Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

sam obiecałas mi fotki:( jakbym mogła prosić to wyslij zdjęcia z przed zabiegu jak i po:) aha i ile ty płąciłas? mój nowy e-mail agnieszka0108087@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolate28
Dakota655 podniosłaś mnie trochę na duchu. We wtorek jadę na taką konkretną konsultację...zobaczymy co mi zaproponuje. Nie wiem tylko, czy nie lepiej byłoby zrobić to pwiedzmy we wrześniu. Teraz to całe lato w tym staniku i bez opalania bym chodziła. Martwi mnie to, że nie można dźwigać ( mam na myśli oczywiście dziecko). Mój synek waży 10,5kg a ma dopiero 10 m-cy i jeszcze sam nie chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
samanta dziekuje za zdjecia chocolate-jestes w podobnej sytuacji jak ja, za tydzien konsultacja u Kubasika, a mysle o wrzesniu, i tez mam malą dzidzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chocolate & Kukakabana, Fotki poszły. Choco - ja byłam dokładnie w takiej samej sytuacji jak Ty - mój synek w dniu mojego zabiegu miał 10 m-cy i też ważył tyle. Po op. pojechałam z mężem i 3-letnią córeczką do mojej mamy i tam dochodziłam do siebie, a dziećmi zajmowali się mama i mąż. Najgorsze są pierwsze dwa tyg - wtedy jest bezwzględny zakaz noszenia ciążarów, chociaż ja z konieczności po 10 dniach już wózek dźwigałam żeby włożyć go do samochodu i dziecko też powoli. Na szczęście nic mi się nie stało. Tak naprawdę to najbardziej się bałam tego jak sobie dam radę z dziećmi, a nie samej op. ale jakoś się wszystko dobrze ułożyło, więc Ty też bądź dobrej myśli, na pewno się jakoś dobrze zorganizujesz. pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Wybieram się niebawem na konsultacje,mam teraz rozmiar AA, jestem szczupła,wzrost 164, waga 51,chciałabym mieć rozmiar piersi duże c-małe d.Jaki musiałabym wybrać rodzaj implantów-okrągłe czy anatomiczne?myślę też , że nie mniej niż 300.Dodam, że mam 30 lat i jestem po dwóch porodach(karmiłam piersią),ogólnie moje piersi są w dobrej kondycji, tyle, że prawie ich nie ma.Czy przy moim rozmiarze piersi wystarczy 300, aby osiągnąć rozmiar duże C lub małe D?Proszę o rady, bo już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki , pozdrawiam wszystkie .ASIULEK ja włożyłam mentor okr.275 cc przed oper w obw. miałam 77 cm a teraz mam 87 cm , więc to naprawdę jest bardzo indywidualne , pod biustem mam 69cm. Rozmiar stanika jaki kupiłam teraz w tryumphie to 70 D :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze , że też jestem po 30 i wykarmiłam dwoje dzieci , piersi miałam fatalne , strasznie obwisłe , na szczęści mogę już o tym mówić w CZASIE PRZESZŁYM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Karola,powiedz mi jak tam Twoje blizny,jak tam ślady po cieciu? i jak się ułożyły cycuszki prawie po dwóch miesiacach?chodzisz jeszcze do dr na konsultacje czy nie?śpisz już na boczku czy jeszcze na plecach?jak masz nowe fotki to może mi pokażesz,co:-)?pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Daktota dzieki za fotki:) powiedz mi jaka mialas wyjsciowke ?pod piersiami ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
MEDUZA DZIEKUJE BARDZO ALE NIE MOGE SIE TAM ZALOGOWAC..,KURDE MARTWI MNIE TO...NO NIC NIE POTRAFIE ZNALEZC NA TEN TEMAT...A JAK TO SIE FACHOWO NAZYWA BO JAK WPISUJE CC TO CIECIE CESARSKIE MI WYSKAKUJE ZAWSZE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana, miałam 75B, z tym, że trochę już obwisłe po karmieniu. Przed pierwszą ciążą miałam 75C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana, przed op. miałam 75B, z tym że trochę już obwisłe po karmieniu. Przed pierwszą ciążą miałam 75C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Szczecin CC to przerost torebki,otorbienie,obkurczenie się torebki łącznotkankowek dookoła protezy.Ucisk tkanek na miękką protezę powoduje stwardnienie piersi i zmianę jej kształtu. Spróbuj zalogować się jeszcze raz na spokojnie na beauty-to skarbnica wiadomości o chirurgii plastycznej,tysiace postów dziewczyn przed i po operacji ,galerie zdjęć piersi cudnych i tych z defektami,na beaty siedzi się godzinami,nasza Samanta widzę ,ze spędziła na beaty już ponad 270 godzin,ale ona jest tam juz chyba ze dwa lata.Ja dziś od rana ogladam i czytam choć nie napisałam jeszcze ani jednego posta-wysyłam jedynie prywatne wiadomości. Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamkamka
czesc dziewczyny, jestem 4rty dzień po operacji, martwi mnie to, ze na lewej piersi jeszcze nie odzyskałam czucia na skórze z zewnętrznej strony piersi, prawa jest od 2 dni już w porządku, czy któraś z was juz sie z tym spotkala?? jakby odrętwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
MEDUZA DZIEKUJE BARDZO BEDE PROBOWALA A JESLI TO TO TO CO SIE Z TYM ROBI,TRZEBA WYJMOWAC IMP...?? AZ SIE BOJE...CZESTO TO SIE ZDAZA?? MKAKAMA JA OD BRODAWEK W DOŁ NIE MAM CZUCIA A 20 BEDZIE 2 MIES PO OP... SLYSZALAM ZE TO MOZE TRWAC NAWET DO ROKU.... ALE WIDZE ZE U MNIE POMALUTKU PUSZCZA WIEC MYSLE ZE NIEMA CO SIE STRESOWAC :) :) MMEDUZA JESZCEZ RAZ DZIEKUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
maja, jak ci sie nie udaje to sproboj moze na innego maila sie zarejestrowac. potwierdzam, beauty to kopalnia złota!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
DZIEWCZYNY JA AZ SIE BOJE TEGO CZYTAC BO SIE JESZCEZ BARDZIEJ NAKRECE....:( JA CZUJE POD SPODEM POD IMPL.TAKA TWARDA OTOCZKE JEGO CZY TO NIE JEST NORMALNE??? A CO SIE ROBI W PRZYPADKU JAK TO BY BYLO TO CC? I JAK TO SPRAWDZIC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JA JAK SIE ZDECYDOWALAM NA OPERACJE TO NIE CZYTALAM I NIE CHCIALAM SLYSZEC O ZADNYCH SKUTKACH UBOCZNYCH.... BO BYM PEWNIE SIE BALA I NIE POSZLA A TAK O TYM MARZYLAM... ZALOZYLAM Z GORY ZE WSZYSTO BEDZIE DOBRZE I ZE BEDE MIALA SLICZNE PIERSI.... MAM NAZIEJE ZE TO NORMALNE....I TAK MA BYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
dziewczyny ja nie widzialam zadnych piersi po operacji na zywo. czy jak sie takie dotyka to mozna wyczuc implant? chodzi mi o to czy partner moze sie zorientowac jakby nie bylo blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, za wczesnie u Ciebie na CC, możesz mieć przejściowe DB (double bubble) - prześlij mi zdjecie tego pisze na szybko, jutro poodpisuję na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
SAMANTA ALE TEGO NIE WIDAC NA ZDJECIACH....JA TO PALCEM WYCZUWAM JAK NACISKAM POD IMPLANTEM... A JAK BYM ZROBILA USG TO BEDZIE WIDAC CZY WSZYTKO OK MOZE TYLKO PANIKUJE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
AGANIESIA 3 NIE WIEM JAK TO BEDZIE POZNIEJ ALE MYSLE ZE ZAWSZE BEDA TWARDSZE NIZ NORMALNE CHOCIAZ MYSLE ZE FACET TO POMYSLI ZE SA WYJATKOWO JEDRNE A NIE ZE SZTUCZNE ....A BLIZNY TO MOZNA POWIEDZIEC ZE NP.JAKIES GUZKI LUB COS W TYM RODZAJU BYLY USOWANE I DLATEGO SA...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WESZLAM NA TO BEAUTY ZALOGOWALAM SIE ALE WSZYSTKO PODSWIETLA MI SIE NA NIEBIESKO ALE NIGDZIE NIE MOGE WEJSC......JAK TAM SIE WCHODZI W TEMAT....BOZE JAKA JA CIEMNA :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
SAMANTA TY MASZ MENTORY-LEKARZ KAZAL TOBIE WYSLAC PAPIERY ZEBY MIEC GWARANCJE TAK JAK JEST NAPISANE W KSIAZECZCE?? BO JUZ NIE WIEM,MOJ POWIEDZIAL ZEBY NIE WYSYLC ALE JEST WYRAZNIE NAPISANE ZE TRZEBA W CIAGU 3 MIESIECY ODESLAC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - moim zdaniem na CC u Ciebie za wcześnie. może to po porstu mięsień się regeneruje albo jakiś nerw.. masz to wo pobliżu szwa? nie widać tego zupełnie na zewnątrz? moze to też być marszczenie impl, to się zdarza nawet dosć często.. widać to wtedy tylko przy mocniejszym pochylaniu.. zadzwoń do dr, dobrze by było, gdyby to jednak obejrzał.. na beauty spróbuj jakby przeładować stronę, powinny się wtedy normalnie działy wyświetlać :) Agniesiu, zaraz odp na maila :) Asiulek - raczej myśl o takich powyżej 300 :) moim zdaniem ;) ja jestem drobinka, bez ciaż etc na koncie, mam 325 i to nie są wcale pokaźne cycuszki, ot, takie nieduże, dopasowane :) Janess - pisałyśmy o tym :) żel w anatomkach jest bardziej stłoczony w dolnej części impl, dzięki czemu potem otrzymuje się większy obwód w cm, za to na górze są płastsze i wyglądają na mniejsze. ja się cieszę, że jednak nie jest to aż tyle w obwodzie, może będę mogła kupować spokojniej staniki w jakimś popularniejszym rozmiarze :) buszowałam w sobotę w moich ukochanych kostiumach z h&m :D od 40 wzwyż moja góra od bikini :) jupi :D mkamkamka - 4 dzień po op u mnie też było dziwnie z czuciem.. teraz dwa tyg po się normuje, sutki na szczęscie mam nadal wrażliwe (nawet za bardzo póki co) - także jeszcze daj im trochę czasu :) Wracajć do Mai - Cc pojawia się przeważnie ok 4 miesiąca po operacji (pod mięsien), więc nie sądze, by to było to.. nie martw się na zapas, wybierz się do dr, on ma Ci wszystko wyjaśnić i uspokoić (choćby telefonicznie). może to też jakiś wewnętrzny szew tak odczuwasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gwarancji, to mam wysłać xero tego "paszportu" w ciagu tych 3 miesiecy. tylko tam, prócz mojego imienia i nazwiska nie ma wiecej danych.. dziewczyny, które wysyłały - dopisywałyście coś tam, typu adres etc czy imię i nazwisko wystarczą do tej gwarancji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam w dwa tyg po op twoje piersi wygladają rewelacyjnie,dziś widziałam na beauty ciebie prawie w całej okazałości,figurę masz bajeczną,piersi w pozycji leżącej cudne,brodaweczki seksi,powiało erotyzmem,prawda?ja tylko podziwiam piękno dziewczyny,zeby nie było,ze ze mną cosik nie teges:-);o matko jedyna ,ten twój P. cierpi teraz katusze,ma na wyciagnieci dłoni i nie może ruszyć,biedny chłopak;blizny spoko; pozdrawiam ; jak nie dostanę tego zakichanego kredytu to sprzedam motory mojego męża:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cierpi i narzeka, ale głaszcze grzecznie i cieszy się, że przynajmniej tyle może heh :) to zdjęcie to nie jest moja szczytowa forma, jak tylko będę mogła biorę się za brzuch.. bo sflaczał straszliwie.. reszta też, ale to wiem, ze nadrobię w miarę szybko, a jak mi brzuch urośnie, to już masakra.. :P wiem, że po miesiącu można wrócić do wiekszości ćwiczeń, ale pewnie takie ze sztangą itd to pewnie trzeba bedzie dłuzej poczekać :( dobija mnie nicnierobienie.. zaczęłam wyszukiwać dziwnych rzeczy w necie - typu cwiczenie mięśni twarzy - takie tam, żeby opóźnić zmarszczki czy utratę owalu, wypracować policzki - to mnie zaciekawiło, i takie tam... ciekawe heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×