ze jest to najbardziej kobiecy taniec i warto moze nawet dla swojego mezczyzny sie go nauczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonik823
Super jest taki taniec.Nie zadne tam hip hopy czy salsy,ale własnie taniec brzucha który jest strasznei kobiecy i przy tym mega seksowny.ja polecam,juz poł roku chodze do Perfekty na zajecia i jest naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiatanca
Witajcie! Zapraszamy na Weekendowe Warsztaty Taneczne 2011 - promocyjny okres rejestracji do 15.IX.2011! Termin: 30.09-2.10.2011 Rozpoczęcie: piątek 30.09 godz. 19:00 Zakończenie: niedziela 2.10 godz. 15:00 Organizator: Akademia Tańca AT ul. Topolowa 22 31-506 Kraków Miejsce: Ośrodek Wczasowy Zbójnik ul. Sądelska 10b 34-531 Murzasichle Zakwaterowanie i wyżywienie - pokoje z łazienkami i TV - pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie - darmowy dostęp do internetu - 3 sale taneczne z lustrami Warsztaty - Orientalny weekend taneczny poziom otwarty. "Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką... Czy zastanawiałaś się kiedyś, w czym tkwi urok muzyki arabskiej? W czym tkwi sekret choreografii, od której nie możemy oderwać oczu? W jaki sposób tancerka staje się jednością z muzyką do której tańczy?" Podczas warsztatów popracujemy nad prawidłową postawą, koordynacją, pracą rąk i techniką tańca. Nauczymy się podstawowych ruchów i kroków wykorzystywanych w tańcu orientalnym, które zostaną połączone w choreografię. Odkryjmy w każdej z Was to, co najbardziej kobiece... W programie: - nauka prawidłowej postawy ciała - podstawowe ruchy pracy bioder-ósemki, twist, akcent - technika shimmi - nauka podstawowych kroków - wieczorek orientalny jak z baśni 1001 nocy - podstawowe ruchy wykorzystywane w tańcu brzucha - praca dłoni w tańcu - krótkie choreografie - bellydance pop - łączenia ruchów - fuzja tańca brzucha z bollydwood dance - wykorzystanie w tańcu rekwizytów - połączenie technik tańca - pokazy uczestników warsztatów. Co zabrać? Długie spódnice lub spodnie oraz bluzki najlepiej odsłaniające brzuchy :) Kto posiada również pasy z monetkami i długie zwiewne chusty (typu prostokątnego pareo), a wszyscy dobry nastrój :) Cennik: ****Dla Użytkowników forum promocyjny okres rejestracji jest przesunięty do 15 września 2011! Do zapłaty 300 zł (nie 350 zł)!**** Cena obejmuje zajęcia taneczne, nocleg i pełne wyżywienie. Dojazd na warsztaty we własnym zakresie. Warunki uczestnictwa Zapisy na warsztaty drogą mailową na adres taniec@naukatanca.com Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł od osoby w terminie do 31 sierpnia 2011. Pełna odpłatność za warsztaty musi zostać uiszczona w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2011. Opłaty można dokonać w biurze Akademii Tańca AT lub poprzez wpłatę na konto: Nr rachunku: 94 1140 2017 0000 4802 1026 4465 Akademia Tańca AT ul. Topolowa 22 31-506 Kraków Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty adresowane są tylko dla osób pełnoletnich. http://naukatanca.com/warsztaty_tanca_brzucha.php"]naukatanca.com/warsztaty_tanca_brzucha.php Pozdrowienia dla Wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginnna78
No własnie sama szukałam dla siebie dobrej szkoły tańca, własnie takiej gdzie mozna sie nauczyć tańca brzucha i trafiłam do Perfekty. No zobaczymy jak bedzie, a zaczynam od maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllusia
A ile trzeba chodzić na takie zajecia z tańca dziewczyny zeby mozna było powiedzieć o jakiś konkretnych efektach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li-dka90
Ja uważam ze minimum poł roku spokojnie. Ale jest tez tak, ze jak zapiszesz sie na takie zajecia to nie bedziesz chciała przestać chodzić. Moim zdaniem taniec brzucha bardzo wciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra coś próbowała, ale z marnym skutkiem. Zniechęciła się po kilku lekcjach :D Nie widać wymiernych rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio_Hayfa
Studio Tańca Hayfa zaprasza serdecznie na Dzień Otwarty - darmowe lekcje pokazowe TAŃCA BRZUCHA. 7.10.2012 niedziela, grupa 1 15.00-16.00, grupa 2 16.00-17.00. Kraków, ul.Emaus 7/7 (Salwator). Odkryj magię TAŃCA BRZUCHA i weź udział w wyjątkowych zajęciachowianych atmosferą orientalnej tajemniczości. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie! Wypróbuj nasze zajęcia, zabierz ze sobą przyjaciółkę, mamę, córkę, siostrę i bawmy się wspólnie! Obowiązuje rezerwacja miejsc do 3 października! E-mail: studio@hayfa.pl Tel. 794 423 172 TANIEC BRZUCHA Taniec brzucha jest esencją kobiecości owianą arabskim rytmem. Ten najbardziej kobiecy taniec świata, podkreślający zmysłowość i kobiecą dumę, doskonale modeluje sylwetkę i ma dobroczynny wpływ m. in. na układ krążenia, układ oddechowy, zapobiega bólom stawów czy pleców. Ale zajęcia tańca brzucha to nie tylko ruch i korzyści dla ciała. Taniec ten ma właściwości uzdrawiające kobiecą duszę , dzięki atmosferze tańca w gronie kobiet wytwarzamy pozytywną energię która pomaga nam stawić czoła codziennym wyzwaniom. UWAGA! Rusza nowa grupa początkująca Tańca Brzucha już od 2.10.2012 godz. 20.00-21.00. Chcesz zobaczyć jak tańczymy? Przyjdź 20.10.2012 do Shisha Club Mały Rynek 2 w Krakowie - od godz. 21.00 Gala Pokazów Tańca Brzucha. Zobacz WWW.HAYFA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie tańcze, ale chciałabym ale mój brzuch po porodzie, chyba nigdy nie dojdzie do wprawy takiej jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllwirkowksa
Ja słyszałam duzo dobrego o tej szkole. Ja ma w planach zapisanie sie do niej, ale na Ochocie. Tam bede miała po prostu potem blizej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adc
Zapraszamy na zajęcia Tańca Brzucha w Art Dance Complex Warszawa Aleje Jerozolimskie 107. Gr. Początkująca : poniedziałki 18:00 i czwartki 21:00 Gr.Średnio-zaawansowana : Poniedziałki 19:00 i czwartki 20;00 Prowadzą Sandra Kliś oraz Aleksandra Drzewicka. Zapraszamy serdecznie więcej informacji na stronie : www.artdancecomplex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllskowa
To jest własnie jedna z lepszych szkoł jesli chodzi tak tez ogólnie o taniec orientalny, wiec ja sama spokojnie równeiż moge polecic ta szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia3287
niceaa Ja chodzę do Ananday i bardzo polecam ! Pewnie już się zdecydowałaś pójść do tej szkoły i nie żałujesz, (bo ja nie żałuję) ale mimo wszystko może komuś się przyda taka wiedza na temat tej szkoły :P świetni ludzie i świetne tańce :) Polecam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitka99
a mogłybyście dodać te które wam się podobają do tej mapki? https://www.facebook.com/mojanowafigura/app_251214408351517 wy możecie zgarnąć bon na ciuchy, a takim jak ja trochę nieogarom, to ułatwi życie, bo mnie łatwiej szukać tak, a nie przez google, a potem pytać po kolei czy ktoś gdzieś już był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w wakacje równiez mozna zapisać sie na zajęcia w wakacje, wiec moze warto jest wykorzystać ten wolny czas na taka nauke tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandelllopa
Całkowicie sie zgadzam. To rzeczywiscie jest taki taniec dzieki któremu dobrze sie czujemy, mozemy sie rozluźnić, ale i przy okazji tez zrzucic troszke kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już kolejna edycja naszej orientalnej imprezy! W tym roku czekają na Was jak zwykle wspaniałe pokazy - zapraszamy! ***RIVIERA ORIENT NIGHT*** - Pokazy grup kursanckich - Pokazy Instruktorów - Pokaz Niespodzianka - Sety taneczne - Konkursy dla publiczności - Malowanie henną - i wiele innych! Identyfikator tancerza Obowiązuje wszystkie osoby tańczące pokaz podczas imprezy - cena 5 zł. Zwolnione z zakupu są osoby, które wykupią miejsce siedzące przy stoliku. Identyfikator wydawany jest na podstawie zgłoszenia osoby do pokazu przez instruktora oraz wpłaty. Wpłaty dokonać można gotówką w siedzibach szkoły. Zgłoszenia oraz wpłaty za identyfikatory do 7 grudnia. Dla wszystkich tancerzy posiadających identyfikator tatuaż z henny gratis!!! PLAN IMPREZY: - wejścia dla Tancerzy (z identyfikatorami) TYLKO DO GODZINY 19:00 - 19:30 - wstęp dla Gości - 20:00 - start Riviera Orient Night Bilety: 15 zł do 13 grudnia 20 zł w dniu imprezy Miejsce przy stoliku z shishą: 30 zł Miejsce przy stoliku: 25 zł Ilość miejsc przy stoliku ograniczona. Obowiązuje kolejność wpłat. Rezerwacje miejsc mailowo tylko mailowo pod adresem: agatakoziol@taniec.net Dołącz do wydarzenia na facebooku - kliknij tutaj *** Mistrzostwa Riviery w Tańcu Brzucha w kategoriach: duet oraz trio*** Czas trwania prezentacji do 3,5 minut Nagrody: Puchary/medale i nagrody rzeczowe za pierwsze 3 miejsca Dyplomy dla wszystkich uczestników Mistrzostw Pula nagród - 3 tysiące złotych Zgłoszenia: zgłoszenia oraz muzykę przesłać należy na adres: agatakoziol@taniec.net do 10 grudnia Startowe: 50 zł od osoby Płatne przelewem na konto - z opisem "Duet/Trio + nazwiska" Darmowa sala do treningu: Więcej info wkrótce... Miejsce: Klub Mechanik ul. Narbutta 87 /róg Wołoskiej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka turecka z Hayal Poznaj tajniki tureckich gwiazd tańca brzucha takich jak Asena i Didem. Mocne i szybkie shimmy, ekscytujące obroty, taniec na podłodze oraz wiele innych elementów, które ubogacą Twoją technikę i taniec. HAYAL: Katarzyna Wieczorek - pseudonim artystyczny Hayal, co w języku tureckim znaczy marzenie. Specjalność: taniec brzucha w stylu tureckim. Tańcem brzucha zajmuję się od 2003 roku. Swoją przygodę z tym tańcem rozpoczęłam u Anny Redlin. Później kontynuowałam naukę u innych nauczycieli w Polsce, w Turcji oraz Egipcie. Od 2005 roku prowadzę zajęcia i daję pokazy tańca brzucha. Występowałam m.in. w łódzkim Klubie Spadkobierców, Klubie 77, Habibi Sheesha Bar, Mojito Latino Club, Sahara Shisha Club, "Portobello", "Fresh and Chilli, "CABARECIE", "Bagdad Cafe", podczas "Orient Expressu" - imprezy organizowanej przez Uniwersytet Łódzki, a także z zespołem Viva Flamenco w projekcie "Indialucia" łączącym flamenco z muzyką orientalną. Mój taniec urozmaicił wiele imprez okolicznościowych. Osiągnięcia: Pomysłodawczyni i organizatorka pierwszego w Łodzi festiwalu tańca brzucha - ORIENT EXPRESS Finalistka Pucharu Polski w tańcu brzucha 2006, 8 miejsce na Pucharze Świata 2006, Tancerka Polskiej Federacji Tańca Trenerka i choreograf zespołu HAREM -Mistrza Polski 2012, finalisty Mistrzostw Europy i Świata Liberec 2012 Trenerka i choreograf zespołu KARDELEN - V-ce Mistrza Polski 2013 Kiedy? 15 grudnia 2013 14:00 -16:00 Gdzie? Szkoła tańca Riviera ul. Waryńskiego 12 Opłaty? Do 6 grudnia - 60 zł Od 7 grudnia - 80 zł Karty Benefit/Fit Profit: - 10 zł Zapisy? - Recepcje ST Riviera - ON LINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orientalna ja
hej;) widzę, że wątek pada...ale może uda mi się jeszcze uzyskac jakieś info:) chciała bym się zapisać na taniec brzucha, ale nie wiem za bardzo gdzie... może podzielicie się opiniami. Oczywiście chodzi mi o Warszwę :) Byłam kiedys na Festiwalu Tańca Brzucha-zupełnie przypadkiem - i zostałam zaczarowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bełatka123
O:) jak miło, że ktoś tu jeszcze zagląda;) Ja przerobiłam już 3 szkoły tańca i trafiłam do takiej małej kameralnej :) Nie wiem czy można tak oficjalnie reklamować-chyba nie...Podpowiem tylko że jest na Pradze południe :D w innych instruktorki strasznie gwiazdorzyły...a strasznie tego nie lubię. Czułam się tam jak ciamajda, bo one się tak lansowały. A tu gdzie trafiłam jest inaczej:) taki fajny klimacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×