Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWI臉KSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

pewnie 偶e ma :) ale musi by膰 dostosowana do szeroko艣ci klatki (je艣li implantacja podmi臋sniowa to te偶 do szeroko艣ci mi臋snia). zobacz nawet w tym linku kt贸ry wklei艂a Vanilka - pierwsz膮 dziewczyn臋, czwart膮, pi膮t膮..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, ja w dniu konsultacji by艂am tak zdecydowana na anatomy, 偶e nawet nie przymierza艂am okr膮g艂ych. Teraz mi sie odwidzia艂o i prawdopodobnie zdecyduj臋 sie na okr膮g艂e. Lekarz powiedzia艂 mi tylko zebym zadzwoni艂a miesi膮c przed planowanym zabiegiem 偶eby zd膮偶y艂 zam贸wi膰. Czy w dniu zabiegu b臋d臋 jeszcze mog艂a sobie przymierzy膰 okr膮g艂e czy lekarz zam贸wi identyczne wk艂adki wymiarowe jak mia艂y by膰 anatomy. Jak w og贸le wygl膮da dzie艅 zabiegu. Bedzie jeszcze mo偶na pogada膰 z lekarzem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wszystkiego co NAJlepsze w Nowym Roku drogie Kobietki :-) Moja operacja juz niedlugo .. a ja oczywiscie mysle, mysle i mysle. Zastanawiam sie caly czas nad wyborem: * ciecie okolobrodawkowe czy pod piersia ? * Mentor czy McGhan ? * wielkosc implantu - 245ml czy 295ml (tak, abym wygladala jak najbardziej naturalnie przy swoim wyjsciowym 75AA czytaj : prawie nic ;-), 172cm zwrostu i obecnie 54kg) Ponadto zastanawiam sie .. .. dlaczego w Stanach odchodzi sie od implantow silikonowych na rzecz implantow zawierajacych roztwor soli? .. dlaczego nie robi sie ciecia pod pacha? .. czy faktycznie ciecie okolobrodawkowe powoduje brak czucia? .. po jakim czasie nie widac blizn? .. czy kobiety po opracji sa dadowolone z efektu i gdyby mogly cofnac czas, nie zmieniliby swojej decyzji? Jezeli ktos moze mi pomoc w rozwianiu moich watpliwosci i wyjasnieniu nurtujacych mnie kwestii - wielkie dziekuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wszystkiego co NAJlepsze w Nowym Roku drogie Kobietki :-) Moja operacja juz niedlugo .. a ja oczywiscie mysle, mysle i mysle. Zastanawiam sie caly czas nad wyborem: * ciecie okolobrodawkowe czy pod piersia ? * Mentor czy McGhan ? * wielkosc implantu - 245ml czy 295ml (tak, abym wygladala jak najbardziej naturalnie przy swoim wyjsciowym 75AA czytaj : prawie nic ;-), 172cm zwrostu i obecnie 54kg) Ponadto zastanawiam sie .. .. dlaczego w Stanach odchodzi sie od implantow silikonowych na rzecz implantow zawierajacych roztwor soli? .. dlaczego nie robi sie ciecia pod pacha? .. czy faktycznie ciecie okolobrodawkowe powoduje brak czucia? .. po jakim czasie nie widac blizn? .. czy kobiety po opracji sa dadowolone z efektu i gdyby mogly cofnac czas, nie zmieniliby swojej decyzji? Jezeli ktos moze mi pomoc w rozwianiu moich watpliwosci i wyjasnieniu nurtujacych mnie kwestii - wielkie dziekuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 miamorek
witam was kobietki nie jestem tak obcykana jak inne tu cycolinki:) aloe moge powiedziec z w艂asnego doswiadczenia ,ze mia艂am te same obawy co wy teraz co do kszta艂tu wielokosci narkozy itp, nawet kolezanka mi m贸wi艂a ze mam sie puknac w g艂owe ze mam dziecko a ryzykuje tym ze moge sie nie obudzic,powiem wam ze by艂am zesrana :)ze strachu po rycza艂am sie az ale nie cofne艂am i teraz nie 偶艂uje niczego!!!!! wiadomo ze dobry anastazjolog po przeprowadzeniu rozmowy dobierze dobrze narkoze:) ja nawet ba艂am sie ze sie w trakcie obudze chodz juz w zyciu mia艂am z trzy narkozy zawszzze jest strach. a teraz cos o kszta艂cie i rozmiarze:) LION30 to do ciebie ja mam 170 wzrostu i 53kg wagi jestem w膮ska w pasie i klatce i mam okr膮g艂e pod miesien 320 i to jest w sam raz jak dla mnie a nawet mog艂o by byc 400(ale nie wesz艂o by) wiec tak mysle ze te twoje dwiescie z hakiem to moze byc za ma艂o ale to tez indywidua;na sprawa, co do kszta艂tu to mam okr膮g艂e ba艂am sie pi艂eczek ale wcale nie wygladaja na pi艂ki 艂adnie sie uk艂adaja jak lerze stoje itp :)jak ktos patrzy to m贸wi ze gdyby nie wiedzia艂 ze mam nowe cycuszki by mysla艂 ze naturalne co do tego to wydaje mi sie ze zalezy od budowy i kszta艂tu wyjsciowego przed, i tak samo rozmiar bo dla jednych 270 wyjda duze dla innych ma艂e, nie mozna tak w stu procentach tego przewidziec,ja zaryzykowa艂am s艂ucha艂am lekarza i teraz sie ciesze za 4dni juz 3mc po zabiegu::) nie wachajcie sie naprawde warto

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lion, blizny niestety, wida膰 zawsze 馃槶 te wok贸艂 brodawki moim zdaniem zdecydowanie mniej. niby ta pod piersi膮 si臋 chowa w fa艂dzie (nie u ka偶dej kobiety!) to jednak jest i jak si臋 ten fa艂d od艂osni to wida膰. a na otoczce wyblednie i wygl膮da jak kraw臋d藕 otoczki.. z czuciem nie wiem jak jest, u nas si臋 chyba takich statystyk nie przeprowadza. ci臋cie pod pach膮 jest najtrudniejsze, tam zabiegi to mas贸wka, mo偶e dlatego.. impl silikonowe przez par臋 lat by艂y tam niedozwolne (niby z powodu szkodliwo艣ci silikonu, ale 偶e otoczki implantu s膮 zawsze z silikonu to ju偶 inna sprawa ;) ), teraz ju偶 chyba znowu s膮 w u偶yciu. solne maj膮 t臋 przewag臋 ze mo偶na je dopompowywa膰 przez ok p贸艂 roku od zabiegu. nie zastanawiaj si臋, bierz te wi臋ksze! widzia艂a艣 jak ostatnio Kotek si臋 stresowa艂a a teraz jaka jest zadowolona ;) gg12 - przypomnij u kogo b臋dziesz si臋 operowa膰.. takie kwestie og贸lnie ustala si臋 z dr indywidualnie, ja bym wola艂a jednak wcze艣niej ni偶 p贸艂 godz przed zabiegiem przymierzy膰 zmienione impl ;) ale znowu je艣li chodzi tylko o zmian臋 kszta艂tu to obj臋to艣ciwo nie b臋dzie a偶 tak widocznej r贸偶nicy.. pogadaj z dr konkretniej :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋kuj臋 Samanta :-) :-) :-) Czy przy okazji, mog臋 Ci臋 prosi膰 o przes艂anie zdj臋c o kt贸rych mowa na poprzednich stronach? :-) Moj adres: lion30@gazeta.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lion.............ja mialqm ciecie przez otoczke i mialam odrazu pelne czucie a blozna jest tak minimalna ze prawie jej nie widac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zaniaaa - to, co napisa艂a艣, jest bardzo pocieszaj膮ce - dzi臋ki :-) :-) :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dudusia83
Lion Moja rada: jeste艣 wysoka i szczup艂a, uwa偶am 偶e powinnas wzi膮艣膰 wieksze (Ja mam wzrostu 167 i waze 55 kg , pod biustem ok 77 a w biu艣cie ok 89cm - lekarz powiedzia艂 mi, 偶e min 310cc max 400cc, wybra艂am po艣rednie 350 cc). Mi podobaja sie bardziej okrag艂e i w tym wypadku wybralabym mentora (ta艅sze a nie ma r贸偶nicy). Je艣li jednak zdecydujesz si臋 na anatomy to zdaniem lekazy lepsze s膮 McGany - maj膮 bardziej chropowat膮 powierzchnie dzi臋ki czemu lepiej si臋 utrzymuja na miejscu (najmniejsza szansa odwr贸cenia).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zaniaaa a u kogo
robi艂a艣 zabieg, 偶e masz ciecie przez otoczk臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dudusia83
Nie robi艂am jeszcze - zabieg mam 21 stycznia a wi臋c za 2 tygodnie i pare dni. Boje si臋 bardzo ale przynajmniej wiem ju偶 czego chc臋- mentor 350 cc okr膮g艂e pod mi臋sie艅. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Samanto 馃尰 馃槝 Lion masz identyczne wymiary jak ja...ja na Twoim miejscu bra艂abym wi臋ksze :) A co do znieczulenia og贸lnego to musz臋 powiedzie膰, 偶e si臋 nie boj臋...mia艂am ju偶 2 razy i przesz艂am to super, dla mnie gorszy to b贸l oraz swiadomo艣膰, 偶e zostaj臋 z 3 dzieci, co prawda m膮偶 b臋dzie ale nie non stop, a najm艂odszy ma 1 roczek i straszna z niego przylepa, non stop na r臋kach...tego sie najbardziej obawiam, jak sobie poradz臋 i 偶eby nic si臋 nie poprzemieszcza艂o :o:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przysz艂a cycatka
mam jeszcze pyt do tych z was ktore juz mialy narkoze-zaobserwowalyscie moze u siebie wzmozone wypadanie w艂os贸w po

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dudusia83
Ja mia艂am raz znieczulenie og贸lne i nie zaobserwowa艂am nic niepokoj膮cego.W艂osy mi nie wypada艂y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny ja biore zestaw witamin i mineralow,myslicie ,ze moge te witaminki lykac do op.czy sa jakies przeciwskazania co do niektorych i powinnam odstawic?Wie moze ktoras z Was cos na ten temat?A co do narkozy to mam nadzieje,ze to nieprawda ,bo glownie ze wzgledu na wlosy przyjmuje wit.i zbyt wiele to ich nie mam:( I jak bede juz szczesliwa posiadaczka slicznych piersi to wlosy i tak chcialabym zachowac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 miamorek
ja po narkozach niestety mam os艂abione w艂osy i wypada艂y mi naprawde mocno biore tabletki na w艂osy i co drugi dzien wcieram nafte na 20 min przed myvciem i mine艂o :) ale to tez indywidualna sprawa bo jak mia艂a inne narkozy to np nie wymiotowa艂am i czu艂am sie super wiec i teraz tez tak mysla艂am a tu by艂o nie fajnie bo wymiotowa艂am w szpitalu i w domu a to nie by艂o fajne :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to nie dobrze,bo troche wlosow przydaloby sie miec:)ja mam teraz tylko \"troche\" i jestem jeszcze przed op.mam tylko nadzieje ,ze w przyszlym roku nie bede musiala inwestowac w przeszczep cebulek :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
janess ja nie zaobserwowa艂am niczego podobnego po norkozie. My艣l臋, 偶e to zale偶y od organizmu....antybiotyk te偶 os艂abia organizm i po nim r贸wnie偶 mog膮 wypada膰 w艂osy. Co do witamin, my艣l臋, 偶e nie ma przeciwskaza艅 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przysz艂a cycatka
otoz to ja tez juz teraz tych swoich wlosow mam nie za wiele....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o jezu dziewczyny.. ile ja przesz艂am z moimi biednymi w艂osami to cho膰by na w膮tkach na kafe mo偶na odkopa膰.. masakra.. mi strasznie wypada艂y przez antytabsy, zmienia艂am je i czasem to pomafga艂o, czasem nie. generalnie zatrzymywa艂o mi si臋 wypadanie przy takich z du偶膮 ilo艣ci膮 hormon贸w (odpowiednik diane 35), ale bardzo 藕le je znosilam poza tym. wi臋c kiedy raz uda艂o mi si臋 "wyleczy膰" wypadanie i pojawi艂o si臋 znowu od razu zrobi艂am opakowanie diane i pomog艂o. tyle 偶e to wszystko, co straci艂am przez 3 lata 馃槶 nie bardzo mia艂o ochot臋 odrasta膰.. zatem sposobem.. przeanalizowa艂am r贸zne zestawy tabletek na w艂oski (chyba jedne z lepszych to inneov, ale nie mog臋 ich bra膰, bardzo mi nie pochodzi ich zapach, po prostu nie prze艂kn臋 a je艣li si臋 zmusz臋 to oddam.. ;) ale sk艂ad maj膮 ok), bior臋 ha pantoten 2 razy dziennie, bra艂am przez miesi膮c 4 razy dzienn. poza tym zewn臋trznie - zero rozja艣niania, to by艂a chyba dla moich w艂os贸w wi臋ksza zmora niz tabsy.. :o lekki szampon koloryz. bez amonialu, zero prostownicy, tylko suszara niestety.. a ju偶 konkretnie na cebulki: -KAMIWAZA 1 do 3 razy w tygodniu -olej z korzenia 艂opianu w pozosta艂e dni (na cebulki z masa偶em i na ca艂e w艂oski aby nawil偶y膰) DZIA艁A :) w艂osy same w sobie rosn膮 mi ok 2-3 cm miesi臋cznie (widz臋 po odrostach), wida膰 te偶 takie kr贸ciutkie rosn膮ce nowe.. ca艂y pomys艂 z tymi specyfikami podsun臋艂a mi babeczka z kafe z w膮tku o 膰wiczeniach, kt贸ra mia艂a problem z atopowym zap. sk贸ry czy czym艣 takim i potwornie "zysia艂a", bo to ju偶 chyba nie nazywa si臋 wypadaniem.. sory za elaborat :P na razie wi臋c spr贸bujcie wzmocni膰 w艂oski (ale nie przewitamininizowa膰) wewn臋trznie i zewn臋trznie to potem powinno by膰 troch臋 l偶ej.. :) tabletki na w艂oski lepiej odstawi膰 z miesi膮c przed op, 偶eby nie fa艂szowa艂y te偶 wynik贸w bada艅 :) ale to ju偶 skonsutujcie ze swoimi lekarzami jakby co :) a swoj膮 drog膮 - krzem i cynk, jedne ze sk艂adnik贸w tych tabletek przyczyniaj膮 si臋 takze do unikni臋cia rozst臋p贸w ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj, przepraszam za liter贸wki, pisa艂am z kotem na klawiaturze ;) mam nadziej臋, 偶e og贸lnie da si臋 zrozumie膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 autentica1
Hej Wszystkim Oj teraz mnie nastraszy艂y艣cie, bo mam problem z w艂osami.Dopiero co udalo mi si臋 zahamowa膰 wypadanie i pr贸bowa艂am chyba wszystkiegoS_A_M_A_N_T_A co to jest ta kamiwaza?W sumie kole偶anka jest po operacji jakies 2 lata teraz i narkoze przezyla spoko,w艂osy te偶 jej nie wypad艂y, wi臋c b膮d偶my dobrej my艣li.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny ja po narkozie nie mialam problemu z wlosami, mam nadzieje ze teraz tez nie bede miala, ale ogolnie na dobry stan wlosow mi pomogl tran, odkad go pije, nie wypadaja mi wlosy i super blyszcza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
co do ineov -super,tylko nie rozumie dlaczego w Polsce -o ile mnie pamiec nie zawodzi sa tylko zielone tabletki,a tu zielone+czerwone(a moze ujawnia sie u mnie powoli daltonizm:)),a do wcierania tonik Dermedic w aptekach ok.35zl,tez sie spisal.KAMIWAZA-chetnie przetestuje tylko ,co to takiego?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ojoj...no to faktycznie macie problem z w艂osami :( moja siostra ma to samo...normalnie pi贸reczka a nie w艂osy, cho膰 pami臋tam jak mia艂a pi臋kne g臋ste w艂osy, a ma dopiero 22 lata:o:o ale za to ma pi臋kny biust :D Miejmy nadziej臋, 偶e wyjdziemy od naszych dr z pieknymi biustami i w艂osami :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
http://www.kamiwaza.pl/ http://www.domzdrowia.pl/42683,kamiwaza-odzywka-do-wlosow-lysienie-wypadanie-wlosow.html jaka艣 chi艅szczyzna ;) ale mnie pomaga.. chocia偶 wi臋cej masuj臋 tym olejem z korzenia 艂opinanu, wi臋c pewnie to og贸lnie wszystko razem ma wp艂yw. tran te偶 艂ykam ;) http://www.med-nat.pl/?zobacz=2&producent= http://www.zielarski.e-shilen.com/product.php/sklep_zielarski_medyczny,1234.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×