Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość chiqita
przyjmuje na Koziej przy Moliera ale robi też operacje w klinice dr.Sowy Molskiej. Pa\łacę 5000 za operację, 700 za anestezjologa, 400 za opiekę lekarską + wkładki 3.500 razem 9.600 + stanik + pas uciskający a Ty u kogo robisz i gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqita
jak już napisałam śledzę Was od jakiegoś czasu ale nie było nic na temat Warszawy, znalazłam go przypadkiem ale dobrze mu z oczu patrzę, ha, ha po za tym jest doświadczonym chirurgiem, robi rekonstrukcje, plastykę u dzieci i niemowląt i dorosłych no i cenę ma w miarę przystępną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqita
jak już napisałam śledzę Was od jakiegoś czasu ale nie było nic na temat Warszawy, znalazłam go przypadkiem ale dobrze mu z oczu patrzę, ha, ha po za tym jest doświadczonym chirurgiem, robi rekonstrukcje, plastykę u dzieci i niemowląt i dorosłych no i cenę ma w miarę przystępną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqita
mi zależało na szybkim terminie bo już jedno podejście miałam 2 lata temu i zabrakło mi odwagi :-) a teraz, jak zostało 6 dni do zabiegu to zaczynam się zastanawiać czy dobrze robię ponieważ nie znam nikogo kto by u niego robił ale skoro robi w innych klinikach to chyba ma jakieś pojęcie a ja zaczynam szukać dziury w całym bo jestem przerażona, ratunku, chyba nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris50 dostałam fotki cycuszki bardzo ładne ,wysłałam Ci również swoje cycuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę kochana, głowa do góry :) poszukaj tego lekarza na beauty w polsce, pewnie ktoś już coś robił u niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqita
no właśnie tu jest problem ponieważ nie mogę się tam zalogować a próbowałam już kilka razy :-( dziewczyny jak to jest z tym paleniem przed operacją??? słyszałam różne opinie że nie mozna 2 tyg.przed, albo 6 godzin przed a gdzieś mi się obiło o uszy że jak ktoś pali to żeby sobie zapalił nawet zaraz przed operacją dla uspokojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqita
czy któraś może mi podpowiedzieć jak zrobić stopkę w wypowiedzi??? z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o stopkę, to musisz wejść na główną stronę kafeterii i tam jest opcja - internautko, zarezerwuj swój nick czy takie coś :) i tam wchodzisz, ustalasz dla swojego nicku hasło i możesz wpisać treść stopki :) a opinii nt twojego dr na beauty jest niewiele, ale jakieś są. spróbuj zarejestrować się jeszcze raz, jeśli dobrze wpiszasz mail to w ciągu kilku min powinna przyjść wiadomość zwrotna z linkiem aktywacyjnym i od tej chwili profil na beauty będzie aktywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Aniula dostałam twoje fotki,fajne masz te cycuszki!!!Wydaje ci sie że sa mniejsze sa takie same jak moje.Kształt masz fajny:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris na tych zdjęciach moje cycuchy były jeszcze mocno napuchnięte,teraz ich rozmiar się bardzo zmienił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, a zrób teraz fotki piersi, bo mi się wydawały na tych ostanich fotkach sporawe. Ale skoro piszesz, ze były opuchniete. Zaczynam sie zastanawiać czy jeśli doktor zaproponuje mi jakies hm...małe czy nie wymusić większych. Bo jak już to wszystko przejdę z cierpieniem włącznie to wolałabym być raczej zadowolona i z wygladu i z rozmiaru. :-) Bo się wnerwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiqita ja niestety pale chociaż rzucam od opercji i coś cięzko mi idzie :P z tym paleniem ja miałam ze niby 24 h nie wolno ale ja zapliłam do 3h przed i zyje... w nocy mi robili co godzine po opracji jakieś badanie w których wychodizło m.i.n pojemnośc płuc noi oczywiście zostałam okrzyczana :D palacy człowiek ma ok 98% i to tylko im tam wyszło więc nie wiem o jakie niebezpieczenstwo dokładnie chodzi... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
kobitki czy ktoras z was robiła sobie u Kubasika anatomiczne?Jeśli tak to ile płaciłyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samciu#tylko na tych jego pisalo ze sa alkoholowe tylko ze jak sie powachalo to zero alko bylo czuc a te co ja kupilam to czuc spirol strasznie,nie wiem dzis zagladne i obadam jak to wyglada miesiec i 3dni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Diablica :-) wiem że najlepiej to nie palić w ogóle ale myślę że jak już palę to lepiej zapalić i nie mieć dodatkowego stresu bo wtedy nie dobrze dla serca a to już przy narkozie może mieć wpływ większy niż palenie, zwłaszcza że operację mam dopiero na godz.16 jak możesz to powiedz mi gdzie miałaś wkłuwany welfron przy op. i czy można dzień przed wziąść coś na sen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kobietki, odnośnie palenia przed to napr.odradzam, ja nie pale wogóle , ale po narkozie można potem wymiotować intensywnie, a jest to naprawdę ostatnia rzecz której bym komuś życzyła zaraz po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz niewiem jakie bedą moje czy aby duzo sie nie zmniejsza:(Któraś tutaj pisała że po cztrech tygodniach już zostaja takie jakie mają byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiqita -ja na co dzień jem tabletki na sen bo miałam nerwice ta że jeszcze nie dołozyłam wszystkich tablet ale powiem Ci szczerze ,że bałam sie przed operacja je wźiac by nie utrudnic lekarzowi narkozy noi siebie uspokoić ,że obudze się :) u mnie anestozjolog dawał głupiego jasia przed op tzn taka niebieska tableteczke po ktorej mówiłam takie głupoty podobno a na sale wleciałam śmiejaca sie po pachy :D z welflonem miałam przeboje początkowo miałam na ręce potem 3 zyły mi pekły przy zmianie go na inne miejsce i skonczyłam na rece w zgięciu łokcia co niestety jest nieprzeyjemne zwlaszcza gdy jesteś obolała ale nie bój sie na pewno beda szukac Ci dobrej zyłki na rece a to jest lukxus hi hi :) po narakoźie było mi leciutko niedobrze i to prawda ze w tym stanie to masakra w ogole ale obeszło sie bez i dałam rade :) do teraz jak psikam to mnie boli wiec sobie wyobraź wymioty zaraz po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, może za mocno pocierałaś rany i się podrażniły.. jeśli będziesz je tym przemywać, to spróbuj jeszcze delikatniej, powinno być ok :) daj znać jak tam te rany ogólnie się prezentują teraz :) ja bym nie ryzykowała z lekami na sen przed op.. wiem, że też nie prześpię nocy przed i jeszcze pewnie kilku wcześniejszych heh ale co zrobić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica-dzięki za uspokojenie, a napisz proszę czy bardzo boli jak wkłuwają ten welfron w rękę? I ile pierwszych dni jest najgorsze? Sam-tylko jek tu nie spać, nie jeść, nie pić i jeszcze nie palić a czy któraś z Was kochane wie może po ilu dniach można prowadzić samochód? eh, co ja bym dała żeby mieć to już za sobą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo autka to ja jestem 5 dni po i dzisiaj tylko wyjechałam autem z garażu i miałam dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u każdego to podobno przebiega inaczej.. jedne po 4 dniach prowadzą auto, inne po 3 tyg odczuwają dyskomfort.. tak samo z dochodzeniem do siebie - jedne dziewczyny boli długo, inne po paru dniach już śmigają :) lepiej się nastawić na kilka dni wyłączonych z życia i potem mile rozczarować - tak myślę :) :) damy radę, kochana - kto jak nie my :classic_cool: musi się udać i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie się cieszę że się tu zalogowałam ponieważ co tu dużo mówić, jednak razem raźniej dziewczyny a co myślicie odnośnie solarium, można się opalać przed operacją, a jak nie to na ile dni przed trzeba przestać? Sam-jeżeli nie stchórzę przed, i jak się wybudzę z narkozy to już wszystko przeżyję, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najfajniejsze , że ja się właśnie tak mile rozczarowałam , nastawiałam się na straszny ból a defakto go nie było, jutro śmigam już do pracy bo mam dosyć już rekonwalescencji:) Wam też tego życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie do solarium , odradzam w ogóle , stawiam na skórę bez zmarszczek i pięlęgnację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, miłego dnia dla wszystkich przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×