Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kgkgkgkgkg

kto nosi bokserki firmy cornette proszę o wypowiedź

Polecane posty

Gość kgkgkgkgkg

witam :) zauważyłam że mają fajne motywy i chcę kupić je mojemu chłopakowi tyle że nie wiem jaka jest ich jakość ... dlatego proszę o opinie Panów którzy je noszą :) a jeśli są do niczego to proszę o nazwy jakieś sprawdzone firmy :) z góry dziękuję :) bardzo zależy mi żeby się spodobały mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbc
bokserki nie nosze , bo sa mało wygodne . Tylko slipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgkgkgkgkg
dziękuję :) nie znam się na bokserkach więc wolałam zapytać :) czy np po pierwszym praniu się nie rozciągną itp :) ale skoro zadowolony to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche jzu nosi bo pierwsza pare kupilam rok temu na mikolajki bo fajne z reniferem byly;) wygladaja wciaz tak samo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgkgkgkgkg
no właśnie one mają takie fajne motywy :) więc też mu zakupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśkaaaa
z tej firmy pojawiły się bokserki które wchłaniają przykry zapach a wspomagają wydzielanie naturalnych feromonów. Coś ok 40 zł kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalal
właśnie zamówiłam bokserki tej firmy,. zobaczymy co to za jakość, podziele sie opionią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek85
Noszę ich bokserki od kilku lat, kupuje przez internet u producenta, co prawda kiedyś mieli stronę że aż żal ale od roku jest naprawdę super, musiała zmienić się obsada bo jakość realizacji zamówień jest nieporównywalna do tego co kiedyś, także spokojnie mogę polecić sklep.cornette.pl dział bokserki męskie jest cały godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość strasznie spadła. bokserki się drą i farbują a koszt obcisłych walentynkowych to już porażka, kiedyś co roku kupowałem większa ilość ale teraz muszę zrezygnować 35zł za sztukę. Niestety przykro mi bo super produkty mieli a teraz już co rok gorsza jakość i wyższa cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam drastyczny spadek jakości. Chyba od roku 2015, 2016. Kolory odbarwiają, a szwy się prują. A kupowałem chyba od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zauważyłem drastyczny spadek jakości. Od wielu lat kupowałem i właśnie przestaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to prawdą, że pogorszyła się jakość. Noszę od lat. Lepszych nigdy nie nosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

Potwierdzam, strasznie spadła jakość. Cornette teraz to dno. Po pięciu praniach drą się na szwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potwierdzam w 2019 roku. Związany z tą marką ponad 10 lat. od 2-3 lat, zdecydowanie pogorszenie jakości. Szukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Jakość bardzo słaba 😞 po 2 praniach puszczają szwy gumka odchodzi od reszty bokserek .Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna jakość. Nie wiem, skąd te słabe opinie. Chyba do forum dobrała się konkurencja. Mój mąż jest zadowolony z bokserek od cornette. Mają duży wybór, ceny też są ok. A i bokserki po praniu też są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój facet nosi i żadnych problemów. Nigdzie na szwach mu się nie prują. Niektóre ma ponad 2 lata i nadal są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×