Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Początkująca poczytaj sobie ten temat , pisane było o tym wielokrotnie nawet na ostatnich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Aniula chciała bym pogadać z Tobą na GG jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timida narazie nie moge zdejmowac tego stanika, chyba ze chcecie fotki w staniku? bo w nim tez wygladaja zajebiscie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
witam mialam 3 miesiące temu powiększony biust i mam straszny problem pomozcie mi. Jak rano wstaje a spie na jednej stronie glownie to piers mi sie odgniata do 10 mint wraca do stanu poprzediego czy ktos mial taki przypadek prosze o odpowiedz bo nie wiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
witam mialam 3 miesiące temu powiększony biust i mam straszny problem pomozcie mi. Jak rano wstaje a spie na jednej stronie glownie to piers mi sie odgniata do 10 mint wraca do stanu poprzediego czy ktos mial taki przypadek prosze o odpowiedz bo nie wiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
jestem 4 dni po zabiegu. dzis pierwszy raz zmienie sobie opatrunek nie widzialam jeszcze jak to wyglada u mnie pod pacha i strasznie sie boje tego odkleic... ogolnie to juz rece podnosze, chodze, nie boli bardzo tylko ciagnie mnie i sie garbie, strasznie duzo jem jak wariat:) opatrunek zdejme za 3 dni wtedy peirwszy raz zobacze swoje piersi. zarazilam sie w klinice grypa od dziewczyny z ktora lezalam i srasznie kaszle meczy mnie to i bola mnie od tego piersi. mam zdjecia PRZED, jak zdejme plastry zrobie zdjecia. mam tez zdjecia jak to wyglada z drenami dzien po operacji jak ktoras by chciala to zobaczyc moge przeslac. Gdyby nie ta grypa czulabym sie super. CZY KTORAS Z WAS MOGLABY MI WYSLAC FOTKI PRZED I PO? tylko zeby byo widac jak wyglada efekt koncowy a nie swiezo po. Bardzo was prosze bo martwie sie ze jeden jest bardziej szpiczasty drugi mniej mam nierowno sutki - ponoc to normalne bo inaczej puchnie a lekarz mowil ze na stole mialam idealnie proste piersi jednak sie niepokoje troche. Czekam na odzwew od Was moje gg 1151246 ISA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
witam mialam 3 miesiące temu powiększony biust i mam straszny problem pomozcie mi. Jak rano wstaje a spie na jednej stronie glownie to piers mi sie odgniata do 10 mint wraca do stanu poprzediego czy ktos mial taki przypadek prosze o odpowiedz bo nie wiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
czy moglybyscie podac numer do swojego chirurga bo chcialabym sie poradzic co mam zrobic dalej prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
czy moglybyscie podac numer do swojego chirurga bo chcialabym sie poradzic co mam zrobic dalej prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
wlasnie pytam ale mam obawe ze powie ze to moja wina i mam placic a tak to mialabym podstawe aby powiedziec co sadza inni. Moglabys mi podac komrke swojego chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia wejdz sobie na strone kliniki art-med w krakowie tam jest jego komorka, stacjonarny i e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
dzieki zadzwonilam do niego powiedzial ze do miesiac nie powinno sie spac na boku on musialby zobaczyc czy implant sie nie obrócil ja mam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
isabella-eva-poproszę Twoje zdjęcia,chetnie zobaczę jak to wygląda na świeżo-alexa-r@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
Justysia1983-przeczytałam że robiłaś op u dr Sirek,bardzo chciałabym poznać jakies szczegóły,bo tez u niego robie...:-) Gdybyś mogła poklikać podaję Ci nr gg9148729 albo pisz na maila,albo na forum...proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia i isabella mozecie przeslac mi swoje fotki, bardzo prosze i zgory dziekuje, chce porownac z moimi nowymi nabtkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
anatomiczne 280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
poponiara Przesle ci fotki we wtorek bo obecnie jestem u rodziców i nie mam przy sobie aparatu cyfrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia26
pomponiara przesle fotki we wtorek bo nie jestem obecnie u siebie i nie mam apratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia72
Dziewczyny, kto robi w Łodzi ładne piersi (oprócz Zukowskiej!). Myslalam o dr Piserze, ale nie moge znaleźć żadnej opini na jego temat. Pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
pomponiara, ja też poproszę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co kojarze to chyba żadna dziewczyna nie robiła tu piersi u Pisery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×