Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Samanta kochana,ale mnie rozweseliłaś w ten pochmurny poniedziałek:)Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jang ,gdzie dr Witwicki robil Ci naciecia i jak czesto musisz pojawiac sie na wizytach kontrolnych? Prosze wyslij mi fotki swoich piersi i jak sie czujesz w tej chwili po zabiegu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam pięknie wyglądają Twoje cycki w nowym biustonoszu-zerknęłam przed chwilką,mniam ,mniam,nie wiem jakie są teraz Twoje golusieńkie cycolki ale w staniku rewelacja ;-) pozdrówka buziaczki dla wszystkich,telepatycznie głaszczę wszystkie nowe cycolki;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzia, dziex :) chciałam kupić push upa, jak kiedyś :P ale w końcu pochodziłam w nim trochę dziś rano i wyjęłam wkładki, za ciasno z nimi, większy mogłam wziąć ;) ale tak też jest śliczny, po co gnieść te cycki gąbką znowu heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar , jak długo nosiłaś bandaż ? Jak byłam wczoraj na zmianie opatrunku to dowiedziałam sie ,że jeszcze tydzień muszę go mieć. Samanta , ja siedzę w internecie i oglądam bieliznę jak nawiedzona, chyba oszaleję jak będę mogła już coś nowego kupić i bez cholernych wkładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75A/70B
strasznie wam zazdroszczę dziewczyny i uważam, że jesteście bardzo dzielne! Gdybym tylko się tak nie bała to też bym się zdecydowała. Marzę o normalnym fajnym biuście. Czytam z zaciekawieniem wasze wypowiedzi i czekam na następne :) A powiedzcie mi jeszcze jakie one są w dotyku??? I czy mogłybyście polecić jakaś klinikę, jakiegoś lekarza w Poznaniu? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75A/70B
czym więcej czytam tym więcej pytań mam. Ale ponoć kto pyta nie błądzi:). Powiedzcie mi proszę dziewczyny czy są jakieś przeciwwskazania do takiej operacji..czy np alergia może być jakaś przeszkodą? I czy jeśli jeszcze nie mam dzieci to powinnam sobie podarować taką operację. Piszcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazłam aptekę w której mi sprowadzą te plastry na piątek więc mam tydzień poslizgu...miałąm je kleic od zeszłego czwartku...kicha Saas ja nosiłam bandaż jakies dwa tygodnie...miałam miec dłużej o tydzień ale przy ściągnięciu szwów powiedzieli że wystarczy bo ładnie zeszły w dół...a Ty jak się czujesz ??już pewnie nie boli co? ja jadę do Sirka 24.08 na kontrolę ciekawe czy juz będe mogła zakładac inne staniki?? no i na taki porządny sexik czekam hihi (bez stanika hihi) pozdruś Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75a/75b alergia nie jest przeciwwskazaniem do operacji, tez mam i to bardzo silną. Musisz tylko powiedzieć na co i juz :) W Poznaniu robiła Aniula28 bodajże u dr Kubasika i jest mega zadowolona. Na beauty znajdziesz opinie o lekarzach. Wiele dziewczyn na forum nie ma jeszcze bobasa, a piersi mają powiększone - implanty nie sa przeszkodą w naturalnym karmieniu niemowląt. :) Pytaj śmiało :) Aniula28 dzięki :) Jedyne staniki które sa na mnie dobre to 65 E, 70 D jest za szerokie pod biustem :( Była w Truimpie i Felinie. W Felinie maja piękne biustonosze, ale drogawe (około 250-300 zl). Natomiast Triumph ma brzydkie wzory i 70 D jest zbyt duże pod biustem :( kompletnie się nie nadają! Samanta i Janess gdzie kupujecie staniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu - Konrad i Dalia - ja kupuję u nich (65E/F właśnie), podeślę Ci zdjęcie nowej Dalii jeśli chcesz. i Freya jeszcze jest na mnie dobra (60F/FF) ale nie podchodzą mi ich staniki jakoś.. ale nie wiem, czy w łodzi jest sklep stacjonarny z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu - Konrad i Dalia - ja kupuję u nich (65E/F właśnie), podeślę Ci zdjęcie nowej Dalii jeśli chcesz. i Freya jeszcze jest na mnie dobra (60F/FF) ale nie podchodzą mi ich staniki jakoś.. ale nie wiem, czy w łodzi jest sklep stacjonarny z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta kochana, a gdzie ten sklep w Łodzi? I podeślij mi koniecznie to zdjęcie w nowym staniczku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta znalazłam juz wiem gdzie w Lodzi moge je kupić :) dziękuje :) A jak one cenowo? Bo 300 zl za stanik to według mnie ciut za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu ja najczesciej nosze sportowe, siostra kupilam mi jeden z Axami 70 d,za szeroki i za plytkie miseczki,ale sliczniutki-znajoma bardzo sie ucieszyla z podarunku:)Ktos tu rzucil propozycje szycia na miare,ale jakos cicho,a szkoda:)Nie mam w co je odziac,a zimy tu mrozne;)Najwiekszy problem maja dziewczyny z malym obwodem pod,mi pasuja idealnie miseczki c z 75,ale tylko miseczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75A/70B
Violesia dziękuję bardzo za odpowiedź :) A na co masz alergie jeśli mogę spytać? I jakie bierzesz leki? Ps. dzięki waszym wypowiedziom zaczęłam głęboko zastanawiać się nad powiększeniem piersi. Czytałam chyba z 4 godziny to forum i jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazan to piszę się na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik, a nie ma u Ciebie Panache albo Freya? u nas chociaż ten konrad czy dalia są.. Violesiu, mam nadzieję, że mail dotarł :) ceny w Milenie jeśli o ten sklep Ci chodzi to ok 60-100zł, raczej środek przedziału :) Konrad i Dalia trochę drożej, ale też niedużo, w stosunku do tych po 250 wzwyż.. za 100-120 zł można kupić naprawdę śliczny staniczek - dla mnie ważne, że też mogę przymierzyć - w necie jest tego mnóstwo, ale najpierw trzeba się nauczyć dobrze sobie wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75A.. - poczytaj beauty w polsce przy okazji :) bardziej rozbudowane forum, na pewno znajdziesz dziewczyny z alergiami które bez problemu miały zabieg :) stąd też chyba któraś z dziewczyn miała i dała radę :) i przed dzieciaczkiem można - ja nie mam jeszcze dzieci :) wszystko dziś jest możliwe hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta no bosko wygląda stanik i twoje cycuchy :) Powiem ci że w Felinie mają boskie te staniki no cuda! Dalia bardzo mi sie podoba, konrad mniej, ale podjadę jutro i zobaczę. A jak myślisz mogę kupić stanik jeśli mam jeszcze niezbyt ruchome piersi? Bo mnie korci już bardzo ;) Ale jedna piers jeszcze nie całkiem opadła i sztywna, wiec moze poczekać ze dwa-trzy tygodnie? Doradź :) proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75A/70B lepiej zapytaj na co nie mam alergii, bedzie szybciej :) Przeważ nie na leki i nawet na znieczulenie i przeciwbólowe. Ale wszystko powiedziałam dr i zabieg wspominam hm... miłooooo :) A jak ogladam cycuchy to mi jeszcze milej ;) też sie bałam alergii, wstrząsu itp, ale nic mi nie było. Jesli masz alergie wziewną i pokarmową to raczej nie ma przeciwskazań (chyba, ze masz astme?), ja mam na leki (okropną!), perfumy, detergenty, pokarmową (kilka rzeczy bezwzględnie nie moge jeść, ale i tak ich nie lubie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA powiem szczerze,ze nawet nie wiem i nie szukalam,po pracy zwyczajnie nie chce mi sie,a w weekend juz zupelnie nie mam ochoty,pelno ludzi,wszystkie przymierzalnie zajete,kolejki,bylam kiedys w super butiku,super bielizna,ale ta kobietka taka niemila i niedoinformowana byla,,ze odechcialo mi sie zakupow.Najlepiej przymierzyc,ten przyslala mi siostra,z tabeli rozmiarow miseczka powinna byc dobra.Konrad tez ma sliczne ,ale juz nic z bielizny nie zamowie przez internet.Jestem skazana na sportowe,albo stane sie wyzwolona feministka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu w moim przypadku błędem było kupowanie biustonoszy,w krótkim czasie po op.Piersi jednak musiały się ułożyć i te co za szybko kupiłam,to oddałam,a też mnie korciło i to jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu kochana, tak pisze Becia - poczekaj jeszcze z miesiąc, albo kup jeden jakiś ktory Ci się spodoba, ale nie szalej z ceną, bo potem może być żal :) ja kupiłam swojego konrada ślicznego miesiąc po i teraz sutki wychodzą z niego.. do mniejszych dekoltów na razie ujdzie, ale tak to trzeba uważać ;) tak jak Broma mówil, nie szaleć z zakupami na początku, bo potem się cycki zmieniają - i faktycznie, miał rację :) Felina faktycznie jest śliczna, ale nie moja półka cenowa. wolę kupić 2-3 sztuki tańszych, a równie ładnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Beciu, to poczekam :( no niechętnie, ale poczekam cóż robić :( ale za 3 tygodnie bede juz mogła, jak myślisz? Bo mnie ten pancerfaust :) dobija i prześwituje mi przez ubranie (bo ja dama w czerni hihihi, a stanior biały) :) Ale jak trzeba to zaczekam :) Janess no współczuje ci bardzo, znam ból - nie znosze kolejek do przymierzalni! W szał wpadam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta Twój nowy zakup jest śliczny,widziałam wczoraj na beauty:)Ja mam problem z kupowaniem,nie znalazłam u siebie sklepu z dobrą rozmiarówką i kombinuję na necie,a nie jest to proste hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia dziewczyny maja racje,ja tylko przymierzalam i powiem Ci ,ze nie dalo sie nawet przymierzyc,byly zbyt twarde,za malo ruchome z kazdej strony sterczal i nie ukladal sie material

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Dziewczyny, ja już wariuję!!! do zabiegu jeszcze tylko 6 dni, a ja mam takie koszmary, że szok.Naczytałam się na forum beauty, że ból jest ogromny(większość tak pisze),a ja niestety po pierwszej dobie będę musiała opuścić klinikę, na dodatek jadę autobusem 300 km ,mama po mnie przyjeżdza, bo tylko ona o tym wie,koszmar,nie wiem jak to zniosę,myślicie,że mi się uda? Jestem straszną panikarą i złe myśli kłębią się w mojej głowie.Ostatnio myślę sobie, że może za duże implanty wybrałam 410,czy aby nie większe ryzyko powikłań, na szczęście będą też zamówione 360,jakby większe nie pasowały,sama juz nie wiem, chcę duże, ale nie chcę też wyglądać jak Pamela... Jak bym chciała mieć to już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×