Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ja jestem z Poznania i robie k.Poznania w Kobylinkach u dr Stepniewskiego ponieważ zmniejszał mi Nos i mam do niego zaufanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona ja płaciłam 8500 w tym 2doby w klinice wszystkie kontrole ,konsultacje też są bezpłatne. Dodatkowo płaciłam tylko za stanik 70zł.Wyniki wszystkie wraz z usg robiłam na kase chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za operacje z implantami, stanikiem, pobytem 1 dobe place 12 tys, konsultacja kosztowala 200 a badania ze szczepieniem 300, robie u Dr kasprzyka w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA DZIĘKI BARDZO WŁASNIE ZOBACZYŁAM ROZMIAR UWAZAM AKURAT BEDE SIE CIESZYĆ Z TAKIEGO :) WIESZ CO TYLKO.... ZASTANAWIA MNIE TO ZE SUTKI PATRZĄ JAKBY W DÓŁ I OD CZEGO TO JEST ZALEŻENE ... GRATULUJE ,SUPER MASZ ,ŻE JUŻ JESTEŚ PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolało,ale nie chce o tym pamiętać,ani Was straszyć.Wiadomo że ból jest do przeżycia,także spokojnie. Ramona ja robiłam w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
aniu,sa super,a powiedz mi jeszcze mialas naciecie w okolicy sutka?ja tez mam swoje 75b,i mysle nad 400 wlasnie,ale sa duze:):).fajnie,w koncu mozna by bylo ubrac fajny stroj albo bluzeczke:)jak dlugo jestes po op?zeszla Ci juz opuchlizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rzeczywistości sutki są na normalnej wysokości ,a zdjęcie robiła mi moja córcia i pewnie dlatego to tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
kasiek dzieki za info:).zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIULA FAJNE NAPRAWDE CIAGLE NA NIE PATRZE I JUZ SIE DOCZEKAC NIE MOGĘ JAK JUZ NAPISAŁAS ŻE NIE CHCESZ NASZ STRASZYĆ TO DOMYŚLAM SIE JAKI TO BÓL :p LEPIEJ SIE MILE ZASKOCZYĆ NIŻ ROZCZAROWAĆ .... A PO JAKIM CZASIE JUŻ BYŁAŚ WSTANIE WSTAĆ I DO NAS NAPISAĆ CHOCIAĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już prawie miesiąc po zabiegu, ciecie mam wokół otoczki i po miesiącu jest ona juz ledwo widoczna ja osobiście jej nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
timida,a wyslesz tez mnie?:)poprosze,gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica normalnie zaczęłam funkcjonować po tygodniu,a pisałam na forum odrazu po zabiegu jak byłam w klinice, w przerwach kiedy nie drzemałam. 10 dni po zaczęłam jeżdzić autem ,tak szczerże to mogłam wcześniej ,ale nie chciałam za bardzo rękoma machać aby nie narobić sobie kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
dzieki timida sa zajefajne,a gdzie mialas naciecie??jejc ja tak bym chciala byc po,ale na razie musze sie jeszcze wstrzymac....,moze to i lepiej,przez ten czas moge przynajmniej zebrac jak najwiecej informacji,a i tez boje sie strasznie,hihihi,tak sie pocieszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula dzięki własnie na aucie mi zalezy bo za dużo wolnego brac nie chce ale myśle ze jak mówisz ze wczesniej to po tygodniu już będzie wmiare ..m zabrałaś ze soba laptopa do kliniki ? a co z KREGOSŁUPEM MOCNO CI CIERPŁ CZY DA SIE WYTRZYMAĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wzięłam laptopa,ale mąż zabrał go z powrotem do domu,bo okazało się że nie było bezprzewodowego internetu.Dostęp do internetu miałam przez telefon. Mój kręgosłup najbardziej cierpiał w nocy,bo nigdy nie spałam na plecach tylko na brzuchu. Ramona wpisz w wyszukiwarke "klinika Bieleckiego dr Kubasik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przestancie przezywac mojego faceta-glupi jas,cos podobnego:)ale ja tez poprosze o tego jaska przed op:)przed zabiegiem wyciecia wyrosta zaaplikowali mi tego jaska ,chyba konska dawke ,wydzialam potrojnie personel,nogi mi sie plataly i fakt luz -bluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula to super jak byłaś wstanie w ogole podnieść sie z łożka :) no spanie na placach ciągle musi być uciązliwe dlatego o ten kregosłup się tak boje niektore dziewczyna mówią ze o chwyceniu teleofnu nie mam mowy a Ty nawet kompa miałaś BRAVO NORMLANIE PODNOSISZ MNIE NA DUCHU :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×