Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość aganiesia3
Dziewczyny. Mam 176 wzrostu i 60 kg. Chciałabym powiększyć sobie piersi bo moich prawie nie mam. A do tego mam asymetryczne. Myślę o dr Kubiaku. Czy któraś z Was może mi opisać jak to jest w klinice i kiedy można wrócić do pracy. Czy możecie mi też podesłać swoje zdjęcia, jeżeli któraś z Was jest podobna sylwetką do mojej to byłabym wdzięczna. No i ile ml miałyście wkładane i ile to kosztowało. Myślałam, ze po ciąży trochę się zwiększą, ale tylko asymetria się powiększyła. Chyba ta operacja jest nieunikniona. Trochę boję się powikłań, że organizm odrzuci implanty i będę musiała wyjąć, ale chyba muszę spróbować bo nie mogę w lustro patrzeć. Proszę o fotki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
miałam na myśli dr Kubasika, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiesia3 ja miałam robione u Kubasika mam 400ml po mięsień oczywiście klinika naprawde super również opieka. Z piersi jestem zadowolona z rozmiaru mniej,Doktor odrazu proponował mi 450ml ,,a ja się bałam że będą za duże i wziełam 400ml teraz żałuje i wiem że napewno powiększe sobie piersi jeszcze raz na 500ml. Co do powrotu do pracy to myśle że tak po 2tyg będziesz mogła już spokojnie pracować (no chyba że w pracy dżwigasz ciężary to wtedy napewno później) ja po tygodniu nie brałam już żadnych przeciwbólowych.Zabieg kosztował mnie 8500tyś teraz kosztuje 9500tyś w tym 2doby w klinice ,konsultacje i wszystkie kontrole bezpłatne. Doktorek jest bardzo konkretny napewno Ci wszystko dokładnie wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
przepraszam, że tak post pod postem, ale naczytalam sie na beautywpolsce o powikłaniach i cc i mam mętlik w głowie, nie boicie sie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiesia nie martw się na zapas przy każdym zabiegu mogą wystąpić powikłania ,można umrzeć na fotelu dentystycznym.Trzeba myśleć pozytywnie ja też się zamartwiałam ,a jest wszystko ok,Nawet specjalnie o siebie nie dbałam ,do ostatniego dnia chodziłam na solarium po zabiegu już po 2tyg się opalałam.Także głowa do góry i powiększaj cycuchy one Ci wszystko wynagrodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki :) u mnie już 2 mc mija po op to tak szybko mineło ,że nawet nie wiem kiedy :) cycki są w super formie ale czasmai bola jak spie na boku i zdusze je za długo przypadkiem :P robią się miękkie i czasami zakładam już staniki z fiszbinami ... zrobiłam sobie zakupy i triumphie ostatecznie mam rozmiar 70 E Samanta gratuluje nabytków -nareszcie :):) Aniulka moja kochana kiedy bedziesz w Poznaniu na kawce ? :) tyle tu nowych kobietek ,że już nie nadażam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczka właśnie dzisiaj o tobie myślałam ,może w sobote będe jechała na konsultacje do Poznania ,ale wcześniej napewno do Ciebie zadzwonie.U mnie już ponad 3miesiące stukło więc wypada się skontrolować.Pozdrawiam Wszystkie cycolinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
aniola i diablicia jakiej jestescie budowy? planuje 400, 440 i chcialam zobaczyc na zdjeciah efekty jezeli ktos mial podobnie. ja jestem szczuplej budowy raczej. moglybyscie podeslac mi zdjecia? bylabym bardzo wdzieczna! katarzyna.xxx@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
aniula* miało być oczywiscie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cassie.x - obecnie to już jestem chyba nawet chuda ;) zmalał mi obwód od opercji z 75 na 70 jestem zadowolona z rozmiaru chociaz nie obraźiłabym sie jakby były wieksze :P więc jak mam Ci radzić bierz te 440 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plany biusciaste
Witam serdecznie. Zastanawiamy sie nad wprowadzeniem na rynek linii biustonoszy szytych specjalnie na piersi poddane operacjom plastycznym. Bylibysmy wdzieczni za informacje czego dziewczyny z powiekszonymi itp piersiami spodziewaja sie po biustonoszu. Strona techniczna czyli szersze fiszbiny itd jest nam znana. CZy kupilybyscie taki stanik ktory bylby dopasowany do Waszych potrzeb? i jaka forma i gdzie reklamy bylaby skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany biusciaste - TAK! TAK! TAK! skontaktujcie się ze mną mailowo.. :) wczoraj pierwsza noc bez p/bólowców.. i nie mogłam kompletnie zasnąć.. chyba przerzucę się z nich na jakieś na sen, bo wykituję.. macie może coś godnego polecenia na sen? ale tak, żebym szybko zasnęła na noc a nie cały dzień chodziła jak na kacu ;) ogólnie cycki już mi tak nie dokuczają, bardziej szwy.. szarpią okropnie.. dobrze,że jutro się częsci pozbędę.. :) dziś zostałam sama w domku pierwszy raz, bo P. musiał do pracy wrócić.. smutno trochę samemu siedzieć, ale co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plany biusciaste
samanta @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany biusciaste-pewnie,ze tak:)Zeby nie byly za bardzo zabudowane, rozne kolory ,pomyscie tez o malych obw.i sporych miseczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Czy możecie mi przesłać zdjęcia? BARDZO PROSZĘ aganiesia3@tlen.pl Będę robić u Kubasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plany biusciaste
:) podstawowa forma dzialalnosci bedzie dobieranie prawidlowego rozmiaru wszstkim kobietom. Co do malych obwodow i duzych misek to dla mie sprawa oczywista. Piersi z implantami o ile juz cos o niech wiem rowniez wymagaja podtrzymania bo grawitacja nie wybiera. Popularne biustonosze maja za waskie fiszbiny ktore nie obejmuja calej piersi. Biust super wyglada teraz ale co z nim bedzie za kilka lat? opusci sie o kilka cm? Narazie planuje szycie rozeznajace sie w potrzebach i wogole stworzenie biustonosza ktory spełnial by swoje zadanie i przy tym byl estetyczny. O masowej produkcji jeszcze nie mysle. Raczej opcja na zamowienie. Pod koniec czerwca cos pewnie ruszy. W polsce nie ma zadnych badan, doswiadczen w sprawach dobierania i szycia. Dzisiaj dziewczyny nosza co popadnie i jest ok. Tylko nawet o taki biust trezba dbac ;)) zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:)ja mieszkam na stale w Niemczech i tu nie jest to tez takie oczywiste ,jesli chodzi o te male obw.Pytajac o rozmiar 60 i kobieta spojrzala i powiedziala,ze takich nie szyja ,w innym uslyszalam,ze jak mam 66cm pod to moge spokojnie 70 d kupowac,ale takich tez chwilowo nie maja,jak juz znalazlam swoj rozmiar to nie dosc ,ze byl okropny ,to jeszcze strasznie drogi,a na pewno nie wart tych 80 euro,wiec juz szesc tygodni nosze i dokupuje tylko sportowe.Rozkrecajcie szybko ten koronkowy biznes ,bo lato idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam dostawe staniczków i przyszły piękne na fiszbinie w rozmiarach 60 J I POIWIEM WAM ,że mają szeroki rozstaw firma nazywa sie DALIA TO SIOSTRZANA FIRMA SAMANTY WIĘC DOŚĆ DROGIE ALE ŁADNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plany biusciaste
diablica a w jakim miescie jesli moge ? do lata nie ma szans ;/ musze najpierw znalesc dziewczyny z roznymi wkładkami i poszyc i popoprawiac i wogole wiedziec czego Wam trzeba. Wykonawce mam, fundusze mam, pomysl mam tylko kurka podpatrzec nie mam gdzie...ale w czerwcu uszyje pierwsze do testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany biuściaste uważam,że to super pomysł,sama ostatnio taki miałam,ale skończyło się tylko na myślach:(Ja noszę70g i tu jest problem z kupieniem takiego,niektóre 75f mi pasują,ale zależy jakiej firmy,ogólnie problemik.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej samanta!Prosiłabym o foteczki twoich nabytków:0Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ooo widze ze samanta po op.czekam na fotki...pozdrawiam wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta no i jakie ONE są?czekamy na fotki;przesyłaj hurtem,musze jeszcze napisać do Hoany,bo ona też dzisiaj na kontroli więc tez pewnie będzie robiła fotki; pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko będę mogła zrobić zdjęcia (ktoś musi mi w tym pomóc, bo potem sama sobie nie założę tego pooperacyjnego staniora przecież.. heh ;) ), to powysyłam hurtem do wszystkich :) :) Hoana dziś idzie chyba na 15, ja na okolice 19, więc jeszcze później.. najbadziej się cieszę, że będę mogła chociaż na pół godz ten stanik zdejmować codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Mam konsultacje u dr Stańczyka za kilka dni,którąś z was operował ten doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samancia jak tam po tygodniu, bola jeszcze piersi ? masz juz sciagniete szwy? co mozesz juz robic po tygodniu czy w ogole cos robisz czy tez boli na maksa? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi nie bolą za specjalnie, szwy ciągną (idę dziś na zdjęcie wreszcie, przynajmniej części z nich), ogólnie powoli chyba idzie ku dobremu :) pobolewają jeszcze, momentami bardziej, nie mogę jeszcze rąk do tyłu ani zbyt wysoko brać, tak samo jakoś napinać mięsni klatki (np przy zapinaniu guzika w dżinsach heh ;) ), no ogólnie jeszcze lekkie kalectwo, do szkoły ani pracy bym nie wróciła jeszcze.. i strrrrrasznie mnie ściska ten stanik pooperacyjny.. koszmar fajnie że już po :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek----
Proszę o opinie o dr Stańczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×