Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość dsgfsrfhbv
ile kosztuje taka operacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisac że jestem cztery tygodnie po operacji.Nic dodac nic ując dr.SIREK jest dobry i warto zaufac jeżeli chodzi o dobranie implantu.Oni najlepiej wiedzą jak będzie najlepiej.Pozdrawiam wszystkie was dziewczynki te przed i te po op.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Doris50, jestem w trakcie planowania powiekszenia piersi, widze, ze napisalas, ze robilas w Bielsku-Bialej, to sa moje okolice. Moglabym prosic o fotki :D Jestem ciekawa doktora Sirka :D Pozdrowionka!!! p.s. Dziewczyny dzięki za fotki, tylko pozazdroscic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris twoje cycuszki sa naprawde cudne. Tez mi sie takie marza .... tylko zastanawiam sie czy nie bedzie za bardzo widac jak taki rozmiar sobie zrobie ... jak prawie kazda tu chodze w mega pushapach. bo naprawde nie chce aby ktokolwiek sie domyslil. Prawdziwy dekolt to zaloze pewnie za rok;-) Doris a ile po karmieniu zrobilas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedonia a na kiedy planujesz zabieg? ja tez robie u dr Sirek we wrzesniu...chciaż chciałabym juz teraz ale finanse nie puszczaja... Doris chyba pojde w Twoje ślady i wezmę jednak 400,skoro mamy podobne wymiary... pozdrus dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marieli ja synisia urodziłam 13 lipca a zabieg miałam na poczatku marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar co do rozmiaru to sama widziałaś jakie mam i wcale nie są za wielkie.Uwież mi że bedziesz naprawdę zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia Konewcia dopiero doczytałam w stopce Twój rozmiar ,wow to musi być efekt podeślesz mi fotki.Ja planuje drugą operacje ale ja myśle max o 500ml,także chętnie pooglądam, jaki rozmiar Ci wyszedł z tych implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKA...:-) Doris a jakie badania wymagane są u dr Sirek,bo on mi dał tylko namiary na anastezjologa do ktorego mam zadzwonic 3 tyg przed zabiegiem i wtedy sie wszystkiego dowiem...chcialabym tez sie zaszczepic przeciw wzw b i nie wiem czy to juz teraz czy przed op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze równiutkie 4 tygodnie do zabiegu :D :D okropnie mi się te ostatnie dni dłużą.. bosh 3 lata na to czekałam siedząc na tym topiku :o i teraz na samej końcówce już wytrzymać nie mogę.. :P Ewcia.. 😘 któraś z Was napisała, żeby zaufać lekarzowi w kwestii rozmiaru bo on wie lepiej co dla nas dobre.. niestety.. zależy na jakiego się trafi lekarza.. świetnie, jeśli lekarz zaproponuje coś w miarę naszych oczekiwań (czyli sporo :) ), ale kiepsko kiedy po zdjeciu bandaży zastanawiamy się.. gdzie ten nasz nowy biust.. :( mi jeden dr zaproponował max co się da - i to ma dać spore cycki (z tym że dla mnie to takie powszechnie wyobrażane C będzie sporo :) ), a drugi tylko tak tyle o ile, żeby nie zachwiać proporcji etc.. i koniec. a to chyba mój wybór (mniej więcej) jakie te proporcje chcę mieć, i jeśli da się większe impl to czemu mi wciska swoją wizję mojego biustu.. tak ze trzeba uważać, czytać fora i porównywać.. ja mam tu swoją \"bliźniaczkę\" wymiarową - Majeczkę :) i jej biust (z takich impl jakie mi zaproponował pierwszy dr) wygląda jak dla mnie przecudnie. z pewnością nie za duży czy naruszający proporcje.. ;) Aniula, Ewcia kiedyś pisała że chyba 80F ma.. (ale CHYBA, nie pamiętam dokładnie) :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja będe happy z dużego C a jak wyjdzie D to podwójnie się ucieszę...:-D Samanta masz racje co do tego ze wszystko zależy na jakiego lekarza się trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXAR Jak zadzwonisz do anestezjologa to on ci każe przyjechac i będzie się ciebie wypytywał o wszystko.Będziesz musiała mu wszystko opowiedziec i on ci zleci badania.Ja miałam problem z tarczycą więc musiałam zrobic dodatkowe badania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedonia, janess, doris50, marieli79, aniula28, samanta, pomponiara, ewcia konewcia, gosiunia26, maja, gg12, karo.s, timida i wszystkie dziewczynki, proszę was o fotki, bo nic nie dostałam, a chciałabym zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo i doris dzięki za fotki !!! Wy szczęściary !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doris rodziłam dwoje dzieci więcej nie zamierzam hehe doris a co znaczy te twoje cc , wiem że tam różne oznaczenia,jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny i podajcie proszę rozmiary oraz czy to okrągłe, itp, będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, przypomnij mi się za miesiac bo na razie nie mam czego wysyłać ;) Madżenta, cc to cm szescienne (skrót z ang) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem dokładnie tak widziałam na pudełku z moimi nowymi cycuszkami hehe.Ale powiem szczerze że chyba mnie to do konca nie interesowało.Byłam w takim stresie w tym dniu że nawet o tymnie myslałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddzwoniła do mnie w końcu ta pani dr u której byłam parę dni temu na konsultacji..ona proponuje okrągłe 240 Nagor średni profil (taki jakby średni plus).. to ma dać duże B małe C.. heh to ciekawe, co dadzą te okrągłe 325 które zaproponował dr Broma..? hihi :P także widzicie, że opinie lekarzy trzeba jednak jeszcze sobie sprawdzić, porównać z innymi etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia11, na razie nie ma się czym chwalić :D Po dłuuuuugich przemyśleniach, stwierdziliśmy z mężem, że jednak po wakacjach zaczniemy starania nad drugim dzieckiem, wykarmię go piersią pare miesięcy i wtedy zrobię na 100% operację piersi, no bo jak już po pierwszej ciąży jest taka porażka, to co dopiero będzię po drugim dziecku?! :O Chyba zaczekam jeszczę trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA zgadzam sie z tobą że rozmiar zależy wyłącznie od nas samych.Chodziło mi o to że jak lekarz zaproponuje mi np.duże C a mi sie to podoba to wtedy mogę powiedziec że jednak się troszkę gośc zna na robocie:)Pozdrawiam cieplutko i czekam od ciebie na foteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×