Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sweet26
Kotek-:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka
kotek czpiotek -podaj email to sie ugadamy pas --jaki pas? sweet26--robilam u skupina --oczywiscie anatomiczne mozesz wziasc troche wieksze bo z gory i tak sa sciete wiec az tak sie nie rzuca ten rozmiar jak przy okraglych--to bylo max. jakie lekarz zgodzil sie wlozyc--on nie lubi nieproporcjonalnego wygladu dlatego tez nie zgadza sie na kazde zachcianki pacjentek--placilam 12 tys. podaj email to ci wysle no ja sie ciesze , ze u mnie nie bylo powiklan --pewnei jak kazda sie tego balam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka
sweet26--sorry widze , ze podalas email musze wyszukac zdjeci ai ci podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka
kotek czpitek--a dlaczego musisz 3,5 tys . palcic--przeciez to poprawka --to chyba w ramach reklamacji u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze to i racja z tymi tabletkami;dawno,dawno temu bralam Cilest i w tym samym czasie farbowalam wlosy(blond )-byly w lepszym stanie niz teraz,a sa naturalne ,od 3 lat nie farbowane,pozniej bralam yasmin ,ale krotko -glowa mi pekala,a teraz Aida i sa takie cieniutkie,nie wypadaja tylko strasznie sie lamia,dorastaja za ucho i 60%wylamanych,no koszmar:(nie farbuje,nie susze ,nie prostuje,zawsze odzywki i lykam witaminki i co mam ,tylko sie blyszcza ladnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
kotek--no to faktycznie bidulka --kurcze jeszcze dodatkowe koszty kotek --podaj mi email , bo jak juz wspominalam tabletki wazne do konca m-ca to musialabym ci szybko wyslac sweet--juz sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
kotek--wyslane email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Samanta i janess macie świetne cycuszki, wielkie dzięki za fotki. Moje są kształtem podobne do samanty przed operacją. Janess wybrałam okrągle , lekarz też mi takie podpowiedział. Napiszcie dlaczego nie można jeździć autem np. w 5 dni po op. Zaprania lekarz , czy ból ogranicza ruchy? Zostaję przy 325! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Zastanawiam się jeszcze nad badaniami . Dlaczego jedni lekarze zlecają ich całe mnóstwo a inni wcale , anastezjolog robi tylko wywiad i daje do wypełnienia ankietę. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
BADANIA: q grupa krwi ( zaświadczenie z laboratorium ) q morfologia, OB q elektrolity w surowicy krwi: Na, K, Mg, Cl q czas krwawienia, czas krzepnięcia: INR, APTT i wskaźnik protrombinowy q poziom glukozy ( na czczo ) q EKG z opisem q oznaczenie antygenu HBs, lub szczepienie p / WZW B ( I szczepienie, po 30 dniach II szczepienie, zabieg 14 dni po II – lub później) dobrowolne i zalecane, ew. oznaczenie poziomu przeciwciał przeciw WZW B w przypadku szczepienia w przeszłości – powyżej 5 lat q USG piersi z opisem q mammografia z opisem (od 40 roku życia) q inne w przypadku występowania chorób INFORMACJE DODATKOWE: q zabieg nie powinien być wykonywany w okresie okołomiesiączkowym (3 dni przed oraz pierwsze 3 dni trwania miesiączki) – nie stanowi przeciwwskazania do zabiegu q operacja może być wykonana najwcześniej po 6 miesiącach od zakończenia laktacji (ostatniego dnia pojawienia się pokarmu) – dotyczy Pań po karmieniu q 14 dni przed planowanym zabiegiem nie należy przyjmować leków z grupy salicylanów (Polopiryna, Aspiryna, itp.), witaminy E (również jako składnik kremów), preparatów żelaza oraz należy zaprzestać palenia papierosów q przerwać ćwiczenia fizyczne (siłownia) q przeciwwskazane opalanie korygowanych okolic ciała przez 14 dni przed zabiegiem q wskazane jest przyjmowanie Rutinoscorbin 2 tabl / dziennie przez 14 dni przed zabiegiem lub granulki Arnica Montana q w dniu zabiegu, w znieczuleniu ogólnym, należy pozostać na czczo (nie pić i nie jeść) q wyniki badań powinny być wykonane 7-14 dni przed zabiegiem ( USG piersi i mammografia - 1 miesiąc wcześniej, w przypadku istnienia odchyleń od normy należy skonsultować się z onkologiem ) – zabiegi są wykonywane tylko przy prawidłowych wynikach badań. q po zabiegu pozostaje się w klinice dwa dni, wypis następuje drugiego dnia rano q podczas wypisu obecność osoby towarzyszącej jest konieczna q należy zabrać ze sobą: piżama dwuczęściowa, góra rozpinana, skarpetki (materiały naturalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
saas--ja uwazam , ze te badania sa niezbedne--np. krzepniecie krwi czy tez usg piersi---bo wyobraz sobie zrobili ci piersi i okazuje sie po miesiacu , ze mialas raka piersi --to tylko przyklad co do jazdy autem--ja mialam pod miesien---nie wyobrazam sobie na dzien dzisiejszy jazdy autem , rowerem czy czym kolwiek---przyznam sie szczerze te pierwsze 10 dni moge wypisac z mojego zycia---ale kazdy ma inne miesnie , inaczej odczuwa bol --znam juz takie przypadki ze po tyg. szl ydo pracy ja bym umarla --bo nie umialam sama wstac z lozka ---ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo wiadomo podczas tego bolu ze to minie i przyjda piekne dni z pieknymi cycuszkami ---dlatego ja tego nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dnia po op.moze byc ciezko z jazda autkiem,ja zasiadlam za kolkiem 10 dnia,a ze wstecznym (wciskany i do przodu)mialam problem z 6 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
kotku czpiotku jeśli chcesz to mogę Ci wysłać ten pas pooperacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta napisz mi prosze jakis namiar na Brome,najlepiej mail i nr tel,bo chyba wybiore sie do niego na powiekszenie ust.chcialam isc do Pastuchy,ale ten za 1ml aquamidu zyczy sobie 1700 zl.wiesz moze ile bierze Broma i czy na usta sa kolejki czy tez wystarczy ze 2 tyg wczesniej zamowic termin,bo bede w PL 2 pierwsze tyg sierpnia i mam nadzieje,ze nie jest za pozno zeby sie umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Witam dziewczyny. Dziś mija równo tydzień od operacji i ledwo piszę. To co przeżyłam było istnym piekłem. Mam 4 dni wyjęte z życiorysu... Niestety nie jestem teraz w stanie opowiedzieć Wam wszystkiego, bo ciężko mi się pisze. Powiem więc bardzo dużym skrócie. Po operacji, wybudzono mnie,.. obudziłam się z ogromnym jękiem, nie byłam całkowiecie przytomna. Ból mnie rozrywał, nie byłam w stanie nic zrobić, pamiętam tylko fragmenty, bo byłam silnie "odurzona" tymi silnymi środkami. [W dodatku podczas operacji zrobiłam grymas, więc dostałam końską dawkę. ]Nie była jednak dla mnie wysatrczająca, więc dostrzyknięto mi jeszcze trochę, żebym zasnęła. Jęczałam, byłam na pół przytomna, nigdy tego nie zapomnę. Pamietam urywki kiedy widziałam twarzy elakrzy. Ból był bardzo duży, miałam ogromny ucisk bandaży. Byłam w stanie ledwo oddychać i to bardzo płytko, bo myślałam, że nie wytrzymam. Ledwo jadłam, bo wszystko stało mi na żołądku przez jego ucisk. Ból pleców mnie paraliżował, nie mogłam wytrzymać bólu mięśni i kręgosłupa, a przecież trzeba było leżeć. Cała spuchłam, brzuch jak w 3 miesiącu ciąży. Miałam jeszcze uczulenie na delargan, dostałam po nich plam na szyi i twarzy. Mam komplikacje w postaci zakrzepowego zapalenia żyły, nie mogłam ruszać ręką, była ogromna, jak napompowany balon, zdeformowana... Obłożona lodem na klatce piersiowej nie mogłam spać ani ruszyć ze względu na ból i chorą rękę. Miałam w sumie 4 razy wkłuwany wenflon... dostaję codziennie zastrzyki przeciwzakrzepowe. z ręką w górze starałam się jakoś się poruszać. jeszcze chodzę zgarbiona. pas uciskowy wrzynał mi się pod pachami w wyniku czego powstały rany i pęcherze. teraz mam gaziki, które bardzo pomagają. Ale ldwo mogę się poruszać... Myślałam, że wszystko jest już w porządku, ale wczoraj prawie w nocy dostałam gorączkę, czułam się jak piec... Przyjechał do mnie lekarz. To prawdopodobnie infekcja. Wczoraj miałam 3 razy zdejmowany stanik. Drugi lekarz chce mnie dziś objerzeć, żeby sprawdzić czy na pewno nic się nie dzieje. Tak boję się, że coś jednak nie tak :( Szczęśliwie gorączki już nie mam. To było piekło... Byłam w fatalnym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym... Żałowałam bardzo, że to zrobiłam... A teraz... Widziałam swoje piersi, są naprawdę bardzo ładne. :) i to właśnie daje mi siłę... Pozdrawiam, odezwę się kiedy nabiorę więcej sił 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Jejkuuuuu!Poranku to oni nie wiedzieli o niczym chocby na podstawie badan robionych przed operacja?no bo czemu zes sie tak umeczyla:(.mam nadz ze cycuchy Ci wynagrodza te meki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Boska! Poranku ,az mi włosy dęba staneły,już myślałam że nie można być w gorszym stanie niż ja byłam ,a tu proszę.To rzeczywiście straszne co przeżyłaś ale całe szczęście że już jest lepiej:) Ale jak to ty nie wiedziałaś że chorujesz na tą zakrzepicę czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna! Poranku, trzymaj sie! Gdzie robiłas te piersi? Gosiunia ty mnie nie strasz, bo ja mam mieć zabieg w środę. Naprawde tak źle było z tobą? Coś nie tak ze znieczuleniem? Zwariuję, już jestem przerażona! I nie wiem czy chce tej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku bardzo Ci współczuję tych przeżyć,ale traz będzie już tylko lepiej:)trzymaj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
witam kotek--wlasnie wrocilam z poczty -wyslane tak ok. pon. wtorku powinnas miec --to zdazysz je jeszcze wybra--2 razy dziennie pamietaj. laski --chciwlam tylko do czegos nawiazac: wiem , ze kazdy przechodzi ta operacje strasznie i moga tez byc powiklania , ja tez jak juz wspomnialam 10 dni nie umialam nic zrobic : ani wstac , ani oddychac dobrze, ani kaszlec czy kichac, ani sama podniesc szklanke itd. Tak z tym zakazeniem to jeszcz egorzej . jednak chcialam nawiazac do tych co sa przed operacja: pamietajcie bole sa jednak przyjda tez i piekne dni --co to poswiecic sie dla 10 dni w porownaniu do calego zycia radosci. Chodzi mi o to , zebyscie si enie zniechecaly i szly na ta operacje z mysla --bol minie --piekno zostanie.. Ja naprawde mam taki komfort psychiczny --czuje sie 10 lat mlodsza , ladniejsza i w punkcie zainteresowania--calkiem nowe zycie. I to sie liczy zycze oczywiscie powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowie tym co sa po . Ja osobiscie bylam 10 dni pod opieka mamy , bo nie wyobrazam sobi esamej przez to przejsc dlatego polecam wszystkim taka zaufana osobe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczynki! w koncu po :-D , zabieg mialam we wtorek o 8.00 a dzis rano mąż odebrał mnie z kliniki :-),pierwsza doba była koszmarna ale teraz jest juz coraz lepiej :-) Dziewczyny cycki mam boskie,moje wymarzone,moim skromnym zdaniem nie widac ze sa sztuczne...sa jeszcze spuchniete i doktorek twierdzi ze sie zmienia mam nadzieje ze nie na gorsze...WARTO BYLO CIERPIEC!!! KOCHANE nie wiem jak dlugo bede miec tez bandaz ale jak tylko go zdejma to wysylam fotki ;-) pozdrus jestem taka szczęśliwa :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Duszyczko nie dostalam maila od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Gosiunia, a jak było u Ciebie? Miałaś jakieś kłopoty? Jestem po wizycie u lekarza, wygląda na to, że wszystko jest dobrze, a to po prostu infekcja... :) Co do choroby, to ja tego nie miałam wcześniej, nabawiłam się tego już w dniu operacji. Pielęgniarka pomimo mojego ogromnego bólu żył przy "płukaniu" wenflonu nie reagowała, dawała mi kolejne kroplówki, środki znieczulające, widząc, że dłoń puchnie coraz mocniej. Miałam wrażenie, że żyła zaraz pęknie :( Niestety trafiłam na niekompetentną osobę... Później już było coraz gorzej, nie mogłam patrzeć na tę rękę... Teraz po zastrzykach, okładach i maści wraca do stanu normalnego, całe szczęście... Boli, jest siniak, ale widać kształt ręki... Violesia, powiem Ci szczerze... Efekt oczywiście jest, radość jest. Ale... przemyśl to dogłębnie, nawet kilkaset razy, do znudzenia. Chciałabym żebyś była świadoma wszelkich możliwych komplikacji, tego, że może zamiast kiepskiego stanu i bólu, spotkać Cię jeden wielki dramat... Przygotuj się psychicznie na każdą ewentualność, proszę. Oczywiście będę trzymać za Ciebie kciuki, żeby wszystko poszło świetnie, łagodnie i żebyś nie przechodziła przez nawet ćwierć tego, przez co przechodziłam i w pewnym stopniu przechodzę nadal ja... Czuję się już trochę lepiej, usadowiłam się na fotelu, laptop na krześle i nareszcie jestem w stanie pisać... Strasznie mnie to cieszy... :) A co do biustu to przypomnę, bo może większość mnie nie kojarzy, mam 260 anatomiczne i jak się okazało, więcej nawet by się nie zmieściło :) Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar i Poranek - gratuluję 😘 Poranku, aż mnie dreszcz przeszedł, jak czytałam Twoją historię.. o rany! czy Ty robiłaś badania na krzepliwość krwi przed zabiegiem? i czy bierzesz hormonalną antykoncepcję? u którego dr miałaś op? bosh, jak dobrze, że już zapomniałam jak to bolało po zabiegu (chociaż mnie chyba wcale tak bardzo nie bolało.. jak czytam na beauty że dziewczyny się z łózka 40 min podnoszą itd...jejku) i że teraz to o czym myślę to laserek na blizny i kostiumy kąpielowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Samanta, dziekuję :) Alexar, gratulacje :) Badania miałam robione wszystkie i wszystkie wyszły dobrze. A nazwiska doktora wolałabym nie zdradzać :) , o czym mówiłam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Antykoncepcji nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×