Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
wlasnie mi sie skojarzylo ze czekanie na kogos cycuchy to jak czekanie w poczekani na narodziny bobasa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku, jesteś dosyć wysoka, ale tez drobiazg z Ciebie. zatem Nie wiem, czy 280 nie bedzie zbt wiele. Może weź te 270. Ciężko mi radzić:-) A co ci lekarz radzi? U kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku moze wysle Ci fotki , to zobaczysz sobie proporcje 290g-anatomy do sylwetki 160cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie wróciłem z kliniki. Operacja powiodła się w 100 %. Sam czuje się dobrze, tylko ją trochę boli.. pozdrawiam Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta w klinice ale widzę,ze forum ma pod kontrolą.Piotreczek pozdrów Sam od nas wszystkich ;jak Sam to wszystko zniosła i jak Ty to przeżyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej była zestresowana tym, że może nie dojść do zabiegu niż nim samym. byłem u niej do 20 cały czas praktycznie no ale teraz została już szma ze swoim bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Pozdrawiam wszystkie przed i po . SAMANTA bardzo się cieszę , że już po i wszystko jest ok :) Trzymam kciuki żeby nie bolało tak bardzo . Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks_secret
Cześć dziewczyny, dopiero wczoraj znalazłam to forum i bardzo się z tego faktu cieszę :) Mam nadzieję, że dzięki Wam znikną moje obawy, wątpliwości... Zdecydowałam się na "zmianę" piersi i chcę, żeby to zrobił dr Kubasik. Czy to dobry wybór? Czytałam wiele dobrego na jego temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks Kubasik to bardzo dobry wybór ,ja jestem po zabiegu ponad 3miesiące i jestem bardzo zadowolona z lekarza ,kliniki i opieki. Także gorąco Ci go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks_secret
aniula28 wielkie dzięki :) Dopiero w czerwcu będę mogła pojechać do Poznania na konsultacje i mam nadzieję, że lekarz sam mi dobierze odpowiedne implanty, wszystko mi powie, wytłumaczy itd, bo ja w tym temacie jestem jeszcze zielona. A Ty miałaś tylko powiększenie? Ja chyba będę musiała też podnieść ale nie jestem pewna (blizna po podnoszeniu nie wygląda zbyt ciekawie :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks ja miałam samo powiększenie.Lekarz napewno wszystko Ci super wyjaśni i dobierze Ci implanty idealnie,także nie kłuć się z nim ,bo będziesz żałować później tak jak ja .Doktor proponował mi 450ml,a ja się bałam że będą za duże i wziełam 400ml teraz żałuje ,bo dla mnie są za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sen-wjeżdżam na salę operacyjną a tam dr Kubasik sobie śpi na stole operacyjnym ,otwiera oko i mówi:o matko,następna:-):-):-)mam nadzieję,ze w październiku milej mnie przywita w swojej klinice Koleżanko nowa,nie pamiętam nicka,zajrzyj na http://www.beautywpolsce.com/forum/viewforum.php?selected_id=f37&sid=2901ee9a75607506503256384b972b78,to istna skarbnica wiedzy o operacjach,można czytac godzinami,czytam od miesiaca i wciąz nie mogę nadrobić zaległości; milusiego dnia dziewczynki:-) Sam jest dobrze a bedzie już tylko lepiej,trzeba myśleć pozytywnie,masz Piotrka przy sobie,Sam czy ty widziałaś jak wygladają cycuszki pod tym pancerzykiem ukryte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka ,ale masz sny;);) ja też miałam różne sny przed operacją ,ale mi się cały czas śniło że albo się nie obudziłam z narkozy,albo że cycki miałam krzywe masakra. Myśle że podświadomie śniłam o tym czego się najbardziej obawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, właśnie wróciliśmy. Mówi, że widziała piersi. Ja się niestety nie załapałem. Są mega sztywne, ale duże i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dzisiaj jade do pracy i tak mysle sobie o..samancie..ups! caly kwiecien pamietalam zeby jej dodac otuchy a w ostatni dzien przed i taka kaszana wlasnie 27 zapomnialam ze jest 27..:( no ale zdarza sie najlepszym;) Sam mam nadzieje ze wszystko supcio poszlo i jestes przeszczesliwa daj znac jak juz wrocisz do zywych ci i jak caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia jak dasz rade to tez chce zdjatka samanty dominicaxxxx@yahoo.co.uk i masz racje zasluzyla na nie jak nikt inny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks_secret
kasiekkasiek, w Twojej stopce jest napisane "plus plastyka". Zdradzisz mi, co miałaś robione poza implantem? Mnie też chyba czekają zmiany na zewnątrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, jak znosisz ból? Da się przeżyć? Ściąga? piecze? Jakie to uczucie? Czy jesteś cały czas na przeciwbólowych? A ogólnie to jak się czujesz, infekcja postępuje, czy raczej ustępuje? Wszystkie jesteśmy takie ciekawe, a przecież należy ci się teraz odpoczynek :)Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Maduzia hehehe ale mialas bombastyczny sen :D:D sie usmialam, wyobrazilam sobie kubasika takiego zaspanego hehehe.. A co do snow to mi sie snilo ze piersi byly za male ,takie zwyczajne ..wiec ,podswiadomie chyba obawiam sie, ze nie wyjda takie jak sobie wyobrazam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - teraz już JA we własnej osobie :D mam 325cc, te większe nie weszły. ale te i tak są spoooore :D na razie mam zdjęcie tylko w bandażu i pancerniku, jak się lepiej trochę ogarnę to powysyłam te opancerzone :) jutro, ew pojutrze.. na razie jadę na przeciwbólach - mam zaldiar w domu i ketonal, na razie na ketonalu. myślałam, że będzie gorzej :) ale dziś pierwsza noc bez przeciwbóli dożylnych, więc zobaczyny heh ;) ogólnie było super, narkoza mi się podobała :P teraz słonicko siedzi na klacie ale się mu nie daję :) dziękuję za kciuki trzymane za mnie 😘 😘 😘 kochane jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Samanta, super! :):) Bardzo się cieszę, że wszystko się udało :) Aż Ci zazdroszczę, hehe :) Janess, bardzo proszę o te zdjęcia, będę wdzięczna :) to mój mail: chmurka123@o2.pl :) Niestety co do mnie to nie jest za wesoło. Odpisała mi pani z recepcji, przekazując, że więcej niż 260 i tak nie będzie u mnie możliwe, ze względu na moją budowę. Niestety na pytania co do rodzaju implantu (jaki profil i czy implant gładki) nawet nie dostałam odpowiedzi, choć o nią prosiłam :( to mnie jakoś niepokoi... Cholerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta gratuluje nowych nabytków! Ja rowniez z checią obejrze jak pozwolisz twoje nowe cycuszki ... zwlaszcza ze sama tez zdecydowana jestem na 325 okragle wysoki profil. Do mojego terminu juz niecaly miesiac wiec tez zaczynam odliczać;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta gratuluje!!!!zycze szybkiego powrotu do formy.my tu juz wszystkie czekamy w kolejce po twoje fotki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samancia :)))....ja tez chce zdjecia blizniakow ;))) Poranek..wlasnie u kogo jestes? a wiesz jakiej chociaz firmy implanty ci wloza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×