Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Gosiunia26
mój e-mail gosia_krason@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
popmponiara:)ale Ci fajnieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez jakis czas po operacji nie mozna nic dzwigac ani podnosic rak do gory czy jest to spowodowane bolem czy nie mozna tego robic ze wzgledu na implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można się wysilać to normalne po opracjach biustu .... na pewno z bolu sama nie bedziesz mogła ale nawet jak przestanie to nie jest wskazane noszenie cieżarów ze wzgledu na Twoje zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
pomponiara a u kogo Ty robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto ty zawsze znasz sie na wszytskim hi hi ja mam zamówione te 400 cc anatomy a widze w katalogu ze one przeskakują co 5,15 itp czyli 385,415 itd to jak to możliwe..... okrągłe tylko są parzyste ... JUŻ NIC NIE WIEM ZNOWU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! za 3 tyg mam zabieg i nie mogę się doczekać, jedyny mój problem to ,to czy nie wybrałam za małych implantów!!! 345ml anatomy pod mięsień.mój wyjściowy rozmiar to 75A ( tzn dwie zwisające skórki, to co zostało po karmieniu piersią) wzrost 170cm i 55 kg, a chciałabym mieć takie konkretne D. Doradzcie mi coś proszę, bo większość jest tu już po zabiegu. A cha jeszcze coś, czy można mieć zabieg podczas miesiączki, wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
pytanie do dziewczyn po operacji wczoraj byłam na konsultacji u Pisery ale nie byłam z niej zadowolona.Postanowiłam więc pojechać do Krakowa do dr.Kasprzyka choć go nie znam to mam do niego najwieksze zaufanie,przekonały mnie te wszystkie poz.opinie o nim,ale mam problem bo jestem z Łodzi ,a to jak wiecie kawał drogi,mam małe dziecko więc bym musiała zostawić je dziadkom ale to jeszcze nie problem.Po prostu nie wiem jak wygląda sytuacja po operacji kiedy trzeba się stawić u dr.po op.no i jak często trzeba u niego być .Czy można np.op. mieć w ten sam dzień co konsultacje bo boje się ,że mąz nie dostanie tyle wolnego w pracy,a ogolnie to chodzi tez o kaske.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Pomponiara ile płacisz za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Pytam bo jest u niego duza rozbieżność od10 do 15tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - poczytaj na beauty w polsce, jest kilka wątków o kasprzyku. po op już nie musisz przyjeżdżac jeśli jest wszystko ok, wysyłasz zdjęcia mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia ja miałam zabieg 16stycznia i na kontroli byłam już 3razy . Mój lekarz sam do mnie dzwoni czy wszystko ok i proponuje żebym przyjechała na wizyte kontrolną.Mieszkam w szczecinie a operacje miałam w poznaniu także jak jade to cały dzień na to trace,2razy mąż mnie woził,ale na ostatnią już pojechałam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bóle kręgosłupa na odcinku własnie piersiowym mogą być przeciwskazaniem do zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
No dobrze ale ja słyszałam że trzeba być na zmianie opatrunku,to kiedy jest ta zmiana i czy musi ją wykonać lekarz który robił operację,a nie mogła bym np.pójść do rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTO - MIAŁAŚ RACJE SPRAWDZIŁAM W EUROSILICONE I JEST TAKI ROZMIAR I WYCHODZI NA TO ,ŻE TO WCALE NIE BĘDĄ MENTORA W TAKIM RAŹIE A TAK MNIE ZAPEWMNIANO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiany opatrunków są przeważnie tydz później. kasprzyk chyba stosuje tylko szwy rozpuszczalne, więc jeśli odpada ich wyjmowanie to nie trzeba panikować, opatrunek można samemu zmienić (albo poprosić kogoś z domowników). ale to trzeba uzgodnić ze swoim lekarzem :) Diablica, hmm.. skontaktuj się ze swoim lekarzem.. ja na szybko tylko przelookałam tabelki i faktycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
pomponiara ;-) Trzymam jutro kciuki :*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTO -DZWONIŁAM I AZ SIE SAMA Z SIEBIE SMIEJE JAKA JESTEM ZOORINETOWNA HAHAH BEDE MIEC OKRAGŁE TAK JAK TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 7 dni do a ja nie spie juz po nocach..szok nie wiedzialam ze az tak sie bede bac..w nocy zaczelam sobie to wyobrazac jak mnie bedzie kroil...,miesnie itd i malo nie odfrunelam..a ostatnio jeszcze ogladalam film(NIE NA FAKTACH)ALE JEDNAK na wyobraznie dziala..chlopak byl uspany do jakiejs tam operacji i wszystko czul i slyszal,ale nie mogl nic powiedziec ani sie ruszyc,niezla jazda po prostu,myslicie ze to mozliwe???? Ja normalnie swiruje!! jak p tylko pomysle o operacji to mam ochote sie wycofywac...a wez tu nie mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek, niby możliwe, na neauty też dziewczyny o tym pisały - ale bez przesady.. ;) jest XXI wiek Diablica - no i się wyjaśniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TO JA COS TAKIEGO PRZEZYŁAM PODCZAS 1 OP TRAWO TO Z 20 SEK ALE DLA MNIE TO WIECZNOŚC ZWIOTCZAŁY MI MIĘSNIE A NIE SPAŁAM INAWET POWIEKA RUSZYĆ NIE MOGŁAM ANI PALCEM OD NOGI BY DAC NAK ZE JA JESZCZE NIE SPIE I MAJA MIPOMODZ TO NAJGORSZE DLA LUDZI TAKICH JAK JA Z KLAUSTOFOBIĄ BO CZUŁAM SIE ZAMKNIETA W SOBIE ... NIE PISAŁAM O TYM BO NIE CHCE TU STRSZYĆ NIKOGO ALE CO DZIENNIE MYŚLE I MAM NADZIEJE ZE JUŻ TO SIE NIE POWTORZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Samanta mialas napisac ze to jest nie mozliwe!!:) ale jaka ksiazke by mozna bylo pozniej napisac:) ja wlasnie nie boje sie nie obudzenia bo i tak bym sie nie dowiedziala:)ptfu...tylko ze dadza czegos za malo i bede czuc~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKŁADNIE :) JUZ POMIJAM BÓL I MYSLE O TEJ NARKOŹIE NAJBARDZIEJ ZEBY TYLKO ZASNAC OD RAZU :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszcie mnie jeszcze :P PODOBNO jak się wszystko poda jak trzeba to będzie ok :P Diablica - jeśli to nie tajemnica, przy okazji jakiej operacji miałaś taką jazdę przy narkozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
diablica to wystraszyłaś mnie nie na żarty,ale z operacji i tak nie zrezygnuje.Ja też mam klaustrofobie,mam tak że jak mąż w zabawie np. obezwładni mi ręce to coś się dzieje ze mną dziwnego nawet nie potrafie tego nazwać ,ale to jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Dzięki samanta za odpowiedź chyba rzeczywiście za bardzo panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×