Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Patrysiunia
hej dziewczyny - przy piersiach jest pełna sedacja tzn zupełna narkoza z rurką intubacyjną to pewnie dlatego gardło boli ale kaszel nieliczni mają. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka787
Może i rurka była,ale nie tak gruba jak miałam przy woreczku,bo ja naprawdę nie mogłam funkcjinować przez kaszel. Madzia dzięki za pocieszenie - musiało być ci ciężko,ale dałaś radę przy 1,5 rocznym dziecku to może i ja sobie dam jakoś z moim ancymonkiem i muszę ukrywać przed teściową,bo jak ona sie dowie i to i druga synowa też a tamta to rozniesie po calej okolicy. Dobrej nocki kakukabana idzięki za cenne rady;) odezwę się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Hej dziewczyny mam planowany zabieg 28.07 u dr sirka w bielsku. Mam mieć pod mięsień 325 . Może któraś z Was robiła cycuszki u niego i może podzieli się ze mną opinią na jego temat. Bardzo mnie interesuje jakie miałyście zlecone badania przed zabiegiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
gosiunia 26 np u Ciebie i violesi widziałam ,że robicie u dr kasprzyka , to chyba w krakowie . Dlaczego jego wybrałyście ? Gosiuni gratuluję faktu bycia "po" ,pewnie już możesz odetchnąć . Napisz mi proszę ile kosztowało? Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przy op piersi jest pełna narkoza. mnie nic nie bolało jeśli chodzi o intubację, ogólnie narkoza mi się bardzo podobała :) a jej się bałam najbardziej ;) fajny zastrzyk mi dali, zrobiło się błogo, coś tam próbowałam powiedzieć, a potem to już pamiętam twarz anestezjologa nad sobą :) Dorotka, myślę że Szczyt dobrze dobiera impl - większość dziewczyn ma naprawdę ładne cycki po op u niego :) mnie zniechęciły kolejki niestety, bo też pierwszym typem był szczyt :) jeśli masz 84cm pod to 450 powinny być minimum :) chyba po to robimy tę operację żeby mieć wreszcie biust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
witam:).Kakakubana ponawiam:)_ poprosze o Twoje fotki,dziweczyny si8e zachwycaja ,ja tez chce zobaczyc:).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
dorotka, jakbys miala mniejszy implant to moglabys miec duzy rozstaw miedzy piersiami.. kakukabana - ja pod biustem mam 72, bede miala mentory okragle, mialam miec euro silicony ale nie dobral by mi ich z powodu mojej asymetrii a z mentorow dobierze. Kurcze, nie wiem czy nie za male, ale tez nie chcialabym zeby byly widoczne i wyczuwalne, tym bardziej ze tez druga dzidzie planuje za pare lat. Ale 275 i 325? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,proszę o opinie mam 88 w cyckach 71 pod 86 w tyłku 167 wzrostu,mój mąż twierdzi że mam piękne naturalne cycki a mi się duże nie wydają.Jesteście zorientowane w ymiarach więc prosze o opinie SZCZERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia ło jesu, toż ty olbrzymka przy mnie! :-) Włóż sobie większy implant! No co ty! Spokojnie 350 i 300 - nawet bardziej możesz poszaleć! Dana12 - no według mnie to jesteś proporcjonalna i jeśli masz ładne duże piersi to po co je jeszcze powiekszać? Ale oczywiście jeśli czujesz taka potrzebę, to powiększaj :-) Ale chyba twój mąż ma racje :-) Tutaj są w większości dziewczyny, które mają bardzo mały biust 0 lub ledwie A - wiec powiększenie piersi w takim przypadkach jest wskazane - alle jeśli czujesz taką potrzebę, to czemu nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saas - ja robię u dr Sirek 7.07 wiec ide przed Tobą kochana :-D, Doris miała u n iego op i jej cycunie są super więc mysle ze i nasze beda git :-) JESZCZE TYLKO 2 DNI!!!!!!!!! pozdrus dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA SAAS mi nie zlecili zadnych badan, wypelnilam tylko ankiete od anastezjologa i powiedzial ze nie trzeba, a jakie masz wymiary?? ja mam 170cm i 65kg,jestem plaska jak decha i poki co biore 350 okragle i tez pod miesien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytam o cene
a ile placicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANG
Cześć dziewczyny!!! Bede miala operacje 11 lipca czyli juz za pare dni. Nie boje sie i juz nie moge sie doczekac. bede mniala 300 cc pod miesien, cięcie pod fałdem, stan wyjściowy to zupełna decha:) 162 wzrostu, 50kg, 73 pod biustem. Mam nadzieje że wyjdzie ładne C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TO JUŻ JUTRO!!!ZABIEG MAM O 8.00 RANO TRZYMAJCIE KCIUKI KOCHANE :-) BOJĘ SIĘ JAK CHOLERA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar łącza sie z tobą w strachu :-) tez sie boje a mam zabieg dopiero 15-tego! :-) Trzymam kciuki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Hej alexar , będę trzymała kciuki. Ja mam 175 cm , 62 kg i male "b" . Doktor zaproponował mi 325 i chyba przy tym zostanę , nie chcę się potem bać siebie oglądać. Przed urodzeniem dziecka moje piersi były ok. , ale mój żarłoczek je zjadł. Napisz jak było . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saas ,a jaki chcesz osiągnąć rozmiar po zabiegu? Alexar81 trzymam mocno kciuki i wracaj do nas szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANG
Mam pytanie? jak to jest z paleniem?? słyszałam ze nie mozna palić co najmniej miesiac przed zabiegiem..... wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
aniula - myślę , że będzie dobre C. Już odliczam dni, ale cykora też mam . Nigdy wcześniej nie mialam narkozy, brrrry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papieroski zabronione:)goi sie wolniej, ale ja palilam do konca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar - powodzenia :) Saas - ja jestem od Ciebie sporo mniejsza i chudsza, i z małego B plus okrągłe 325 wyszło takie sobie D - w ubraniu na pewno nie wygląda na D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
alexar juz jest po.. ciekawe jak sie czuje myslimy o Tobie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×