Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Doszło i jestem pod wrażeniem. Okrągłe są super i zawsze by mi te 2000 zostało w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pisałam o tym, że mentor wycofał się z dożywotnich gwarancji jakiś cas temu. Agniesia - jest raczej prawdopodobne że jeśli będziesz chudnąć, to tkanka tłuszczowa z całego ciała będzie schodzić.. w kwestii świątecznych prezentów - czyli zdjęć :D - też poproszę :) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie, na piersiach zawsze cos tam jest, więc jak się chudnie to wszędzie..ja właśnie przeczytałąm, ze na szkapach źle wyglądają implanty i wiecie co haha zjadłam pół czekolady hihi :) Ja w przeciwieństwie do Ciebie, chcę ważyć, chcę przybrać na wadze. Po 2 ciąży spadłam do 52 kg i byłam jak patyk :o:o teraz ważę 54 więc też wiele nie mam z ciałka. A jak będę grubsza, to doktorek wsadzi mi większe implanty hehe ale wykombonowałam co?? :):):) Borykam się tylko z jednym...dr Brzuchanski czy dr Kasprzyk?????? kurcze sama nie wiem. Oby dwoje mają dobre opinie i duza różnica w cenia hmmm co robić???poradzcie plissss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikotek
czesc dziewczyny:), mam pytanko-jestem 3 tydzien po operacji, (implanty okragle 375 ml) piersi nadal sa twarde i malo ruchome, kiedy to mija?kiedy beda mieciutkie...:( czytam Was od jakiegos czasu i widze ze znacie sie na rzeczy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, jeśli masz mieć pod mięsień to niewiele to zmieni :) tyle że faktycznie może wyglądać lepiej niż gdyby impl był tylko powleczony wysuszoną skórą Kasikotek - a jakiej firmy masz impl i jak umiejscowione (pod mięsień czy gruczoł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikotek to jest kwestia inwidualna,w zaleznosci od tego jaki masz implant i\\jaki mials rozmair wyjsciowy i\\ miesien ile skory itd nie mozna tego okreslic ale 3 tyg to wczesnie wiec sie niemartw jesli mialas swoje wyjsciowe male i duzy implant to proponuje masaze,co prawda ja ich nie stosowalam ale a\\ja mialam moje wyjsciowe duze :)tylko o ile wiem to masuje sie od poczatku:) najlepiej jak zapytasz swojego medyka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie już dzisiaj mija 3 tygodnie i 2 dni;) Piersi ruchome w miarę, blizny białe ale "grube" (nie wiem czy to dobrze, a u Ciebie KASIKOTKU jak wygląda sytuacja z bliznami?), w dodatku czuję jakbym coś miała w lewej piersi, czasami boli-też nie wiem czy to normalne..). A co do wagi, ja jestem chyba "inna" i uważam, że bede fajniej wygladac chudsza z fajnymi cycuchami:D Dlatego dieta, dieta, dieta- powoli i skutecznie do celu. Chciałabym już wskoczyć na rowerek stacjonarny i pedałować (mam mały cellulit) no i skora nie jest super jedrna- ale to chyba za wcześnie na ćwiczenia? No i mialam zamiar zacząć robić Aerobiczną Szóstkę Weidera (marzy mi się delikatny "kaloryferek" na brzuchu).. no ale na to to zdecydowanie za wcześnie- ale najpierw zrzuce z siebie tłuszczyk, dojdę do wymarzonej wagi no i wtedy wezmę się za "rzeźbienie" ciała;) Desperados, a ile masz wzrostu? A co do dr. Brzuchańskiego nie znam, a Kasprzyka polecam z całego serca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj co tam slychac po swietach:)))) moja dieta padla:)))) a wiec powracam do tematu co znajomi na to............. moja tesciowa uznala ze nie pasuje do rodziny hehe..........aby sie dac ciac na wlasne zyczenie:))))) A znajomi oczywiscie wszyscy skumali ale to moja wina. Gdyz nie ukrywam tego .........jestem tak szczesliwa ze chcialabym calemu swiatu wykrzyczec takkkk mam piekne piersi wy tez mozecie je miec.!!!!!!!!!!! Mam to gdzies co inni mowia . Black i Chce wazyc ....chcialabym zobaczyz wasze piersi prosze o zdjecia. Chce wazyc rozmiar stanika mam 75D i E w zaleznosci od rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi najbliżsi znajomi wiedzą o operacji jedyna osoba z mojego otoczenia która niewie to TEŚCIOWA ,ale ona jest inna także nie musi wiedzieć.Najgorsze jest to że mieszkam obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikotek
dzieki BlackSaphir, uspokoilas mnie;)co do masazy to moj lekarz powiedzial ze mam nie robic, gdzies czytalam ze ten masaz jesli nie robiony dokladnie i profesjonalnie to moze przyczyniac sie do powstawania torebki lacznotkankowej dlatego lekarze podchodza do tego sceptycznie S_A_M_A_N_T_A mam mentory pod miesien, przed implantacja nie bylam totalnym zerem na klatce;)moze z A bylo :p do tego mam gruba skore podobno:)niewiem czy to ma jakies znaczenie.. chce wazyc 52kg mam blizny biale, grube juz nie sa, ale juz od ponad tygodnia uzywam plasterki silikonowe hansaplast sa super polecam, poza tym jak masz zgrubienia to podobno botox zmiekcza, moj doktorek wszczyknal mi troche w blizne podczas kontroli, mialam takie dosyc mocne zgrubienie...teraz juz nie mam nic, a co do treningu to czytalam ze zmiany temperatury zle dzialaja na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, no że jeśli przytyjesz to dostaniesz więsze impl ;) Chcę ważyć - wiesz, że uda najtrudniej wychudzić.. ;) miałaś w ogóle kiedyś chude uda? ja własnie zaczęłam poważniej ćwczyć ręce i plecy, bo jeśli już nie będę mogła ich wyćwiczyć w przyszłości, to trzeba się zabrać za nie teraz :) Kasikotek - daj im czas, zmiękną pewnie z czasem :) bez paniki, jesteś jeszcze wcześnie po op. napisz u kogo miałaś zabieg? :) Desperados - wracając jeszcze do dr Brzuchańskiego - jak pisałam w wątku o nim - gdyby nie odstraszające kolejki chętnie bym się do niego wybrała. bardzo mi się podobają "jego" biusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTO chudych ud chyba nigdy nie mialam... ;( wiec nie da sie z tym nic zrobic? Niby mam w nich 48-49cm.. ale w porownaniu do lydek (30cm) wygladaja jak balerony.. a marze o ultra krotkich szortach na lato.. chcialabym miec 45 cm w udzie.. :(( ehh jak to osiagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikotek
no to musze troche wyluzowac;) operowal mnie Śliwiński z kliniki Dmytrzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto czyli jak przytyję to nie dostane wiekszych???? na prawdę? to po co ja wpierdzielam te czekoladki???:D:D:d A wzrostu mam 171 cm, waga 54, pod biustem 75, w biuście 83 :o:o. i wąska w talii, w udach 98. I tyle bym chciała osiągnąć w biuście, ale to raczej marzenia ściętej głowy, bo niby gdzie mi to wsadzi :o:o chyba zacznę naciągać skórę na piersiach...będę miała, jak ideał kobiety murzyńskiej :) \"wargi po piersi, piersi po wargi, wargi po kolana\" :):):) Co do otoczenia to wie tylko moja najlepsza przyjaciółka i moje 2 siostry..no i mąz oczywiście, bo płaci hehe :) Co do dr Brzuchanskiego to jestem z nim umówiona i równiez bardzo mi się podobają jego biuściki :) no zobaczymy, co mi dobierze. Pojadę też do dr Kasprzyka i wybiore najlepszą \"ofertę\" :d:D no i cenę :) U Kasprzyka to wiem, ze będzie o połowę drożej, ale bardziej chodzi mi o efekt. Która siedzi na Beauty? Dziwne to forum, ciągle wpierdzielają się moderatorzy. czuje się tam..hmmm nieswojo...czyli śledzona a do tego odp po niektórych tych z góry są że tak powiem niedyplomatyczne :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zania na dniach zrobi fotki i ci wysle :) sam ja nie siedze na tym forum,zbyt skomplikowane,zbyt cenzurowane etc tutaj jestem jak u siebie hehe:) dziewczyny moje cycuchy sa genialne:) zania i mam ten sam syndrom co ty haha chcialabym sie wszystkim pochwalic:) no ale trzymam buzie na kludke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackSaphir83 pochwal się mnie :D:D czekam na fotki :) mail pod nickiem :) dokładie za bardzo cenzurowane i w sumie można pisać, a a za chwilę jakaś krytyka...aaa bez sensu, wole luz jak tutaj :) Chciała tylko pooglądać galerię zamkniętą, ale najpierw wg regulaminu musze wysłać foty swojej płaskiej klaty haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Witam, czy ktoś robił może powiększenie piersi u Dr Macieja Pastucha? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados w moim przypadku przy doborze implantow u Kasprzyka mialo znaczenia ile wlasnego tluszczyku posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, a kiedy masz konsultację u Brzuchańskiego? długo musisz na nią czekać? Chcę ważyć - właśnie jeśli nigdy tak anorektycznie chudych nie miałaś, to trudno będzie ci się tak wychudzić.. zresztą, nie wiem po co robisz - ja mam 46cm w udach, 32 w łydkach, na razie nad jednym i drugim pracuję, ale nad rzeźbą, bo nóżki muszą być zgrabne a nie kości obleczone skórą ;) może skup się własnie na rzeźbie bardziej niż odtłuszczaniu - możesz na tym lepiej wyjść. a przy tak chudych nogach to właśnie większość kobiet już nie chodzi w szortach, bo nieestetycznie to wygląda.. ja jestem na beauty - pomijając ultramądre we wszystkich dziedzinach moderatoki da się przeżyć.. są mocno przewrażliwione :o ale galeria jest naprawdę ok, warto postarać się o dostęp.. co do teściowych - moja \"przyszła\" jest pielęgniarką, pisałam o tym.. więc zagadałaby mnie na śmierć :o masakra!! jest jedną z osób które za NIC w świecie nie mogą się dowiedzieć :P biorąc pod uwagę że dziś jest 28 dzień grudnia, za jakieś 4 miesiące (jeszcze..! 😭 ) będę zdychać z bólu i męczyć swojego faceta czemu mi na to pozwolił. ewentualnie będę się megacieszyć na morfinie czy co oni tam dają żeby nie bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultacja trwala pow.45 min.punktualnie rozpoczeta,najpierw rozmowa,pytan mozesz zadawac do bolu,najlepiej zapisz o co chcesz zapytac-ja z wrazenia zapomnialam zapytac o koszt.wymierzyl mnie czym mial,pomalowal,wrzucil dane na komputer-wyszedl rozmiar,pozniej przymiarka wkladek,nic nie robil \"na oko\" i nic seryjnie ,na zakonczenie usalenie termiu op.i rozpiska badania.Odpowiada na maile ,troche to trwa ,ale zawsze odpisuje.Ogolnie doktorek bardzo mily i zabawny,duzo mowi i duzo zadaje pytan,no i calkiem przystojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×