Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sweet26
dziewczyny a powiedzcie mi cena tez zalezy od rozmiaru?ja bym chciala te 400-450 okragle:).a jeszcze cos zapytam,slyszalyscie moze o tabletkach na biust -JOY??jak bylam w pl to zamowilam se ,pije je juz ok miesiaca,ale efektow nie ma..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronke ma ale bardzo prostą widać ze świeża ...galerii tam nie ma. Mam nadzieje ze na konsultacji poogladam jego dotychczasowe prace. O wszelkiego rodzaju tablertkach czytalam gdzie ze to bzdura ktora kosztuje babki nawet tysiac zlotych, oczywiscie bez efektow. Aniula na tych fotkach są olbzymie jak dla mnie ale teraz pewnie są fajniutkie. Jak bedziesz wysylala juz swieze to tez dopisuje sie do listy. Zwlaszcza ze tez mnie interesuje rozmiar D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki , dostałam 3 fotki to od kogo od GG , bardzo ładny zgrabny biuścik , wiecie co z tymi rozm, to nigdy do końca nie wiadomo , wiecie że ja wsadzałam niby mało , a wcale mało nie wyszło , pełne C nawet dr. był zdziwiony i boję się że są za duże. Bo chuda jestem jak cholera pod biustem niecałe 69 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieli zaraz ci wysle, mi wyszdl rozmiar D, wlsanie wczoraj kupowalam stroj kapielowy i mialam z tym problem, bo nie bylo strojow z taka miseczka i waskich pod biustem (mam niecale 70), musialam kupic troszke za szeroki pod biustem i zrobilam mala przerobke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pompomiara to ja tez bardzo proszę o fotki , bo mamy podobne rozmiary podaje adres karosilska@gmail.com Z góry dzięki :) Ja będę moje jutro wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara dostalam i bardzo dziekuje. Rozmiar wyszedl ci fajniutki;-) i roznica te jest spora zaraz po zabiegu a teraz ... ja pod biuistem mam sporo wiecej bo gdzies 75 wiecroznica u mnie bylaby widoczniuew mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara wysłałam ale nie wiem czy już przypadkiem ich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportswomen
Dziewczyny, znacie jakiegoś dobrego chirurga plastycznego z Katowic, Gliwic lub okolic?? aha i jakie ceny?? Interesuje mnie powiększenie piersi... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg jeśli wysyłasz po 3 foty to ja ich nie mam widoczne od kogoś innego,w czerwonym sweterku??? takie mam.jak nieto poproszę :) karo.s nie zapomnij też jutro o mnie chiqita2000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara dziękuje za fotki , piękne wyszły , moje chyba będą podobne , jak byś mi jeszcze napisała ile masz teraz w obwodzie biustu to bym była wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo a czy ty mozesz mi wyslac swoje fotki? Rozumiem ze masz teraz D a ile pod biustem? z ilu startowalaś skoro taki maly implant masz wlozony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marieli, fotki będe wysyłać jutro , mam pełne C , startowałam z mizernego B , pod biustem mam 69 cm. Nie chciałam za dużych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo.s teraz w biuscie mam 92cm, jestem z moich nowych cycuchow bardzo zadowolona, niechcialabym wiekszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM DZIEWCZYNKI ZDJECIA WYSLALAM WSZYSTKIM KTORZY PROSILI WIEC SPRAWDZAC POCZTE !!! NIE MOGE SIE DOSZUKAC ADRESU VIOLESI WIEC CZEKAM NA MAIL...DZIEWCZYNY CZEKAM NA WASZE ZDJECIA W ODPOWEIDZI :) :) :) :) PRZYPOMNE OP MIALAM 20.03 325 OKRAGLE W GRYFICACH DR KRAJEWSKI....CZEKAM NA ZDJECIA :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
gg poprosze o zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
mam 67 pod biustem....wyjsciowka byla oczywiscie a no moze aa hehe 165 wzrostu i waze 47 kg :) a jaki to rozmiar wyszedl to nie wiem chyba c albo duze b....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja podobają mi się te Twoje okrągłe 325 ;to już drugie cycki w wykonaniu dr.Krajewskiego ,które tu zobaczyłam na topiku i bardzo mi się podobają;Maju super,super;która chciała zobaczyć dzieło dr.Niemkiewicza implanty 450cc okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza, ja się pisze na Twoje fotki :D sedonia@tlen.pl Dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy Meduza, Ty chyba jesteś przed zabiegiem, tak? Źle przeczytałam Twoją ostatnią wypowiedz, ups :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg i maja dzieki za fotki, fajne macie cycuchy, ja jutro jade z dzieckiem i z mezem na basen, wreszcie bede mogla chodzic wyprostowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju - ja baaardzo czekam na twoje fotki :) okrągłe 325 :) :) :) Karo - na Twoje oczywiście także, więc jak będziesz wysyłać to pamiętaj o mnie :) ehh jak Wam fajnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!!! sorry za nieobecność, ale nadmiar obowiązków zrobił swoje... jestem juz po operacji piersi, która odbyła sie 19.03. Mam eurosilikony 375cc pod gruczoł, cięcie okołootoczkowe. Jestem mega zadowolona z cycuszków, tylko to spanie na wznak...ale i do tego można się przyzwyczaić :) Pierwsze 2 dni w szpitalu była dla mnie okropne, potworny ból, nie tyle piersi co pleców (???!!!) i jazda przez 3 dni na środkach przeciwbólowych, później już ich nie potrzebowałam. Teraz czkam, aż wszystko się zagoi i będę mogła śmigać w bluzeczkach z dekoldem :D:D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×