Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

wiesz, ja nie powiem, zeby ta kobieta się nie znała na robocie, bo naprawdę wszystko u niej było super (oprócz kliniki hihi), konkretna i cierpliwa, naprawdę spoko lekarz :) tylko te duże B małe C - i półtora rozmiaru więcej niż teraz mam to trochę mnie nie satysfakcjonuje.. nie chcę przegiąć, ale też chcę mieć ten biust.. :) Doris, prześlij mi swoje 400.. ja za miesiąc będę się obfotografowywać do znudzenia :D :D Karo - jak się pojawisz, podeślij proszę też swoje foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja nie powiem, zeby ta kobieta się nie znała na robocie, bo naprawdę wszystko u niej było super (oprócz kliniki hihi), konkretna i cierpliwa, naprawdę spoko lekarz :) tylko te duże B małe C - i półtora rozmiaru więcej niż teraz mam to trochę mnie nie satysfakcjonuje.. nie chcę przegiąć, ale też chcę mieć ten biust.. :) Doris, prześlij mi swoje 400.. ja za miesiąc będę się obfotografowywać do znudzenia :D :D Karo - jak się pojawisz, podeślij proszę też swoje foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej dziewczyny!! nie bylo mnie kilka dni a tu takie zmiany, duzo z was juz po i wszystkie szczesliwe - tylko pozazdroscic...;) MEDUZA od Ciebie juz raz dostalam chyba fotki ale czy moge prosic o aktualne? DORIS chcialabym tez Twoje 400 zobaczyc bo sama sie nad takimi zastanawiam:) MAJA i KARO was tez bym prosila jak mozna, swoje oczywiscie tez wam poprzesylam ale dopiero za trzy (!) miesiace... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
S A M A N T A DZIEKI WIESZ ZE CO :) TO MIŁE.... WIESZ JA BYLAM TEZ U KOBITKI W SZCZECINIE NA KONSULTACJI I ZAPROPONOWALA MI 200 NO MAX 225 JAK SIE UPRE HEHEHEH DOPIERO BYM MIALA DWIE MANDARYNKI JEDNA POL METRA OD DRUGIEJ HEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
M I S K A WYSLALAM WLASNIE-BARDZO PROSZE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, nie mam maila od Ciebie :( wysyłałam do Ciebie w dzień maila z inną sprawą, doszedł? Maja - widzę że nie tylko mnie oceniono jako tak chudą, że mandarynki to max co będzie pasować hihi :) super są Twoje 325tki! marzenie :) na maile poodpisuję jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess, wielkie dzięki za fotki, musisz być bardzo szczęśliwa... też bym chciała, ale u mnie to wszystko jeszcze w powijakach :( dziewczyny, proszę o fotki swoich extra nabytków, proszę, proszę, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dziewczynom dziękuję za odpowiedź na mojego maila;milusiego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes a czy mozesz mi rowniez wyslać, zwlaszcza ze masz anatomiczne (co mnie baaardzo intersuje). Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexar81 z tym szczepieniem to musisz sie wyrobic na dwa tygodnie przed op.Druga dawke po miesiacu od pierwszej ,a trzecia pol roku od pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA ,a Tobie to wyjdzie z tych 325- e;) Marieli79 poczta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, nie mam maila od Ciebie znów.. :( wysyłasz z tego który masz pod nickiem? Janes - strach się bać hihi :) podeślij swoje nowe skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! czyli najlepiej juz sie zaszczepic,chociaż z tą ostatnią dawką to się nie wyrobię :-( ,może nie trzeba się trzymac tak rygorystycznie tych terminów co? hm muszę sie wybra do ośrodka... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! wyślijcie mi też WAsze nowe nabytki proszę...alexa-r@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexar81 ja do op. tez sie nie wyrobilam z ta trzecia dawka,teraz sie doszczepie, na przyszlosc:)Ale dwie spokojnie starcza:) Dzis bylam w centrum i tak sobie tylko ogladalam staniczki i ani jednego w rozmiarze 65,a 70- tki tylko do rozmiaru c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM JANESSS WYSLESZ MI ZDJECIE??PLISSS JA TOBIE TEZ JESLI CHCESZ,POZDRAWIAM WSZYSTKICH :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janes ja tez zrobilam zakup stanikow i bylam w naprawde dobrym sklepie (staniki nie schodza ponizej 100 zł, stroj kapielowy kupilam za 150 zł), zreszta babka mowila ze maja biustonosze z dobrych polskich firm i obwody pod biustem zaczynaja sie od 70, kupilam 70 D i jeden zapinam na trzecia haftke, takze moglabym miec 65 ale nie bylo, takze babka w sklepie mocno sie zdziwila ze chcialabym biustonosz 65 cm pod biustem, zreszta stroj kapielowy tez musialam przerabiac bo byl za szeroki, takze jest problem, ale to nie wazne bo przeciez niedlugo bede mogla chodzic bez biustonosza hahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
A PO JAKIM CZASIE MOZNA CHODZIC BEZ STANIKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
DORIS CZY MI TEZ BYS WYSLALA,OCZYWISCIE ROWNIEZ MOGE WYSLAC SWOJE JESLI CHCESZ MAM 325...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam op jutro i nawet nie jestem specjalnie zestresowana. To chyba dobrze :) mam mieć okragłe 350 pod gruczoł i tak jak Was czytam to zastanawiam się czy nie będą za małe (168cm, 54 kg, 75 pod biustem). Jeżeli byłaby szansa to proszę o foteczki, bo nie mam żadnego porównania. Mój mail to asiul_a1@vp.pl. Oczywiście odwdzięczę się jak będę już po :) Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara bedzie,bedzie,ja nosilam xs ,a teraz wszysko co rozciagliwe to zaloze,ale inne materialy w tym rozmiarze moge zapomniec ,taka mini kurteczke w piersiach dopielam w \"m\",ale byla za szeroka w ramionach:(i takim sposobem ogranicze wydawanie gotowki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy próbowałam się wbić w Wasze dyskusje, ale niestety bez większego odzewu. Może tym razem mi się uda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ASIULA JA CZYTALAM ALE NIE POMOGE TOBIE PONIEWAZ MAM MNIEJSZE BO 325 WIEC NIE MA CO POROWNYWAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, mimo to prosiłabym o fotki, może nie mam co się martwić tymi 350 :) muszę niestety na chwilę wyskoczyć z domu, mam nadzieję, że jak wrócę to będę miała na co popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×