Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość fvgfsrfgvrg
pisera robi okragle za 10 tys a na stronie pulsmedu pisze ze operacja 3 tys, implanty ktore stosuje kosztuja 3,5 tys wiec 3,5 tys bierze sobie z kosmosu i jeszcze bezczelnie mowi ze nie wie dlaczego taka roznica jest....bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veinteqefe
pisera robi okragle za 10 tys a na stronie pulsmedu pisze ze operacja 3 tys, implanty ktore stosuje kosztuja 3,5 tys wiec 3,5 tys bierze sobie z kosmosu i jeszcze bezczelnie mowi ze nie wie dlaczego taka roznica jest....bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veinteqefe
pisera robi okragle za 10 tys a na stronie pulsmedu pisze ze operacja 3 tys, implanty ktore stosuje kosztuja 3,5 tys wiec 3,5 tys bierze sobie z kosmosu i jeszcze bezczelnie mowi ze nie wie dlaczego taka roznica jest....bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z beauty są jakies problemy, mi teraz w ogóle nie chodzi.. trzeba mieć 20 postów w dziale o powiększaniu nie w jednym temacie :) jest własnie tam galeria brzuchańskiego, i na wątkach o nim też dziewczyny wklejają. ładnie robi ;) najbardziej miękkie impl to nagory, nie mcghany soft touch (jak dla mnie to one z kosmosu mają tę nazwę soft..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto powiedz mi, bo jesteś obczytana na Beauty, czy dziewczyny, które robiły u Kasprzyka piersi, miały jakieś komplikacje pooperacyjne. Wiesz chodzi mi o to, że wyczytałam, iż 3 dziewczyny które robiły u Brzuchanskiego miały jakieś marszczenia sie piersi i cos w rodzaju \"kulki\" pod sutkiem, ale badania USG nic w sumie nie wykryły i sam lekarz nie wiedział co to jest. Na życzenie mogły to sobie poprawić. Czy coś podobnego wyczytałąś może u Kasprzykowych dziewczyn? Znalazłam tylko 1, której coś się tam działo. Dzięki za odp. Koronkova Ty też jesteś na Beauty, więc może Ty cos mi napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
to dziwne bo na beauty wyczytałam ze mcghan 102 soft touch mimo ze okragly to zachowuje sie jak anatomiczny bo ze wzgledu na konsystencje zelu po czasie tak sie wlasnie uklada-wiec po co przeplacac za anatomy, pisala tez tam babka ktora nagory chce wymienic na mcghany bo sa bardziej miekkie wiec jak to w koncu jest....ktora dotykala i nagorów i mcghanów? mi tez nie działa beauty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
a to co ktos napisal o piserze...oj nieladnie sie pan pisera zachowuje, nieladnie! jesli to prawda :D sama ide niedlugo do niego na konsultacje wiec zweryfikuje to i na pewno napisze. Wiem ze Pisera tez pracuje na mcghanach bo Pulsmed ma podpisana umowe z przedstawicielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dotykłam jednych i drugich i moim zdaniem okrągłe nagory są zdecydowanie bardziej miękkie od tych soft touch mcghana. wiem, ze są babki które chcą wymienić nagory bo są za miękkie po jakimś czasie dla nich, ale ja na razie pozostaje przy nich.. i tak będę musiała kiedyś wymienić to zobaczę jak mi się te ponoszą :) Desperados, nie czytam wątków innych lekarzy niż mój więc nie wiem jak wygląda sprawa u kasprzyka niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
a jak to wygląda cenowo nagor vs mcghan? ja rowniez marze o jak najbardziej naturalnym efekcie, masz moze na kompie zdjecia dziewczyn po op z nagorami? i czy z nimi tez jest tak ze po czasie daja efekt jak anatomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagor jest tani, mcghan drogi :) okrągłe nagory kosztują chyba 2,6tys (czy tam 3tys), a mcghany chyba 3,5 albo 4..(?), ogólnie są najdroższe z tych u nas w pl. mam jakieś zdjęcia, piersi wyglądaja tak samo jak przy innych impl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
mcghan 3,9 tys "piersi wyglądają jak przy innych implantach" no to mi pomogłas ;) no nic, dzieki licze na to ze beauty sie uzdrowi i bede tam dalej szperała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mogę przesłać przecież jakieś zdjęcia, ale nie znam maila :P wizualnie nie ma moim zdaniem róznicy, zresztą patrząc na same impl też praktycznie jej nie ma, dopiero w dotyku te nagora są bardziej miękkie a te drugie nie - nie wiem jak z piersiami, bo mało która kobieta powie że ma sztucznie twarde czy coś takiego, szczególnie że większość nie miała w ogóle piersi przed.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
jakby ci sie chcialo to moj mail lilamarkiewicz1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
samanta dziekuje za fotki, jestes bardzo pomocną babeczką :) ogolnie to chodzi mi o naturalny efekt-na pewno nie pilki, nie chce zeby implant wyraznie zarysowywał sie od góry a ponieważ sama jestem szczuplutka, moja wyjściówka to mikro B to wiem że u mnie sprawdziłyby sie anatomy bo okrągłe mogłyby sie odznaczać. Jednak poczytałam na beauty ze 102 ST mcghan okragle daja po czasie efekt anatomow bo zel ma taka konsystencje ze "spływa" a to bardzo mi odpowiada :) poczytam jeszcze bo byc moze okrągłe nagory skoro są takie mieciutkie to dadzą taki sam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! właśnie widzisz.. ja też coś takiego czytałam o nagorach już wczęsniej, dziewczyny po op pisałay, że mają okrągłe a one wyglądają jak anatomy, bo ten żel spływa.. i wiesz.. na konsultacji musiałam sama sprawdzić czy spływa ;) i jak weźmiesz w rękę w pozycje pionową, tak jak będą w ciele, to faktycznie przmieszcza się żel i wyglądają jak anatomy.. Broma mówi, że jak przytrzyma je miesień to nie bedą aż tak się "przelewać" i będą jakby bardziej "zbite", ale ogólnie są naprawdę mieciutkie. nie wiem dokładnie jakie były te mcghany które on mi dał, bo tego było tyle, że... ale na pewno anatomiczne nagory były dla mnie na podobneym stopniu twardości jak te niby super miękkie mcghany, ale miększe.. a między nagorami okr a anatom. też jak dla mnie odczuwalna jest różnica w dotyku.. poza tym to ryzyko przekręcenia etc etc.. jakoś na razie chodzą za mną te okrągłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxblooondinaxx
Dziewczyny ja tez prosilabym o jakies zdjecia. madziast4a@wp.pl Beauty nie dziala, nie bardzo mam jak sie zoorientowac w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
no wlasnie ja gdyby nie to ryzyko przekrecenia na bank bralabym anatomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
chociaz wlasnie teraz przypomnialo mi sie co jeszcze wyczytalam na beauty o anatomach, ze niezbyt fajnie wygladaja jak sie lezy ja bym chciala na lezaco miec choc troszke "rozlewajaca sie' piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie przyglądałam się zdjęciom \"leżącym\" więc nie wiem, moze faktycznie są bardziej zwarte wtedy, bo w końcu są twardsze i żel jest bardziej spójny.. :) ostatnio na wątku Bromy była dziewczyna, której się zrobił guzek w górnej częsci piersi, jakiś lekarz powiedział jej, że to zostawiony podczas operacji gazik otorbiał i ją boli, Broma otworzył ją w ramach poprawki i to podobno impl anatomiczny \"się zawinął\".. miesnie przytrzymały i jakiś do tego doszło.. nieźle - nie piszę tego aby kogoś przestraszyć! :) ale niezłe przypadki niektórzy mają heh.. ogólnie.. one nigdy nie będą takie jak naturalne i tyle. ważne, że w ogóle będą heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
Witam w nowym roku ;) Co do miękkości to też słyszałam że nagory sa najmieksze, ale WSZYSTKIE okrągłe wkładki z czasem (od pół roku do roku) wygladają jak anatomiczne. Powiedziało mi 2 lekarzy i stwierdziłam ze nie będę przepłacać.;) Ja wybrałam mentory - i też uwazam ze są mieciutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
Witam w nowym roku ;) Co do miękkości to też słyszałam że nagory sa najmieksze, ale WSZYSTKIE okrągłe wkładki z czasem (od pół roku do roku) wygladają jak anatomiczne. Powiedziało mi 2 lekarzy i stwierdziłam ze nie będę przepłacać.;) Ja wybrałam mentory - i też uwazam ze są mieciutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
no ale jesli by tak bylo ze i tak wszystkie okragle po czasie wygladaja jak anatomiczne to wtedy anatomiczne nie mialyby racji bytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są pewnie takie osobiste wrażenia jak i z twardością implantów itd itd.. jak się poogląda te galerie przed/po to w niektórych przypadkach jednak widać róznicę między anatomicznymi a okrągłymi (albo jak babeczka miała najpierw jedne a potem wymieniła na drugie) ale w niektórych faktycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
I tak jest, tylko duzo osób tego nie wie. Nie będą wyglądały tak samo jak anatomy ale bardzo podobnie a pozatym są bardziej miękkie i jak sie położysz nie ma 2 namiotów, nawet jak się przekrecą to i tak wyglądają dobrze.Łaniej wygląają w dekoldzie i sa tańsze. To są rzeczy które do mnie przemówiły. Takie jest moje zdanie. Ten fakt potwierdziło dwóch lekarzy, oni nie zarabiają na wkłakach wiec sa obiektywni. Widziałam zjęcia i takich i takich - mi barziej podobają sie okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×