Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

A dziewczynki to na forum reklamowane powyżej poleciały, czy co? :) Czy ja będę mogła w 6 tygodniu od op kupić sobie stanik? Czy mam poczekać jak mina pełne dwa miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Nio,dziewczyny uciekly,pewnie smaza sie na plazy z nowymi cycuchami:),Violesiu,a jak Twoje cycuchy?pewnie coraz lepiej:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet26 no cycuchy juz zmiękły nieco, zwłaszcza jeden się ślicznie ułożył. Przed drugim jeszcze długa droga (myślę, ze z miesiąc) , ale wyglądają świetnie. Czuję się jakbym miała je od zawsze :) A jak tam u ciebi9e sweet? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
No to super Violesiu!a ktory Ci sie jeszcze nie ulozyl?jesli jestes praworeczna to prawy??tak gdzies wyczytalam:).A u mnie powoli,:)za miesiac lece na konsultacje i sie dowiem czy da rade te 400:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten prawy :-) Ale tam mam większy implant i jeszcze tak dobrze nie opadł i jest twardszy, ale i tak są boskie :-) No żałuje że nie zrobiła tego wcześniej :-) Normalnie mam kawał cycka, a mąż to zupełnie oszalał :-) A jakie chcesz miec implanty okrągłe czy anatomy? 400 to bardzooooooo dużoooooooo! Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Ja okragle,no niewiem czy tak duzo:)ja mam 170 cmm,pod 75,w 83,no i waze 62 kg-przytylam:(.Wiesz nie chce miec zaweielkich,ja tak mysle o 400,zobaczymy co dr powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewczyne co ma 375 i jest podobnych gabarytów co ty. Chyba tez miała pod 75 a w obwodzie 83. Teraz ma 89 cm w obwodzie. Okrągłe układają sie inaczej niż anatomy, więc myślę ze 400 nie będą zbyt wielkie przy twoim wzroście. :-) a u kogo robisz, bo zapomniałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
No wlasnie tez tak mysle ze jak dla mnie nie beda za wiekie:)Takie akurat:),u Niemkiewicza,wroclaw.tutaj na forum chyba tylko 1 dziewczyna u niego robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
No nie jeszcze!ja nie mieszkam w pl,wiec wiesz sprawa urlopu,kasy......,ale lece juz za miesiac:)A potem juz ustawka na operacje:)brrrr,boje sie strasznie. Masz jakies nowe zdjatka cycuchow?bo ja mam Twoje,ale zaraz po op:).ja Ci moge wyslac moje,chociaz tam nie ma nic ciekawego :(hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sama sobie wymyśliłaś okrągłe implanty? :-) No ciekawa jestem co ci doktor powie :-) Nie mam nowych, ale będę miała to ci wyślę jak chcesz. Jutro poproszę męża żeby mnie ofotografował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu gdzie Ty sie podziewalas? Spiesz sie powoli z tymi cyckonoszami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Janesik! :-) myślałam, ze wyjechałaś gdzieś na weekend! No ja to sobie siedzę i podczytuje, ale kompletnie nikogo nie ma - marazm i utopia hahahahaha! :-) Pojadę na początku września kupić jakiś stanik, bo mi dr pozwolił chodzić już w normalnym. Czekam tylko az mi cycek drugi sie ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Ja też jestem. Odliczam już dni do zabiegu i powoli zaczynam się denerwować. Podpowiedzcie mi czy już teraz powinnam się zaopatrzyć w te silikonowe plastry czy po op? Zabieg mam 28 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia , dlaczego piszesz, że lewa pierś jeszcze nie całkiem doszła do siebie. Stwierdzasz to po wyglądzie ,czy masz jakieś pobolewania w niej? Pytam , ponieważ moja lewa jest jeszcze troszeczkę opuchnięta i mam uczucie ściągania albo coś w rodzaju chwilowego twardnięcia , które za moment przechodzi. We wtorek będzie trzy tyg.po op. Nosisz jeszcze pas ściskający? Ja trochę biegam w staniku z tiumpha - sportowym , jakoś jest mi w nim wygodniej i lepiej trzyma biust. pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boli mnie nic, tylko jedną pierś mam wyżej (te z większym implantem) i jest twarda, a druga już miekka i ruchoma (no i opadła). Mam nadzieję, ze to jakos dojdzie do równowagi , bo się wścieknę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet 26 , napisz mi jaki masz e-mail, to wyślę Ci fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Saas -- gosia_daniel@buziaczek.pl Violesiu,tak sama wymyslilam ze chce okragle,400,ale ja to jedno ,a dr moze drugie,ale mam nadz ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Hej,długo się nie odzywałam,to już tydzień od zabiegu, a ja jeszcze nie mogę dojść do siebie,niby nie boli,ale jestem skazana na bliskich,najgorsze są poranki, kiedy mam się podnieść z łóżka,czuję wtedy takie nieprzyjemne napięcie piersi. Mandżeta, gratuluję!Widzę, że szybko doszłaś do siebie. Mam w końcu 410, ale nie wyglądają wcale na wielkie,jak zrobię fotki to Wam wyślę,jak będziecie chciały. Facetowi narazie nic jeszcze nie mówię,zresztą jest zagranicą,ale mam cichą nadzieję, że mi wybaczy... Dziewczyny, kiedy piersi zaczną być miękkie i w miarę ruchome, bo narazie są twarde jak kamień? Jutro jadę na zdjęcie szwów....w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiulek,gratulacje,nareszcie szczęściary co ? ja właśnie wróciłam od kontroli,wszystko ok,chociaż calutkie w siniakach,ale to moja uroda taka i oczywiście jak kamienie twarde i okropnie bolą i pieką,ale zniosę wszystko ,najważniejsze że są :):):) fotki trochę później jak opuchlizna zejdzie bo teraz jesr szok :) Asiulek pozdrawiam,trzymaj sie, ściskam wszystkie cycoliny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Mandżeta-rzeczywiście szczęściary z nas, najważniejsze ,że to już po i wszystko ok.Już nie mogę się doczekać, kiedy zmiękną i staną się ruchome,ale cóż ,to dopiero tydzień. Mandżetko, czy Ty też masz taki ogromny problem z podnoszeniem się z łóżka?Mogę wiedzieć ile masz teraz w obwodzie, bo ja 89,jakoś mało jak na 410, ale i tak się cieszę(moja wyjściówka to małe A,właściwie prawie nic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek też mam problem ale daje rade,jwst jednak duuużo lepiej niż na początku,gorzej z bólem,bo wydaje się że zaraz mi pękną,pieką na szwach,ale dziś na kontroli zostałam uspokojona że to tak musi być to teraz jestem przeszczęśliwa mimo bólu i niedogodności,poza tym mam czasami czas podgorączkowy stan,ale to też normalne zwłaszcza u mnie gdzie wyjściówka to całkowite zero a włożone mam 350,no i nie żałuję,pewnie się zmniejszą to i tak będą fajowe :):):):):):):) trzymaj się Asiulek,z dnia na dzięń jest lepiej,aby nie było nic gorzej polecam więc wszystkim i powodzenia dla tych oczekujących !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×