Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmarkanalala

jaki tani cieply kraj zeby wyjechac na wczasy?

Polecane posty

Gość a ja proponuje
olej biura podrozy i jedz na jakas wyprawe! wiekszosc azji mozna zwiedzic za grosze- polecam indie albo tajlandie :) tez studiuje, wiec cena jest b wazna. zawsze z moim chlopakiem ciulamy na bilet a potem jakos sie kreci... i przynajmniej mamy kompletna wolnosc z takiego niezaleznego wyjazdu, zamiast spedu turystow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetPrincesska
zdecydowanie tunezja ja w sezonie placilam 1300zl za dwa tygodnie wiec teraz jak sie postarasz to znajdziesz cos to tysiaca wszystkie te hiszpanie i grecje sa drogie chorwacja tez zdrozala strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje ---> niezły pomysł i popieram, ale nie powiesz mi, ze zmieścisz sie w bilecie za 1000 zł do Indii lub Tajlandii? a dodatkowe koszty utrzymania na miejscu? Wiem, ze akurat Indie i Tajlandia są tanie na miejscu, ale w 2.000 nie sądzę , zeby sie zmieścic. A tu była mowa o 1.000 zł i za to mozna miec przelot, pełne wyżywienie, pogodę gwarantowaną, i ciepłe morze, ładną plażę. Dodatkowe swoje wydatki to ewentualnie min. 100 $ i tez mozna przezyc. Tunezja też tania, ale czy ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara Rabsztyn

Bułgaria jest właściwie jednym z najtańszych kierunków, ale z własnego doświadczenia jak chcecie mieć cuper pewną pogode polecam wyjazd od drugiej połowy czerwca. Ja jechałam na początku na tydzień i na te 7 dni pobytu, dwa trafiły się chłodne, chociaż w sumie to i dobrze bo nam skóra odpoczęła. Jechaliśmy z biura podróży Coral Travel, Zawsze mają ciekawe oferty last minute i jest bardzo dobry kontakt z rezydentem na miejscu. No i taki bardziej bezpieczny kraj, bez zamachów etc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiowa44
Dnia 25.04.2019 o 09:59, Gość Tamara Rabsztyn napisał:

Bułgaria jest właściwie jednym z najtańszych kierunków, ale z własnego doświadczenia jak chcecie mieć cuper pewną pogode polecam wyjazd od drugiej połowy czerwca. Ja jechałam na początku na tydzień i na te 7 dni pobytu, dwa trafiły się chłodne, chociaż w sumie to i dobrze bo nam skóra odpoczęła. Jechaliśmy z biura podróży Coral Travel, Zawsze mają ciekawe oferty last minute i jest bardzo dobry kontakt z rezydentem na miejscu. No i taki bardziej bezpieczny kraj, bez zamachów etc. 

jechałam z tym biurem do Bułgarii a teraz jadę do Tajlandii po Nowym Roku 😉 Zawsze dobre oferty cenowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Bułgarii z Coral Travel - jestem bardzo zadowolona z wakacji, spokój, mało ludzi, idzie wypocząć. A biuro odpowiednio zadbało o bezpieczeństwo, na każdym kroku widać było ze dbają o nasz komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×