Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Poranku, jestem z tobą! :-) Trzymaj sie skarbie! Wszytko bedzie dobrze! Pomysl sobie, że już wieczorkiem bedziesz z nowymi cycuszkami :-) .Daj znać po op :-) Barbi, daj znać jak tam wyniki i czy wszystko ok! Normalnie mam już taki stres, że mam mdłości na sama myśl. Teraz szaleje, a co bedzie w dniu op?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku oczywiście trzymam za Ciebie kciuki,bęfzie wszystko ok:)Powodzenia!Maju,żeby zrobić stopkę to najpierw musisz się zaczernić,a potem w preferencjach wpisać co chcesz i będziesz miała stopkę:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAMY
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Poranku trzymam kciuki ..nic sie nie boj :) bedzie wszystko ok :) zobaczysz bedziesz miala piekne cycuchy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
poranku powodzenie!!kakabuana,ja tez moge poprosic o Twoje cycuchy?pozdrawiam.Wy juz prawie wszystkie po,a ja dopiero na konsultacje sie wybieram....:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
hej dziewczyny mnie też troszkę nie było kakukabana wyślij proszę też zdjęcie , ja mogę wysłać ale tylko na telefon no bo mam takiego małego wariata w domu bokserka szczeniaczka który zjadł mi kabel i nie mogę fotek do kompa załadować. kakukabana miałaś rację mój mąż był zazdrosny he he ach te chłopy pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe cycolinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dziewczynki dzisiaj kolejny piękny dzień:) Kakukabana musisz wysłać na maila z imieniem i nazwiskiem.Pozdro:) Ja tez mam widoczne żyły na piersiach,powiem więcej jak przymierzyłam bluzkę z dużym dekoltem to wyglądałam jak matka karmiąca;)mam nadzieję że to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku ja też bardzo się denerwowałam przed op.z rodzicami i z dzieckiem to się tak żegnałam jak bym miała nie wrócić,a w dniu zabiegu humor mnie nie opuszczał ,taka byłam wyluzowana że szok i to bez żadnych środków :)Wtargnęłam na tą salę op.jak by coś za darmo rozdawali nawet z mężem się zapomniałam pożegnać(musiał mnie przywołać do porządku);) Będzie dobrze 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana ja też chcem fotki Twoich cycochów,,,Porenek trzymam kciuki będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
aniulka daj no mi tu maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :-D jeszcze tylko 5 dni i będe miała cycuszki :-):-):-) stres jest coraz większy ale widzę że nie bede sama :-D mam WAs ;-D Kakukabana prosze o fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia odebrałam wyniki badan i zawiozłam do kliniki, Pani doktor sprawdziła i są ok. Skonsultowała sie jescze z doktorkiem i przekazała mi bym przyjechała 13 lipca jednak przed 9. Powiedziała że muszą mnie przygotować, poprzytulać hihihi. Ciesze sie bo w domu do 12 to pewnie bym z nerwów pypcia dostała. I dowiedziałam sie że będę w klinice do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
poranku - ja tez trzymam kciuki :) i czekam na wieści kakukabana - śliczne te twoje cycochy. Jak będę na ostatecznej przymiarce to też będę chciała mieć właśnie takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się miniemy Barbi, ale ty już bedziesz po, gdy ja tymczasem będe ze strachu zębami strzelała. Ja jutro jade porobić wyniki. Ale mam pietraaaaaaaaaaaaaaa. Normalnie szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia, no miniemy sie, niestety, szkoda. Dowiedziałam się że w tym samym dniu operację bedzie miała dziewczyna , ok 9/10, ja mam byc po niej ok 11/12. I bedziemy razem w pokoju. Ja pojechałam do kliniki, to mnie strach a dopiero co bedzie w dniu operacji. Strach jest rzecza naturalna, bo i tak czekam z utesknieniem na ten dzień, szkoda że to nie już w przyszły poniedziałek- bo mniej czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia a jakie ty bedziesz miała implanty anatomiczne czy okragłe i jaką wielkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
kakukabanka zajebiste te cycuchy wprost cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
aganesia a jakie bedziesz miala okragle czy anatomiczne ?..a i ile masz pod piersia? jak chcesz to moge ci wyslac zdjecie moje calej od gory do dolu zebys miala porownanie ..teraz robione w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
dziekuje madzia :)...na dzjeciu to i tak jakies male wyszly ale na zywca to jest duza ta piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana ja tez poprosze o fotki : barbi1976@interia.pl A jakie miałaś przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
male liliputy barbi:) mniejsze od twoich ;)czyli A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana, fajnie masz, bo juz jestes po. Jeszcze pare dni i tez bede mieć COŚ na klacie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
barbi;)....dasz rade , jak ja juz dalam to ty na pewno :) bo ja to miungwa taka jestem :)..wiec spoko loko ja juz nie pamietam bolu po op:)..szybko sie zapomina:)bol mija a zostaja cycuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
:D:D..gosiu poszly zdjecia do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana a przypomnij mi ile miałaś i jakie bo nie chce mi się szukać:) Bardzo ładne ci wyszły wyglądają na anatomiczne.Ja za kilka lat jak będzie mnie stać to robie sobie większe,bo żałuje w tej chwili że się nie wykłóciłam o 300,apeluje do wszystkich dziewczyn jak wasza budowa ciała na to pozwala to bierzcie jak największe bo później wszystko zanika i pozostaje niedosyt niestety,ale w moim przypadku raczej się nie dało ,piszę raczej bo tylko doktorek zna prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×