Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Vanilka1985
...........zaniaaaa ja rowniez poprosze o foteczki........:)))))))) dzieki pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franzezka
Ja również dziewczyny proszę o fotki, odwdzięczę się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
i ja też proszę i również prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywięcie duże ale b. ładne. Lubila z czystej ciekawości sama wybrałaś sobie Twój termin czy to on Ci zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg rozumiem ze jestes juz po op wiec jakie ciecie masz i jaki rozmiar wkladek? Lubila kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja jestem przed. Mam termin na kwietnia dlatego staram sie zobaczyć u Was jak najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg wiec jaki rozmiar chcesz uzyskac i jakie ciecie przez otoczke czy pod falda piersi?U jakiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniaaa u mnie przez otoczke chyba sie nie da bo mam za małe sutki. Dla mnie jednak to jest na chwilę obecną najmniej wazne. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby nie przesadzić z rozmiarem. Mam mieć wstępnie anatomy 325. Mam 166 cm i 57 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg ja miałam termin ustalony mailowo przed konsultacją, uprosiłam doktorka ze względów zawodowych, gg a Ty nie jesteś przypadkiem z mielca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
Cześć Dziewczyny! Czy któraś z Was ma termin do dr. Łatkowskiego na 13 marca??? Piszę bo może spotkam kogoś w tym terminie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG ja mam duze bo takie chcialam.A ty jesli zrobisz jak pisalas 325 napewno nie przesadzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubila, ja jestem z woj. śląskiego. W miarę blisko Krakowa. Dzięki zaniaaa, mam nadzieję, że masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde liczę, że może wskoczę z miesiąć wczesniej. Też chodzi mi o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nóż widelec się znamy (może koleżankami nawet jesteśmy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia o tym samym pomyślałam, ale dopiero jak będziemy wszystkie po zabiegach, zrobimy biuściasty zlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franzezka
Ja też woj, śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to same śląsaczki się zebrały :) fajnie :) a ja z okolic Bielska :) więc do Krakowa na zabieg też nie będę miała daleko ;) Kurcze jak tak o tej operacji myślę, to zaczynam się coraz bardziej bać...:o:o poczytałam sobie troche części 1 tego topiku i opowieści o drenach i bólu wyciągania ich mnie przeraziła :o:o ale mam za sobą 3 porody i myśle, ze wiekszego bólu nie będzie hihi od tego z porodówki :) Drogie ślasaczki i nie tylko WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
kurcze a żadna nie jest z podkarpacia????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zania wyślesz mi też fotki,bardzo prosze,a u kogo robiłaś bo nie doczytałam.Może któraś jest z zachodniopomorskiego???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Swięta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ ___________< o > _____________\/ _________o`* o.@*o`. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’ _____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* ` ____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'. ___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o _.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'. _* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×