Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glos rozsadku

Kobieto, puchu marny

Polecane posty

Gość glos rozsadku

tak czytam sobie od krotkiego czasu to forum i dochodze do wniosku, ze albo (chce w to wierzyc) jest tu polowa tematow, ktore sa prowokacjami, podpuchami na takim lub innym poziomie.....albo (i tu sie rodzi moje przerazenie) tak olbrzmymi odsetek piszacych tu kobiet jest zwyczajnie naiwnych/glupich/nieszanujacych sie. Watki typu: - czy mozna byc z kims i kochac kogos innego - powiedzial mi ze mam schudnac - co robic? - zaciagnal do lozka a teraz jest chamski - co robic? sprawiaja, ze nie wiadomo czy smiac sie czy plakac To mowilem ja, jarzabek pozdr wszystkich z odrobina rozumu w glowach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
hej Nikcie! ciesze sie, ze podzielasz moje zdanie :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
Kazdego wieczora podglądam swoją siostrę jak bierze prysznic aby napatrzeć sie na tą jej zarośniętą "kocią mordkę" :) .Mam stulejkę i wstydzę się dziewczyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre tematy to beznadzieja!!! a jak się napisze że to kłamstwo lub prowokacja to zaraz wszysty robia afere!!! Bo nie mam uczuć itd. a jak się okazuje że to kłamstwo to wszyscy nagle znikają. Podglądam siostre hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
jak narazie ok , wlasnie skończyłem poranną masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
nie moge zebrac sie do pracy, zwlaszcza jak widze takie smieszne teksty podszywajacych sie osob :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
Pracuję w Biedronce na stoisku z nabiałem.Dziś mam na 12 do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
rewelacja! prosze o wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety mają ogromną ochotę spotkać w życiu kogoś , kogo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
recoil - cos w tym z pewnoscia jest, ale mamy inny problem, sa przekonane jednoczesnie ze sa takie jakie wcale nie sa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie , zwłaszcza tutaj , gdzie mogą grać role jakie im pasują a w późniejszym etapie nie zauważają, czy jeszcze grają czy już takie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
role tutaj to tak naprawde sa malo istotne, tutaj to jest tylko wylewanie zali i frustracji, natomiast chodzi o to, ze w zyciu maja wielkie pragnienia, niestworzone idealy itd....a najczesciej prace nalezy zaczac nie od partnera a od siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy spojrzysz na ich blogi lub portale internetowe , role jednak mają duże znaczenie dla wytworzenia wizerunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
gdy spojrzysz na ich blogi lub portale internetowe , role jednak mają duże znaczenie dla wytworzenia wizerunku - czy masz na mysli zasade, ze jak jakies klamstwo powtorzy sie tysiac razy to stanie sie prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy , że oszukiwanie siebie samego i innych wchodzi w grę , zapewne jeśli miało by się pozostać bez drobnych kłamstewek , z podmiotu uszło by powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofinka
Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
czesc Tofinko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosie Rozsądku, rozumiem, że na tym portalu otrzymałeś ogromną dawkę uderzeniową damskiej naiwności, ale w końcu to babski portal. Ja jednak śledzę od dłuższego czasu rzadziej pojawiające się wypowiedzi męskiej części populacji, jak również wyciągam z dołka paru kolegów po zawodach miłosnych :P i Twoją tezę proponuję odnieść również do facetów. Konkluzja? Znakomita większość społeczeństwa jest zwyczajnie niemądra, a człowiek zakochany ma tendencję to idealizacji obiektu swego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
Opowiesz mi o swoich preferencjach seksualnych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny puch hmmm
Witam.... Głosie masz racje, kiedyś nawet poruszyłam to o czym Ty dziś napisałeś... niestety zoastałam "zakrzyczana" przez forumowiczki,że nie mam racji,że "takie tematy" są potrzebne itp... a ja się tylko zapytałam , dlaczego kobiety , które tu "jęczą",że mają jakiechś tam problemy z mężczyznami same sie nie szanują? stwierdziłam wtedy, ze nie uzyskam odpowiedzi i.. sobie poszlam:) a teraz czasami jak czytam rozne topiki tego typu- coż smieje sie i tyle... :P pozdrawiam:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofinka
Zwal sobie pod zdjęcie z gazety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
Naturalnie Energiczna trzydziestko, masz calkowita racje, z drobana tylko uwaga, chodzi mi o stopien tej "naiwnosci" i "braku poszanowania dla samych siebie", bo chyba nie zaprzeczysz, ze kobiety w swej naturze zasadniczo roznia sie od mezczyzn i stwarzaja same sobie znacznie wiecej problemow. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
swoja droga podszywacze pelnia bardzo cenna role - podnosza watki, zupelnie za friko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak również wyciągam z dołka paru kolegów po zawodach miłosnych i Twoją tezę proponuję odnieść również do facetów. Konkluzja? Znakomita większość społeczeństwa jest zwyczajnie niemądra, a człowiek zakochany ma tendencję to idealizacji obiektu swego uczucia. ENERGICZNA 30 ----> 🌻👄 ....to miedzy innymi tez dzieki tobie jestem gdzie jestem :D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofinka
super,że się ktoś podszywa za mnie .. cóż za dojrzalość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny puch hmmm
no wlasnie, kobiety bardzo często wiele sobie dodają, same stwarzają sztuczne problemy.. ale wydaje mi się, ze to wynika z pewnego rodzaju niedojrzałości lub z ogromnej potrzeby "bycia z kims"- zdecydowana większość kobiet boi się samotności- nie wiedziec czemu... bo chyba lepeij byc samej niż w jakims toksycznym związku :) ale kobiety lubia sie umartwiać, lubią kiedy , ktoś im współczuje, wręcz przescigają się z tym, która ma bardziej popaprane zycie- to chyba nie jest normlane:P hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×