Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość dobra duszyczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
witam ja jestem po op piersi u skupina---bardzo zadowolonaaaaaaa chcialam sie zaoferowac --jesli ktoras potrzebuje accolate to mam do oddania edna paczke --ja placilam 64 zlote to duzo kasy ---wiec jak ktoras chce to moge podeslac jej tyle z ewaznosc do konca tego miesiaca --czyli to dla takiej co jest po op lub bedzie teraz operowana --nalezy brac 2 diennie jest 28 tabletek --czyli na 2 tyg. paczka starcza ja kupilam wtedy dwie i drugiej nie mialam potrzeby wyjesc i tak mi zostala --a teraz sortowalam polki z tabletkami i zauwazylam ze waznosc do konca miesiaca wiec oddam --za np. skrzyp polny --potrzebuje na wlos ya kosztuje grosze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skupin każe to brać profilaktycznie? (napisz może na beauty, tam jest wiecej dziewczyn, może któraś akurat potrzebuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej tak :) niektórzy lekarze zalecają go w początkowych stadiach CC. nie wiem po co się go bierze zatem zaraz po op, pewnie w ramach jakiejś "profilaktyki". pisałam jeszcze przed op do kilku znanych lekarzy o te leki p/CC i mi odp że one nic nie dają w tej kwestii.. że już lepsze jakieś masaże czy coś. ale pewnie sama bym sięgnęla po wszystko co możliwe jakby mnie to dotknęło heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
mi kazal brac wiec bralam--wiecie jak to jest : strzezonego pan b.... skupin kazdemu to przepisuje wlasnie na przyrost torebki.... pomyslalam ze za darmo kazdy wezmie , bo i tak jest duzo wydatkow zwiazanych z op---ja takiej dobrej duszyczki nie mialam --mi nikt nie podarowal haha pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia z cycuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
samanta- mówisz ,że wyszło D , troszkę dużo , ja mam pod biustem 72 cm, tak sie teraz zastanawiam nad 300 może będzie lepiej ? Czytam jednak różne wypowiedzi i każda pisze ,że mogła wziąść większe. No i mam dylemat! Proszę wyślij mi zdjęcie swoich cycuszków!!!!!! i napisz jaki miałaś wrażenie po op , nie zaskoczyła Cię wielkość i fakt ,że są. Ja za 21 dni , już odliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAAS ja pare dni po op.myslalam,ze przesadzilam z wielkoscia ,a pare dni pozniej zalowalam i zaluje ,ze nie dopielam swego i nie uparlam sie na 325-350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saas - właśnie wcale nie wyszło dużo.. przesyłam zdjęcia, zobacz sama.. tylko ja jestem mała i chuda, to też daje inny efekt.. ja na Twoim miejscu myślałabym raczej o 325-350 conajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA kiedys weszlysmy na temat- wlosy i polecalas olejek,jaki to byl dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
no widze, ze nikt za darmo nie chce tabletek--no ale czesc z was ich nie ma przepisanych przez lekarza wiec rozumie --jakby co to sie meldujcie co do wlosow jestem na biezaco , bo wlasnie mialam popierana krew, teraz robia wyniki na hormony: dostalam bardzo drogi plyn od lekarza a po tym dowiedzialam sie o tysiacu innych skuteczny rzeczach: Venisea--skrzyp polny w tabl. 60 szt. ok.11 zl Wyciag ze skrzypu i pokrzywy -bio ogrody--100 tbl. 12 zl Wax--250 ml 13 zl Radical szampon 300 ml 8 zl seboradin szampon i balsam 200 ml --z akazdy 13 zl cynk--zinca 31mg--50 szt --5 zl lyzka zmielonego lnu nieodtluszczonego dziennie sok z czarnej rzepy wcierac wszystko tanio i skutecznie --juz sie nie dam wrobi clekarza tym bardziej , ze powiedzial , ze jak tak dalej pojdzie to musze brac tabl. hormonalne---a ja cale zycie nie stosowalam zadnych antykoncepcyjnych polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka..
co do rozmiaru --ja mam 420 ml anatomiczne pod miesien---i ciesze sie na dzien dzisiejszy , ze nei wzielam mniejsze mam 174 cm i 62 kg--wiadomo , ze ktos drobniejszy nie wezmie 420 ml jak ja --ale dwa razy sie zastanowci e, zeby potem nie zalowac--znam pare osob , co potem jeszcze raz powiekszaly --to lepiej od razu zaoszczedzic sobie kosztow--moje az takie ogromnie nie sa , bo jest duzo osob co nie poznalo --tylko stwierdzili ze moze po ciazy mi urosly haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
dobra duszyczko,u kogo robilas?moglabys mi przeslac zdjecie tych Twoich 420?pytam bo mam podobne wymiary jak Ty,171,62kg,zastanawiam sie nad 400 hmm,moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hej dziewczynki ..a mnie kurde na cycku rozstep :/ na poczatku myslalam ze to kurde po zabiegu tak mie doktorek czyms musnal ze mam tak zdarta jak kreska ale dzisiaj mysle sobie kurwa jasna mam rozstepa:/ na lewym cycku...heh no coz ;) cos za cos Alexar81 juz po operacji :) ciekawe co tam u ciebie daj znac !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
kakakubana,wlasnie rozstepow tez sie boje,na dodatek na jednym cycku mam tatuaz....,zeby tylko sie nie rozciagnal:(,wiem,tez nie mialam gdzie se zrobic buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
dziewczyny,a jak to jes z tym paleniem?ktora z Was miala op,a pali?ja mialam miesiac temu narkoze,spalam ok 2 godz,i jak gadalam dzien przed operacja to dr mi powiedzial ze mam nic nie jesc,ale zapalic moglam hmm.z kolei jak dzwonilam na konsultacje o cycki to powiedzieli mi zeby nie palic hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra duszyczka - super rozmiarek :) :) Janess - ja używałam oleju z łopianu (nie soku, tylko oleju), poza tym dobra jest też kamiwaza. i tabletki ha pantoten optimum - mają chyba najlepszy skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety palilam:( nawet w dzien op.dokladnie 5h, krew jest mniej dotleniona,chodzi o gojenie sie ran ,ale pewnie tez z cisnieniem,,za to nie ma nic wspolnego z torsjami po op. no i palacze cierpia na poranny \"kaszelek\",a po op.kaszel i kichanie nie sa wskazane:)jak wytrzymasz bez dymka ,to nie pal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,przetestuje ,juz nie wiem co mam na te wlosinki stosowac:)Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Wlasnie niewiem czy wytrzymam,pale ok 10 lat:(.ehh.a jak Ci sie Janess pogoilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, nie wiem jak jest u Ciebie, ale na mnie ogólnie najlepiej na wypadające włosy działa zmiana pigułek anty - normalnie biorę yasminelle, a jak mi tak ostro wypadają to jedno opakowanie biorę syndi 35 i od razu, dosłownie po kilku dniach tych drugich pigułek przestają wypadać.. na co dzień nie mogę ich brać, bo sama ze sobą nie mogę wtedy wytrzymać, ale chwilowo na włosy daję radę :) mi teraz też bardzo sypią się włosy, nie wiem, może to ta narkoza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra duszyczko ja chce te tabletki, przestałam na razie je brac bo lekarz w Polsce powiedział mi, że nie mam torebki ale lekarz w USA sie upiera, że mam:( chetnie je połykam jeszcze może coś pomoże..bo wyobraźcie sobie głównie Ty Samanta, że nie robie tej poprawki w piatek czyli 10 lipca, musiałam przełozyć na jesień nie jestem teraz wypłacalna fin:( poza tym mam przeprowadzke i musze dźwigać zły czas na operacje, w pażdzierniku dostane łatwiej kredyt bo będę już miała umowe na stałe teraz musiałabym sie pałętać aw sumie boje się ryzyka bo anóż okaze się, że mi umowy nie przedłużą?? tfu tfu... pozdrawiam cycolinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sam:)..w sumie tego nie widać w ubraniu nawet jak mam dekold, ale nago to juz inna historia:)..nie boli więc jeszcze troche poczekam..wczoraj zadzwoniłam do Bromy i odwołałam, ale nie miał żalu..bo ja i tak się zgłoszę prędzej czy później (no chyba, że nastąpi jakiś cud)..a tak w ogóle to napisałam do tego mojego chirurga w Stanach, to co Broma mi powiedział, o tym, że to przesunięcie implantu jest nie torebka, że może to byc wynik blędu lekarskiego czyli zrobienie za małej kieszonki pod mięśniem itd..a mój lekarz mi na to, że to bzdury, że implant sam sie nie przesuwa do góry, że musi go wypychać ta torebka itd..ja już zgupiałam co lekarz to inna teoria,.. a ja nadal mam krzywego cycka i w d.. juz mam dlaczego byle mi to zeszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdzę, że na pewno Broma ma rację, ale ten twój dr pewnie sam z siebie by się do błędu nie przyznawał heh do jesieni jeszcze kawał czasu, moze do kogś jeszcze innego zdążysz pójść, jakby ten lek zaczął działać, czy coś tam by się zmieniało.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Kotku,bardzo Ci wspolczuje,trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet dzięki:) tymczasowo jestem bez chłopa to jakoś ciągnę ale nie wiem jak długo dam rade :):):) (bez chłopa oczywiście:):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może któras z dziewczyn porzyczyłaby lub odstąpiła swój pas?? bo bym spróbowała w nim spać, mimo, że Broma stwierdził, że to juz raczej niczego nie zmieni ale co mi szkodzi spróbować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×